Jump to content
Sign in to follow this  
SeRgIu #RoGamer

Unban SergiuOfficial

Recommended Posts

Vorbesti MULT, PROST SI FARA ROST, faci reclame la porcarii de canale de youtube, te iei aiurea de jucatori, ai temperament exploziv ( te crezi superior, iti sar nervii usor ), nu te uiti pe jucatori deloc, ii pui direct la scan dupa ce te omoara odata sau de doua ori, dai banuri si gaguri aiurea, te iei in gura cu jucatorii, vorbesti non stop la microfon, 98% din vorbe sunt numai prostii, tampenii...

MAI VREI MOTIVE? Zi ca-ti mai dau.

Ramai asa ca stai bine.

Klaus a zis ca esti om serios, da vad ca ai luat admin sa abuzezi pe server, si sa ai "sunete", pisa-te-ai pe ele sunete.

Contra.

LA REVEDERE.

Am avut dubii in privinta ta de la inceput.Nu ai de unde sa stii dar aici este un server pe care joaca persoane de cand erau copii.Daca tu vii si ceri scan din orice motiv nu mai sta nimeni pe server (eu unu daca as da scan din 10 in 10 minute nu a-s sta,motiv pentru ca fiecare intra de placere si daca crezi ca are cod poti sa afli stand pe player).Te cred ca banuiesti pe cineva dar a admina inseamna a sta pe el , a vedea ce fel joaca si cel mai important tu sa fii spectator .dar tu nimic injuri de parca ne cunoastem de o viata ,insisti asupra unui player care te-a deranjat incercand sa il faci sa se enerveze si sa iti zica ceva ca tu ca "Admin " sa poti folosi comenzi asupra lui.A fi admin nu inseamna a fi asa cu tupeu ci a fi un exemplu .Dupa o saptamana vii si zici ca vrei up,cum sa iti dea up .Momentan nu iti dau unban pana cand nu promiti ca te schimbi si iti rezolvi comportamentul.Si cine si cand ti-a zis tie ca poti sa faci reclama la Youtube?Ai citit regulamentul serverului?Astept sa citesti ce am scris mai sus si sa vii cu un raspuns contradictoriu.

Contra, Criș are dreptate eu nu te-am prins de multe ori decât de vreo 2-3 ori și din câte am văzut Criș nu vorbește anapoda. Tu după 1 săptămâna vrei up, te dai mare ca faci reclama la server și ca ești,, cel mai tare ". Nu am nimic cu tn dar korso a făcut un bine, ca tu ai venit nou și te iei de cei vechii care joaca de mai mult de 3 ani pe server. Proasta idee ca ai făcut cerere de admin dacă știi ca nu te ocupi și doar asa de fațada. 

In primul rand vreau sa incep prin a spune ca am luat la cunostinta regulamentul, se poate observa si in cererea mea de admin.

In al doilea rand , ai voice_enable 0 daca chiar te deranjez asa de tare si orice admin poate sa mi dea mute oricand.

In al treilea rand klaus am vazut ca radeai si nu aveai nici o treaba de aia continuam si nu am dat importanta la vorbele altora.

Inteleg ca acest server este unul vechi si majoritatea se considera o familie, n-am veniti aici sa o stric sau ceva, mi-am facut o impresie despre el, am vazut ca are potential si am vrut sa contribui la popularea acestuia .

In al patrulea rand spui ca domnul klaus a avut impresia ca sunt serios, intradevar sunt insa stiu sa si glumesc atunci cand trebuie.

As dori sa nu mai aud chestii de genul " De cand joc pe server, tu nu stiai ce-i ala counter" din partea ta eden. Recunoaste ca tu ai inceput tot ul asta, si a incercat sa arunci cu el peste tot .

Nu ma dau important, respect fiecare jucator si admin intr-un mod egal , nu m-am dat mai presus ca nimeni si nici nu o voi face.

Atunci cand aduceti argumente de genul va rog aduceti si dovezi ca sa putem observa daca vorbele sunt adevarate sau nu.

In al patrulea rand , nu se procedeaza asa. Puteai vorbi cu mine oricand privat, + ti am justificat de ce i-am acordat acelui player ban. Se poate observa si in banlistul pe care il detin ca i-am acordat banul pe drept , neprezentare wg , i-am cerut acestui jucator wg si a parasit serverul + nu stiu klaus cum poti spune ca n-am stat spec pe acel jucator cand eu exact asta faceam .

Am inceput cu dreptul si tot cu acesta voi inainta, nu voi acorda atentie persoanelor care vreau doar sa ma injoseasca si sa mi acorde atentia lor doar pentru a obtine ceva.

Domnule Klaus puteai sa-mi spui oricand ca nu esti de acord cu ideea mea de a imi promova canalul de youtube, am vazut ca si pe server ai spus ca vei acorda un ochi acolo. Daca o spuneai iti garantez ca nu o mai faceam.

Mi-ai spus mai sus sa-mi schimb comportamentul, acum te rog frumos spune-mi ce este gresit la comportamentul meu? 

Si desigur pe final, unul dintre voi a spus ca am vrut admin pentru a abuza de functie, doresc o dovada cand am abuzat si un argument serios .

Rog seriozitate pe viitor cand mai luati astfel de decizii , vorbele capata un adevarat sens atunci cand detii dovezi, asa pot arunca si eu cu peste tot insa sa nu detin nici o dovada. 

In incheiere vreau sa spun ca doar am adus vorba la acel up, nu am obligat pe nimeni sa mi-l acorde sau ceva . Daca am gresit cu ceva imi cer scuze tuturor celor care considera ca i am jignit s.a.m.d .

Probabil majoritatea nici macar nu vor citi ce am spus eu, ideea e ca sunt obisnuit sa fie persoane in jurul meu care sa ma invidieze si sa incerce sa ma degradeze din ceea ce detin. Ideea e ca nimeni n-a resusit pana acum deoarece nu a fost niciodata un motiv intemeiat sa se intample asa ceva.

Klaus ai actionat gresit, ai folosit niste motive de gradinita . Inteleg ca poate am intrecut putin masura si am socializat mai mult, insa erau alte modalitati prin care puteai actiona . "Pa" , " ne vedem la reclamatii" nu sunt motive da ban . Corecteaza-ma aici daca gresesc.

Astept verdictul tau klaus si inca o data daca am gresit cu ceva promit sa ma schimb si nu uitati sa specificati unde am gresit .

Edes comportamentul tau nu va da roade, daca continui asa iti garantez ca vei primi ban de la un alt admin, nu de la mine . Ti-a spus si klaus pe server sa incetezi insa tu tot continuai, sa nu mai zic ca si jucatorii ti-au facut observatii ca tot comentai aiurea .

Va urez o seara buna sau mai bine spus o dimineata placuta .

Klaus te credeam mai matur insa uneori aparentele inseala, sper sa mi schimb impresia din nou in bine pe parcurs .

Respecta si vei fi respectat , atat am avut de spus.

Eeiii.....ști pe mine unu ai început sa ma enervezi. Mare păcat ca nu a făcut cineva demo, apoi mai vedeam noi dacă mai erai asa tare p-aici. Îți spun eu ca dacă avea cineva o dovada tu numai comentai atâta. După ce ca ești noi, tu ce face...... ă? le spui playeri lor vechi ca nu sunt maturi, sau ca au nu știu ce fel de comportament. Da cine te crezi ma tu? Ma din partea mea de acum încolo ești un nimic, și asta asa va rămâne pana o sa dovedești ca nu e asa. Te-ai găsit tu repede sa vi la noi și sa ne aburești cu faptu ca tu ești nevinovat și ca ai un comportament de,, ușa de biserica "și ca avem noi ceva cu tn sau la,, cap". Și eden nu a început cu nimic el doar îți spunea, doar ca tu,, mare admin " te-a deranjat ca îți spune ție un player ce e bine. Korso păcat ca numai era destroy pe server, pentru ca pe acela îl meritai. 

9 minutes ago, AlexandrAdell said:

Eeiii.....ști pe mine unu ai început sa ma enervezi. Mare păcat ca nu a făcut cineva demo, apoi mai vedeam noi dacă mai erai asa tare p-aici. Îți spun eu ca dacă avea cineva o dovada tu numai comentai atâta. După ce ca ești noi, tu ce face...... ă? le spui playeri lor vechi ca nu sunt maturi, sau ca au nu știu ce fel de comportament. Da cine te crezi ma tu? Ma din partea mea de acum încolo ești un nimic, și asta asa va rămâne pana o sa dovedești ca nu e asa. Te-ai găsit tu repede sa vi la noi și sa ne aburești cu faptu ca tu ești nevinovat și ca ai un comportament de,, ușa de biserica "și ca avem noi ceva cu tn sau la,, cap". Și eden nu a început cu nimic el doar îți spunea, doar ca tu,, mare admin " te-a deranjat ca îți spune ție un player ce e bine. Korso păcat ca numai era destroy pe server, pentru ca pe acela îl meritai. 

Pe tine cine te a bagat in seama? Mai fa o ora doua de romana ca se vede ca nu prea le ai.

Cat despre tine eden ce pot spune, succes in continuare . 

Korso* imi cer scuze, ma gandeam la o alta persoana care avea numele asemantor.

Cred ca m-am facut inteles mai sus nu trebuie sa aduc mai multe argumente. Astept decizia ta korso. 

Si in + domnul eden daca nici macar nu detii admin, ce vant te aduce pe aici sa comentezi? 

• Haha 1

Posted (edited)

Băiatu, în primu și primu rand vad ca regulament tot nu l-ai citit.Eu am voie sa vin sa dau,, contra",,, pro"si sa argumentez. A și ca greșesc..... scuzați-mă pe mn,, sefu" sa nu-mi dați ban. Și eden cine a zis ca n-are voie, mai ales ca a fost martor ca tot ziceai tu de dovezi, n-avem nevoie de dovezi căci avem nenumărați martori care s-au saturat de tn și de fițele tale. Asa ca ciao.... 

Edited by AlexandrAdell -

Nu trebuie nimeni sergiu să detina admin ca să se poată exprima.probabil ai crezut ca suntem asa de capu nostru aici.dar la accest server s-a lucrat foarte mult ca sa putem sa il lasam de capul lui.persoanele gen eden sunt de mult timp intradevar nu il ține nimeni în brațe ,dar ținem cont de el si  toti cei de pe server și incercăm sa ne respectam cat putem,cat despre motivul banului ai primit ban pentru ca un asemenea comportament pe server nu se poate permite.nici din partea mea si nici a ta.mulți spun poate "uite are cod ala" asta nu inseamna ca reclamatul are cod.trebuie sa te focusezi pe el .urmăresti si daca experiența iti spune ca nu are nu are.poți sa mai ceri o parere daca mai e un admin activ.+TE ROG SĂ NU INCERCI SA CORECTEZI PE CINEVA "TINE MINTE DE LA MINE "CAT DE SUS TE CREZI ATÂT DE JOS POȚI DECĂDEA".eu nu te cunosc foarte bine .ti-am dat ban pentru că am vazut ca nu incetai si rupeai microfonul cu jigniri.Gen DIFERENȚA DINTRE O SCROAFA SI KORSO SI MULTE ALTELE

1.NU CERE WG LA TOT SERVERUL DOAR CĂ AȘA SIMȚI TU

2.INVAȚA SĂ INTELEGI PLAYERII SI SA FII UN EXEMPLU PENTRU EI

3.RESPECTĂ SĂ FII RESPECTAT

Ps. Se vedea pe tine ca te deranjase Eden  cu afirmația "Tu ai de o saptamana admin si vrei up?"

De atunci ai inceput cu aroganțele si cu tupeu 

SPUNE CĂ NU E ADEVARAT CE AM SCRIS EU.SI APP AI CITIT REGULAMENTUL?

8 minutes ago, KORSO said:

Nu trebuie nimeni sergiu să detina admin ca să se poată exprima.probabil ai crezut ca suntem asa de capu nostru aici.dar la accest server s-a lucrat foarte mult ca sa putem sa il lasam de capul lui.persoanele gen eden sunt de mult timp intradevar nu il ține nimeni în brațe ,dar ținem cont de el si  toti cei de pe server și incercăm sa ne respectam cat putem,cat despre motivul banului ai primit ban pentru ca un asemenea comportament pe server nu se poate permite.nici din partea mea si nici a ta.mulți spun poate "uite are cod ala" asta nu inseamna ca reclamatul are cod.trebuie sa te focusezi pe el .urmăresti si daca experiența iti spune ca nu are nu are.poți sa mai ceri o parere daca mai e un admin activ.+TE ROG SĂ NU INCERCI SA CORECTEZI PE CINEVA "TINE MINTE DE LA MINE "CAT DE SUS TE CREZI ATÂT DE JOS POȚI DECĂDEA".eu nu te cunosc foarte bine .ti-am dat ban pentru că am vazut ca nu incetai si rupeai microfonul cu jigniri.Gen DIFERENȚA DINTRE O SCROAFA SI KORSO SI MULTE ALTELE

1.NU CERE WG LA TOT SERVERUL DOAR CĂ AȘA SIMȚI TU

2.INVAȚA SĂ INTELEGI PLAYERII SI SA FII UN EXEMPLU PENTRU EI

3.RESPECTĂ SĂ FII RESPECTAT

Ps. Se vedea pe tine ca te deranjase Eden  cu afirmația "Tu ai de o saptamana admin si vrei up?"

De atunci ai inceput cu aroganțele si cu tupeu 

SPUNE CĂ NU E ADEVARAT CE AM SCRIS EU.SI APP AI CITIT REGULAMENTUL?

Da am citit regulamentul.

Cat despre faza cu eden totul incepuse de la faza aia cand mi a zis ca joaca pe server de mai mult timp decat ma joc eu counter.

Pana la urma care este verdictul?

Posted (edited)

Iar e "telenovela" la cereri unban :emoji64:

Scrieti ma mai pe scurt, ca ma dor ochii de atat citit.

Iar prietene, cu privire la faptul ca am zis ca abuzezi, nici n-am nevoie de dovezi ca tot serverul stie/a vazut chestia asta. Intreb pe oricine si toti o sa zica acelasi lucru.

Abuzezi de faptul ca ai admin si ca playerii nu au ce sa-ti faca ca sa le zici si sa ii freci cum vrei tu ( ai un tupeu fantastic pe server, cu privire la playeri, nu poate unul sa zica nimic sau sa zica o gluma amarata, ca il si iei pe sus aiurea ).

Ce sa mai zic de microfon? Mai sunt persoane care vor sa mai auda si microfonul, nu-i poti obliga sa il dea pe 0 ca vrei tu, ca de abuzat abuzezi de el in ultimul hal, de am vrut la un moment dat sa te tin numai in kick-uri sa pot sa am si eu putina liniste.

Mie comportamentul tau nu-mi place, desi korso ti-a atras atentia de atatea ori si ti-a explicat ce si cum, tu tot la fel faceai.

Din partea mea poti lua unban, eu ti-l scot, personal, dar asta numai dupa ce ti se da remove, altfel nu accept.

Edited by Cristi## -

A, si sa nu uitam ca faci reclama abuziv la canale de youtube si toate porcariile.

Rupi amx_say - ul ala in doua...

Posted (edited)

In primul rand fac reclama la un singur canal, acela fiind al meu. AM SPECIFICAT MAI SUS CA N AM VAZUT CA KORSO SA NU FIE DE ACORD , altfel nu o mai faceam. Dar ce sa citesti , vi aici sa te dai mare smecher . Zici ca playerii zic ca abuzez , adu dovezi in pana mea ca asa pot sa zic si eu ca jumate din banlistul tau e dat aiurea. Observ ca esti un admin vechi, insa ai un comportament de 12 ani . Ai vazut ca vin unii sa arunce cu ca,ca,t in mine . Hop vi si tu . Foarte bine , daca este asa o sa arunc si eu cu ca,ca,t in voi . Si crede ma ma pricep la asta :P . Normal ar fii ca admini sa se respecte intre ei, insa tu esti un exemplu negativ . Detii owner si pun pariu ca daca iti zic 2 comenzi din amx_ nici macar n-ai auzit de ele si nu stii ce fac . 

@KORSO Un raspuns? Raman banat, nu raman?

+ dragul meu cristi,  de ce sa primes remove ? Ca asa ti se scoala tie? Am dat vreun ban gresit si nu stiu eu? Singurul lucru pe care l-am facut a fost sa fac reclama la canalul de ytb unde vor aparea episoade pe acest server . + SPECIFIC IAR KORSO NU MI A SPUS NIMIC IN PRIVINTA ASTA .

Edited by SeRgIu #RoGamer -

Posted (edited)

Tu poate îți iei un an dar ramai fără admin și tu odată ce ai rămas fără admin nu o sa mai pui picioru pe server. Dc sa ramai fără admin? Simplu pentru ca ești un om nesimțit și fără puțin respect. Și nu o zic numai eu și întreg server ul. Ai venit tu repede sa ne deranjezi și sa ne enervezi. Și numai fii asa tare în gura ca dacă e sa te întâlnești cu unu dintre noi fugi mâncând pământul. Nu te mai da,, zmue"cand ești un prăpădit. Nu vezi în ce hal faci.Si despre Criș cine te crezi să-i spui lui ca să va întâlniți ca dacă are sânge în el. Și prin asta îl în îți tu la un suc. Pe cine minți ma tu, aici nu ești cu prieteni tai amigo ești cu persoane mature, care știu cu ce se,, mănâncă " ăștia ca tine. Și nu se lasă călcați și batjocoriți de tine. Ca noi nu suntem mai prejos decât tine, as zice nici mai sus, dar în momentul de fata sunt mai sus ei decât tine. Ma pu** cine te crezi ma sa ii zici lui Criș,, sclav" și să-l lași fără grad, ești un nimic ma, uită-te la mn ca tu pe lângă Cristi nu valorezi absolut nimic. Criș e un om de nota 10 ca și restul korso, eden, și mai mulți nu se compara cu tn un om de nimic. 

Edited by AlexandrAdell -

18 minutes ago, AlexandrAdell said:

Tu poate îți iei un an dar ramai fără admin și tu odată ce ai rămas fără admin nu o sa mai pui picioru pe server. Dc sa ramai fără admin? Simplu pentru ca ești un om nesimțit și fără puțin respect. Și nu o zic numai eu și întreg server ul. Ai venit tu repede sa ne deranjezi și sa ne enervezi. Și numai fii asa tare în gura ca dacă e sa te întâlnești cu unu dintre noi fugi mâncând pământul. Nu te mai da,, zmue"cand ești un prăpădit. Nu vezi în ce hal faci.Si despre Criș cine te crezi să-i spui lui ca să va întâlniți ca dacă are sânge în el. Și prin asta îl în îți tu la un suc. Pe cine minți ma tu, aici nu ești cu prieteni tai amigo ești cu persoane mature, care știu cu ce se,, mănâncă " ăștia ca tine. Și nu se lasă călcați și batjocoriți de tine. Ca noi nu suntem mai prejos decât tine, as zice nici mai sus, dar în momentul de fata sunt mai sus ei decât tine. Ma pu** cine te crezi ma sa ii zici lui Criș,, sclav" și să-l lași fără grad, ești un nimic ma, uită-te la mn ca tu pe lângă Cristi nu valorezi absolut nimic. Criș e un om de nota 10 ca și restul korso, eden, și mai mulți nu se compara cu tn un om de nimic. 

-

Am doar cateva cuvinte despre tine. Esti un pupincurist, ma pis pe neamu tau si pe aia care te-a facut.

@KORSOhai cu un verdict ca isi cheama asta armata sa ma jigneasca pe aici.

Posted (edited)

Aoleo! Ce imi vad ochii.. Un copil frustrat si plin de el. Daca vrei sa te intalnesti cu Cristi la un "suc"sa stii ca nu vine singur. Ai un tupeu fantastic de nesimtit. Esti un nimic, sincer. Nu cred ca iti permiti tu sa jignesti pe nimeni de pe serverul asta cu atat mai mult pe Cristi. Ca ma "Injur" eu cu el e alta treaba. Esti un nesimtit notoriu! Sictir! 

Edited by Eden^^ -

7 minutes ago, Eden^^ said:

Aoleo! Ce imi vad ochii.. Un copil frustrat si plin de el. Daca vrei sa te intalnesti cu Cristi la un "suc"sa stii ca nu vine singur. Ai un tupeu fantastic de nesimtit. Esti un nimic, sincer. Nu cred ca iti permiti tu sa jignesti pe nimeni de pe serverul asta cu atat mai mult pe Cristi. Ca ma "Injur" eu cu el e alta treaba. Esti un nesimtit notoriu! Sictir! 

-

Si tu un betiv care cauta atentie. Du-te veziti de viata ta omule nu mai veni si fa gura pe aici ca si asa nu te baga nimeni in seama. 

14 minutes ago, SeRgIu #RoGamer said:

Am doar cateva cuvinte despre tine. Esti un pupincurist, ma pis pe neamu tau si pe aia care te-a facut.

@KORSOhai cu un verdict ca isi cheama asta armata sa ma jigneasca pe aici.

Vezi cum vor ești ba pu** bleaga ca tu nu ai ajuns la nivelu meu să-mi vorbești asa, tot prăpădit ai rămas cu tot cu Ma-ta care tew făcut asa prost. Îmi pare rău că există așa copii prosti pe pământ. Ești pentru ajutoarele sociale. Verdictul e sa te cari de aici. 

4 minutes ago, AlexandrAdell said:

Vezi cum vor ești ba pu** bleaga ca tu nu ai ajuns la nivelu meu să-mi vorbești asa, tot prăpădit ai rămas cu tot cu Ma-ta care tew făcut asa prost. Îmi pare rău că există așa copii prosti pe pământ. Ești pentru ajutoarele sociale. Verdictul e sa te cari de aici. 

Verdictul in cazul tau e sa-mi sugi [email protected] , hai mai du-te in rasa ma-tii si veziti de treaba ta . NU MAI CAUTATI ATENTIE , LA ACEASTA CERERE VREAU RASPUNSUL LUI KORSO NU A UNOR NEAUZITI!

1 minute ago, SeRgIu #RoGamer said:

Verdictul in cazul tau e sa-mi sugi [email protected] , hai mai du-te in rasa ma-tii si veziti de treaba ta . NU MAI CAUTATI ATENTIE , LA ACEASTA CERERE VREAU RASPUNSUL LUI KORSO NU A UNOR NEAUZITI!

Noi suntem raspunsul lu' Korso! Vorbeste frumos ca nu esti la ma-ta pe tarla. Faci de ras bucovina.

6 minutes ago, Eden^^ said:

Noi suntem raspunsul lu' Korso! Vorbeste frumos ca nu esti la ma-ta pe tarla. Faci de ras bucovina.

Ia uita-te sa vezi cine a inceput cu limbajul acesta dupa incepe sa-mi comentezi. Singura persoana pe care o fac de ras, esti tu. Te am pupat.

Consider ca am procedat corect cu banul.mai departe ramai banat.exact cum am zis si mai sus nu te schimbi si nu poti sa insusești criteriile noastre ,ba mai rau esti agresiv si fara caracter.renunța la tupeu pe viitor.Si cum a zis si Eden ei sunt raspunsul meu

"Si cum a zis si Eden ei sunt raspunsul meu" Joac-o p-asta, limbricule. :))) <3 korso :)))

Succes cu serverul, un ban dat pe motivul "pa" , m-am lamurit si cu el :) . Korso te credeam mai serios, aparent esti si tu un ca eden. Hai ciau.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.