Jump to content
Sign in to follow this  
FRESHHHH

Bai 007

Recommended Posts

Just now, ღIoanaღ™ said:

Mai omule ce te intereseaza pe tine de vârsta mea? De parca alte persoane nu au mai avut 13 ani, și fac 14 in 2 luni dragule, nu mai comenta tu aiurea, te bagi și tu repede in seama, bagă-te la somn mai bine

Du te tu mai bine la somn ca vine mamica dupa tine , e ora 1:40 :)) la ora asta copilasii dorm

• Haha 2

1 minute ago, ☆《Jrr Madalin》☆ said:

Voiam sa numar pana la 1k dar am luat kick pe la 398:emoji65:

eram aproape :lol:

• Sad 1

1 minute ago, ℵᎽσ ᶉ ę said:

Du te tu mai bine la somn ca vine mamica dupa tine , e ora 1:40 :)) la ora asta copilasii dorm

Stai cuminte boss, nu ma confunda cu tine ;* , și dacă sunt copilaș ce? Decât sa fiu proasta ca tine, mai bine asa hai te pup

Just now, ღIoanaღ™ said:

Stai cuminte boss, nu ma confunda cu tine ;* , și dacă sunt copilaș ce? Decât sa fiu proasta ca tine, mai bine asa hai te pup

Prost ca mine ? Nu stii sa dai un ban si te compari cu mine :))? Hai du te la somn ca poate adormi la pc

• Haha 2

4 minutes ago, ℵᎽσ ᶉ ę said:

Prost ca mine ? Nu stii sa dai un ban si te compari cu mine :))? Hai du te la somn ca poate adormi la pc

Bai băiatule, auzi la el ca nu stiu sa dau un ban =))))))))))) dacă tu esti chior și nu vezi de cate ori am dat banuri, du te la doctor dragule, și stai calm ca nu adorm la pc, ca-s pe telefon =)))))))) e rau sa fi prost....

Al 3-lea razboi mondial esti aici boss? 

Posibil sa fi gresit topicul

• Haha 3

Just now, ღIoanaღ™ said:

Bai băiatule, auzi la el ca nu stiu sa dau un ban =))))))))))) dacă tu esti chior și nu vezi de cate ori am dat banuri, du te la doctor dragule, și stai calm ca nu adorm la pc, ca-s pe telefon =)))))))) e rau sa fi prost....

Vezi sa nu ramai prin clasa a 7 a sau cat esti tu si nu te mai interesa de mine , are cine sa o faca ;) Si cate banuri ai dat tu ? In banlist ul tau e un singur ban (NOOB) care a luat cel putin 1000 de banuri 

• Like 1
  • Haha 1

2 minutes ago, ☆《Jrr Madalin》☆ said:

Tin cu Putin

Sa trăiți domn camarad !

• Upvote 1

Posted (edited)
6 minutes ago, ღIoanaღ™ said:

eqoL3zs.jpg

Daca dam mai sus,ai spus ca te plange-ai la 007 sa dea gag la chat ca vorbeau unii,in timp ce tu nu pute-ai sa dai gag,ca ti-a zis john sa nu faci nimic,penibiiiiil =)))))))))

Acuma spui ca stii sa dai ban?wow

Edited by ◢◤Skittles◢◤ -
  • Like 1
  • Upvote 1

3 minutes ago, ℵᎽσ ᶉ ę said:

Vezi sa nu ramai prin clasa a 7 a sau cat esti tu si nu te mai interesa de mine , are cine sa o faca ;) Si cate banuri ai dat tu ? In banlist ul tau e un singur ban (NOOB) care a luat cel putin 1000 de banuri 

Am dat de 60 și 120 , astea care nu se mai postează, bai băiatule taci dacă nu sti ca ma faci sa rad

1 minute ago, ◢◤Skittles◢◤ said:

eqoL3zs.jpg

Daca dam mai sus,ai spus ca te plange-ai la 007 sa dea gag la chat ca vorbeau unii,in timp ce tu nu pute-ai sa dai gag,ca ti-a zis john sa nu faci nimic,penibiiiiil =)))))))))

Acuma spui ca stii sa dai ban?wow

Edited by ◢◤Skittles◢◤, just now.

Bai omule, nu i am dat gag pentru ca nu înjura, doar ma striga încontinuu și mi spunea ca ma iubește și chestii și ma enerva ca nu mai tăcea din gura, și de aia nu i am dat gag, și iar vorbește cineva fără sa știe, doamne :/

• Haha 1

Just now, ☆《Jrr Madalin》☆ said:

Asta se posteaza doar al de abuz tero(60) nu se posteaza

Nu se mai pozează , mai mult cele de multi rupe, aim etc

1 minute ago, ღIoanaღ™ said:

Am dat de 60 și 120 , astea care nu se mai postează, bai băiatule taci dacă nu sti ca ma faci sa rad

Nu stiu ? Ia vezi ce grad am eu pe forum , si nu prea cred ca ai dat tu asa multe banuri , n am vazut nici macar un slay de la tine de cand esti admin

Just now, Gabriel♡ said:

Nu se mai pozează , mai mult cele de multi rupe, aim etc

De ce? Acolo spune doar ala de 60 sa nu il posteze si pe alea de 120 in sus da

Posted (edited)
5 minutes ago, ღIoanaღ™ said:

Bai omule, nu i am dat gag pentru ca nu înjura, doar ma striga încontinuu și mi spunea ca ma iubește și chestii și ma enerva ca nu mai tăcea din gura, și de aia nu i am dat gag, și iar vorbește cineva fără sa știe, doamne :/

In regulament scrie clar:"PLAYERII NU AU VOIE SA STRESEZE ADMINI,SE DA GAG,DUPA BAN" 

Mai citim si noi regulamentu ala?

De ce sa dea 007 gag,cand tu te simti ce-a stresata =)))) Offfff,iar vorbeste gura fara tine :)

Edited by ◢◤Skittles◢◤ -
  • Like 1
  • Haha 3

1 minute ago, ◢◤Skittles◢◤ said:

In regulament scrie clar:"PLAYERII NU AU VOIE SA STRESEZE ADMINI,SE DA GAG,DUPA BAN" 

Mai citim si noi regulamentu ala?

De ce sa dea 007 gag,cand tu te simti ce-a stresata =)))) Offfff,iar vorbeste gura fa tine :)

BAI OMULE NU L AM PUS PE 007 SA I DEA GAG, I AM SPUS SA II ZICA SA TACĂ, AM CREZUT CA DACĂ II VA SPUNE EL VA TĂCEA,  fraților nu mai vorbiți dacă nu sunteti de fata ca deja deveniți penibili

1 minute ago, ღIoanaღ™ said:

BAI OMULE NU L AM PUS PE 007 SA I DEA GAG, I AM SPUS SA II ZICA SA TACĂ, AM CREZUT CA DACĂ II VA SPUNE EL VA TĂCEA,  fraților nu mai vorbiți dacă nu sunteti de fata ca deja deveniți penibili

Fa , mai taci odata ca esti obosita si deja ma stresezi , vezi de viata ta pe cs 

• Like 1
  • Haha 1

Când nu are ce să-ți facă, lumea-i de orice în stare, dar când ești vorbit de lume înseamnă că ai valoare.

• Like 3
  • Haha 2
  • Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.