Jump to content
Sign in to follow this  
marco.andrei

IMI CER SCUZE DARWIN

Recommended Posts

Posted (edited)

Tot la interzisi ramaneti 

Indata ce spuneti  anumite lucruri trebuie sa realizati ca exista si consecinte 

Ati vorbit de 007 de parca ati fi baut cafeaua cu el

Despre topicurile astea ampulea ce sa mai zic .... imi e rusine mie pentru voi 

Peace out 

=)))

Edited by Stefan2004 -

54 minutes ago, Stefan2004 said:

Tot la interzisi ramaneti 

Indata ce spuneti  anumite lucruri trebuie sa realizati ca exista si consecinte 

Ati vorbit de 007 de parca ati fi baut cafeaua cu el

Despre topicurile astea ampulea ce sa mai zic .... imi e rusine mie pentru voi 

Peace out 

=)))

Edited by Stefan2004, 50 minutes ago.

Tu nu ai habarn despre ce este vorba, vorbesti sa te aflii in treaba.

12 hours ago, FRESHHHH said:

Ba, vreau si eu pozele un care am injurat ca nu le vad

Ai vazut screen urile, stii ce ai zis, nu te mai victimiza atata...

11 hours ago, FRESHHHH said:

tu ce vrei? cand o sa vorbesc cu tine atunci sa imi dai mie reply, tu erai pe camp cu vacile cand eu ceream pozele alea. Mai bine taci ca oricum in fata mea esti un nimic.

Ti am zis sa lasi tupeul si limbajul asta, esti penibil. "in fata mea esti un nimeni"- dar cine esti dragule?? "o sa va rugati sa ne intoarcem inapoi"- tu cu cyber nu faceati mare lucru oricum, tu in cap n aveai de gand de cat sa scapi de cineva, foarte urat din partea ta. Nu moare staff ul fara tine, mai suntem destui, oricum nu erai decat o steluta vesela.

9 hours ago, DeathInside said:

Tarziu pt scuze odată ce esti  lista esti gata nu mai îți poti cere scuze

Nu consider ca esti in masura sa vorbesti despre asta...

S-a ajuns prea departe, multi sunteti lingusitori, tineti cu x dupa cu y, spuneti una dupa o intoarceti si dupa va victimizati aiurea pe aici :))

Mie sincer imi pare rau cel mai mult de Jonny, si-a dat seama ca a gresit si a avut bunul simt sa isi ceara scuze. Nu inteleg de ce se sare mereu cu gura, in topic ul de saptamana trecuta si a exprimat parerea doar... Nu inteleg de ce e atata ura aici... :| 

• Like 4

10 minutes ago, ღCatalinaღ said:

Mie sincer imi pare rau cel mai mult de Jonny, si-a dat seama ca a gresit si a avut bunul simt sa isi ceara scuze. Nu inteleg de ce se sare mereu cu gura, in topic ul de saptamana trecuta si a exprimat parerea doar... Nu inteleg de ce e atata ura aici... :| 

Si a dat seama ca a gresit ? Eu cred ca doar a incercat sa scape de pe interzisi , atata tot . Ce pot sa zic , darwin a prevazut viitorul in topicul de saptamana trecuta ;) "vezi sa nu ajungi sa te milogesti si tu ai grija"

• Like 1

10 minutes ago, ℵᎽσ ᶉ ę said:

Si a dat seama ca a gresit ? Eu cred ca doar a incercat sa scape de pe interzisi , atata tot . Ce pot sa zic , darwin a prevazut viitorul in topicul de saptamana trecuta ;) "vezi sa nu ajungi sa te milogesti si tu ai grija"

Iar vorbesti sa te aflii in treaba,mi am cerut scuze ca asa e firesc i am spus si lui Darwin ca nu fac asta pentru a obtine ceva in schimb. Sunt om stiu sa recunosc cand gresesc spre desoebire de voi... care ramanetu pe loc la aceeasi greseala judecand pe toata lumea.

• Like 1

2 hours ago, JonnyBond said:

Iar vorbesti sa te aflii in treaba,mi am cerut scuze ca asa e firesc i am spus si lui Darwin ca nu fac asta pentru a obtine ceva in schimb. Sunt om stiu sa recunosc cand gresesc spre desoebire de voi... care ramanetu pe loc la aceeasi greseala judecand pe toata lumea.

Cata vrajala ai in tine ,  crezi ca daca ti a mers cu Cat iti merge cu toată lumea ?  S a cam intors roata bai piedone, csf...

• Upvote 1

7 hours ago, ℵᎽσ ᶉ ę said:

Cata vrajala ai in tine ,  crezi ca daca ti a mers cu Cat iti merge cu toată lumea ?  S a cam intors roata bai piedone, csf...

Da tu crezi ca trebe sa ma explic eu tie? ar trebui sa uitam cand erai pe interzis si aveai binduri cu injuraturi pentru tot staffu? Te comporti de parca tu ai fii floarea florilor dar nu esti alceva decat o fetita cu lipsa de atentie,oriunde te bagi in seama fara sa te fii intrebat nimic. Tu crezi ca daca voiam sa intru pe server nu puteam? Dar pe mine nu ma cheama Nyore sa intru undeva unde nu sunt dorit,nu mor fara cs. Mi-am cerut scuze ca asa e normal,am gresit platesc. De voiam puteam sa ii spun doar in privat si nu mai avea tu la ce topic sa comentezi aiurea...dar nu am facut si publica asta ca sa vedeti ca nu ma dau rotund cand stiu ca am gresit cum faceti majoritatea din voi. Toti v-ati trezit sa ma atacati acum cu scandalul asta,de nu era cearta asta nici unul din voi nu avea nimid de spus ca in tot ce am facut pe server am fost impecabil,dar asa e ghertoiul pe internet cand vede pe cineva prins la miujloc sare si el chiar daca nu are nici o treaba.

• Like 1
  • Upvote 1

pana si masina mea vrea sa va dea remove

image.jpg

• Haha 8

44 minutes ago, Homework. said:

pana si masina mea vrea sa va dea remove

image.jpg

Ce masina aiii?=))

2 hours ago, JonnyBond said:

Da tu crezi ca trebe sa ma explic eu tie? ar trebui sa uitam cand erai pe interzis si aveai binduri cu injuraturi pentru tot staffu? Te comporti de parca tu ai fii floarea florilor dar nu esti alceva decat o fetita cu lipsa de atentie,oriunde te bagi in seama fara sa te fii intrebat nimic. Tu crezi ca daca voiam sa intru pe server nu puteam? Dar pe mine nu ma cheama Nyore sa intru undeva unde nu sunt dorit,nu mor fara cs. Mi-am cerut scuze ca asa e normal,am gresit platesc. De voiam puteam sa ii spun doar in privat si nu mai avea tu la ce topic sa comentezi aiurea...dar nu am facut si publica asta ca sa vedeti ca nu ma dau rotund cand stiu ca am gresit cum faceti majoritatea din voi. Toti v-ati trezit sa ma atacati acum cu scandalul asta,de nu era cearta asta nici unul din voi nu avea nimid de spus ca in tot ce am facut pe server am fost impecabil,dar asa e ghertoiul pe internet cand vede pe cineva prins la miujloc sare si el chiar daca nu are nici o treaba.

Cand eram eu pe interzisi era ca și cum nu eram =)) Si cu topicul asta ai facut doar sa te injosesti si sa iti ceri gradul inapoi , daca chiar voiai sa ti ceri scuze ii dădeai msg in privat si gata

• Like 1

12 minutes ago, ℵᎽσ ᶉ ę said:

Cand eram eu pe interzisi era ca și cum nu eram =)) Si cu topicul asta ai facut doar sa te injosesti si sa iti ceri gradul inapoi , daca chiar voiai sa ti ceri scuze ii dădeai msg in privat si gata

I-am dat si in privat..am facut topicul ca sa va arat ca nu imi e rusine sa imi cer scuze si sa recunosc ca am gresit. Si nu nu vreau gradul inapoi :)))) . Inceteaza sa mai asumi chestii fara sa ai pic de habar ca esti penibil.

• Upvote 1

5 hours ago, Gabriel♡ said:

Ce masina aiii?=))

am un megane deocamdata

• Like 1
  • Upvote 2

4 hours ago, JonnyBond said:

I-am dat si in privat..am facut topicul ca sa va arat ca nu imi e rusine sa imi cer scuze si sa recunosc ca am gresit. Si nu nu vreau gradul inapoi :)))) . Inceteaza sa mai asumi chestii fara sa ai pic de habar ca esti penibil.

Tu esti penibil pentru ca ai facut topicul asta si daca nu mai vrei gradul nu mai intra nici pe forum sa te plangi

• Like 1

3 minutes ago, ℵᎽσ ᶉ ę said:

Tu esti penibil pentru ca ai facut topicul asta si daca nu mai vrei gradul nu mai intra nici pe forum sa te plangi

cine se plange bai copile? :))))))) Ce treaba are gradul cu forumul? coaie esti petarda rau ma jur

Just now, JonnyBond said:

cine se plange bai copile? :))))))) Ce treaba are gradul cu forumul? coaie esti petarda rau ma jur

Nu are treaba , tu incerci sa ti recuperezi gradul plangand pe forum ;)

Just now, ℵᎽσ ᶉ ę said:

Nu are treaba , tu incerci sa ti recuperezi gradul plangand pe forum ;)

Asai :)))))))) Nici nu are rost sa ma contrazic cu tine ca ai creierul mult prea mic sa faci diferenta intre 2 chestii complet diferite . 

am spus tot aici 

+ nu va chinuiti sa ma adaugi pe FB mesaj privat forum, nu ma spamati cu mesaje ca dau block usor.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.