Jump to content
Mycula17

[OFFICIAL] De ce am primit ban? [UNBANNED]

Recommended Posts

Posted (edited)
  • Nickname utilizat: Mycula
  • Nickname acuzat: HildaDO
  • IP-ul dumneavoastra(obligatoriu celor cu ip static, in cazul banarii)86.123.174.88
  • SteamID(numeric):  STEAM_0 : 1 : 506922622
  • Data & ora:  14-08-2019 10 : 23 : 02 
  • Alti admini prezenti pe server in acel moment?: habar nu am, am 2 zile de cand joc pe acest sv.
  • Motiv ban(in cazul primirii unui ban): el crede ca am wall.
  • Dovada(obligatorie, Print Screen Consola): link
  • Sunteti la prima reclamatie?(daca nu, la a cata?): da

Dovada clara ca eu am wall, nu ce presupune el, daca se aude bine la boxe florin salam sau guta , nu neaparat si pasii in cs.

Edited by Generaluᴴᴰ -

Deci prietene nu trebe neaparat sa iti cer wg . wargodul poate fii pacalit ! asa ca am demo ...

A si scutestema cu faze de genu sunet .. sau altceva !! astepti opiniile colegilor !! si fara comentari !!

https://quickfileshare.org/2ET9/mic.dem

\

Eu unul nu vad urma de wall-hack in acel demo.

Acum astept parerea colegilor mei pentru a putea da un verdict.

Rog adminul in cauza si playerul suspectat de wall-hack sa se abtina de la comentarii pana se da un raspuns.

sunt 5 faze si tu nu vezi nici una

in fine !

Contra unban , din cate am vazut eu ai doua faze in a doua runda in care se vede clar ca ii stiai. "Adminul in cauza dupa parerea mea a procedat coret".

Bun, pana acum doar presupuneri, ceva in care se vede wall-ul clar ,exista?. inafara de hidado, care are ceva cu mine, de cand am intrat... (slay ,slap,  " lasa ca te invat eu pe tine cs...", a zis la un moment dat ieri si apoi a urmat slay. azi ,a intrat adminatu in el si face un demo in care el crede ca am wall ,dar se aud troapaitul inamicilor de la o posta.

prima runda nu prea ai ce vedea

a doua runda sunt curios cum cu flash de nu se vede nimic a luat 2 playeri

a treia runda aceiasi problema sarea de dupa cutie cu flash a luat juctorul plus ca statea cu deagle  si astepta sa vada care vine primu ala din stanga sau ala de dupa cutie astepta sa iasa

ceva e dubios 

CONTRA UNBAN

Mycula din cate vad eu nu citesti ceea ce se scrie in comentari , ai facut cererea unban asteapta raspunsul . Te rog uitate la comntariu lui Generalu si respectai decizia !

Contra Unban, este imposibil sa dai doua HS dupa colt si cu flash sau sa zicem ca se poate sa dai HS doar daca  trageai haotic dar asa  stiai unde sa tragi

Nici eu nu vad wall in demo 

singura faza dubioasa cu fb da , stiu ca si eu trag aiurea poate avut bulan cum am eu deobicei :))

Pro unban

Posted (edited)

www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1777590

Eu sunt de 2/3 zile pe acest server "public", eu nu am fost pe alte servere inafara de al meu, in restul timpului doar mix-uri. Doar incerc sa ii deschid ochii la hildado, ca daca el nu il poate sa faca frag pe cineva, asta nu inseamna ca automat e codat. Eu aceste skill-uri nu le-am invatat de pe publice, pe publice ii doar caterinca , codati si frustrati uneori..... . acum sa va explic si faza cu cele 2 kill-uri prin flash pe rampa din A. Inainte sa iau flash eu eram cu awp uitandu-ma pe scurta,de pe cutia de pe rampa, bun , aveti acolo un timp scurt in care eu aud doar ak-47 fire din baza ct, primesc un flash scurt si intre timp aud pasi de la 2 inamici ca se aprope, ma dau in spate, si daca vedeti eu imi pregatesc tinta pentru cei doi, ca sa dau hs. cele doua hs sunt date la bulan,acele persoane au venit in tinta mea, puteam sa ii dau si piept sau sa ratez, deasupra capului.

Edited by Mycula17 -

www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1777590

Eu sunt de 2/3 zile pe acest server "public", eu nu am fost pe alte servere inafara de al meu, in restul timpului doar mix-uri. Doar incerc sa ii deschid ochii la hildado, ca daca el nu il poate sa faca frag pe cineva, asta nu inseamna ca automat e codat. Eu aceste skill-uri nu le-am invatat de pe publice, pe publice ii doar caterinca , codati si frustrati uneori..... . acum sa va explic si faza cu cele 2 kill-uri prin flash pe rampa din A. Inainte sa iau flash eu eram cu awp uitandu-ma pe scurta,de pe cutia de pe rampa, bun , aveti acolo un timp scurt in care eu aud doar ak-47 fire din baza ct, primesc un flash scurt si intre timp aud pasi de la 2 inamici ca se aprope, ma dau in spate, si daca vedeti eu imi pregatesc tinta pentru cei doi, ca sa dau hs. cele doua hs sunt date la bulan,acele persoane au venit in tinta mea, puteam sa ii dau si piept sau sa ratez, deasupra capului.

Cunosc acest joc din 2002, mixuri am inceput sa joc din 2007 pana in 2016, am avut sv 2 ani si apoi nu am mai luat contact cu acest joc, setarile pentru cfg, ultima data era setat pentru scurtaturile de la admin, adica aliasuri.

ce mouse folosesc : a4tech x7 

casti 1 :  natec genesis hx77   

casti 2 :  hyperx cloud revolver s gun

@jigsawkiller 

vezi ca ai bullet dmg prin perete sau he, poti face fire sau arunci cu he si la misto ,doar verifici si e normal sa verifici in 2 parti cand nu esti sigur din ce parte a luat dmg de la he.

@AlexFlavian

eu stiam unde trag ,in timpul ala scurt mi-am pus tinta spre cei doi ,doar ca am avut bulan si au venit in tinta nu s-au oprit cu cativa pasi mai in spate. e ca si cand tu tragi dupa unu si altu se baga in tinta ta.

ba pretenas ... nu mai tot comenta aiurea si asteapta deciiziile stafului 

tu mine nu o sami deschizi ochiii printzisor.. ai atitudine de pusti inghesuit la minte

ti sa zis sa astepti raspunsi si tu tot comentezi !!

Mda.... Nu va mai grabiti cand vizionati un demo! Uitati-va de 2/3 ori si o sa observati ca nu mereu e ceea ce pare!

In primul rand analizati bine momentul cand trage...daca trage intarziat inseamna ca nu are wall, daca trage la intalnire...se mai discuta. Acum faza cu flash si 2 hs...cand primeste primul flash deja il avea in tinta pe primul tero iar la al 2-lea (de retinut) odata ce face frag FLASHUL DISPARE CHIAR DACA TIE CA ADMIN NU. Al 2-lea frag e facut fara flash.

Astea fiind spuse...CURAT.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.