Jump to content

Recommended Posts

Nick-ul tău: FreakaDaDisk
★ Nick-ul adminului reclamat: Gabriel
 Data, ora, harta: ---
★ Motivul reclamatiei: Gabriel a facut acea reclamatie dar a pus doar dovezile cu care sa ma puna pe mine intr-o lumina proasta
Am dat vote in minutul 17 pt ca CT terminau repede mapa si omorau T si se crease haos pe sv ( imi pare rau ca nu am facut si un demo in momentu ala ) + ca toti au dat pro la votul de schimbare mapa, doar Gabriel a dat contra amenintand ca anuleaza toate voturile ( dar cine esti tu Gabriel sa anulezi votul dat de un alt admin ? )

Alte precizări: Chear imi pare rau ca nu am putut sa raspund la acea reclamatie facuta de Gabriel la adresa mea, am fost destul de ocupat pt ca unii dintre noi mai avem si viata 

Posted (edited)

Eu stiam ca se da poate da vot din mai repede (minutul 10 mia exact), nu din minutul 17, doar daca cer playerii schimbarea hartii, nu prea cred ca va fii sanctionat.

Contra

Edited by kLandestiNu -

I-ai facut reclamatie pentru ca ti-a facut reclamatie? Bun motiv...

• Sad 1

Stai putin ca nu am inteles.Tu i ai facut reclamație doar pentru ca ti a facut el tie? N am mai vazut asa ceva..in fine ai primit deja 1 av nu cred ca e capăt de lume sa faci tu altă reclamatie... si oricum era 100% meritat av pt ca n ai voie sa dai vot decat în ultimele 5-10 min

Eu iti anulam votul fara discutie, votul cu schimbam îl dai in minutul 10, nu în minutul 17. Si acel haos era mai mult o distractie a playerilor ca mapa aia nu prea este data la voturi, până la urmă sau plictisit si ei de aceleași mape zi de zi, si le-am pus mapa aia ca si cel mai Noob player o face.

Si nu a fost nici o amenințare eu doar ți-am spus, da am fost contra ca exista un regulament acolo si inca ceva daca avea mapa buguri atunci nu ziceam nimic dar mapa nu avea..

Acum ca ct omorau tero asta era altceva mai faceau si ei un kill,  trecea rundă mai repede si era mai distractiv după părerea mea.

2 hours ago, Gabriel♡ said:

Eu iti anulam votul fara discutie, votul cu schimbam îl dai in minutul 10, nu în minutul 17. Si acel haos era mai mult o distractie a playerilor ca mapa aia nu prea este data la voturi, până la urmă sau plictisit si ei de aceleași mape zi de zi, si le-am pus mapa aia ca si cel mai Noob player o face.

Si nu a fost nici o amenințare eu doar ți-am spus, da am fost contra ca exista un regulament acolo si inca ceva daca avea mapa buguri atunci nu ziceam nimic dar mapa nu avea..

Acum ca ct omorau tero asta era altceva mai faceau si ei un kill,  trecea rundă mai repede si era mai distractiv după părerea mea.

Gabi a zis tot aici, macar de întrebai si tu pe [email protected], dar tu nici atat...

Tc cat mai repede ca ma doare capul deja..

• Like 2

I know you don't understand English, but I'm going to say that everyone makes mistakes, even if he didn't mean it, but you learn from this for tomorrow it's not the end of the world

• Like 2

Se mai intampla,nu mai fiti asa rai. Important e sa invatam din greseli.

"Chear"

Ba omule si daca CT omoară T trebuie sa schimbi mapa? Tu chiar ești incompetent tot ce stii e sa bagi hp si speed, la adminat 0, tu ai donat doar ca sa arăti acolo la "Gold Members"

Atâta timp cat nu ai vreo dovada ca Gabriel a anulat votul si doar a spus.. eu daca iti spun ca esti frumos ma crezi? Nu cred 

Contra.

• Haha 2
  • Upvote 1

din cate am inteles de la gabi are deja 2 av ce greseli ca nici nu s-a chinuit macar la 1 din 2 sa raspunda Contra

Respins, reclamatie inutila, ai deja remove iti zic si motivele de la 2 reclamati ai avut 2 avertismente, acum o zi sau 2 am primit in privat niste mesaje si motive frumoase, nu am mai pus adminul sa iti faca reclamatie ti-am dat remove fara discutii.

T/C

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.