Jump to content
Sign in to follow this  
sTrong

Reclamatie

Recommended Posts

Nick-ul tău: [email protected]
★ Nick-ul adminului reclamat:  *~[Mayweather]~* 
 Data, ora, harta:  -
★ Motivul reclamatiei: S-a bagat peste Costy la tero, injura pe [email protected] altii admini
 Dovadă: 
[16] Nu aveti voie 2 vipi la TERO -1 avertisment
[12] Pastrati un limbaj cat mai adecvat -2 avertismente/remove
 Alte precizări:  ce-ai facut boss? te-ai mutat tero ai omorat cativa playeri au tipat aia ca-ti fac reclamatie si te-ai mutat CT, jenant
ASTEPT H A T E MERSII !!!! <3
  • Sad 1

PR0 ,

are pica si pe mn, i-am spus fgm ,si nici nu aveam admin, cand am d0nat pt F0ndat0r ,a inceput sa spuna staff-ului ca nu dau arme la T ,si ca nu am citit regulamentul,

nu ii capabil sa respecte si pe ceilalti din staff, mai ales ca sunt si N0U pe Server

Cer Remove,

• Haha 3

De ce sa nu ne raspunda?:( Nu pun intrebarile alea "pentru ca am pata pe ei", le pun sa vad ce stiu si in orice caz le explic ce si cum.

Avand in vedere limbajul de steluta si faptul ca ar fi trebuit sa ai suspend tot din cauza limbajului, pro.

• Haha 1

In primul rand atunci m am pus tero din grsl.. aveam bindul de skin pe k.. si in loc sa apas k am apasat m.. in urmatoarele 2 sec m am bagat ct.. ma rog.. si avand in vedere cu limbajul.. vad ca doar pe mine ma vedeti.. si n am injurat niciodata pe chat.. doar pe [email protected] alti admini se injura pe chat si nu le mai spune nimeni nimic.. ma rog.. acm depinde de 007.. 

In primul rand, daca s ar lua in considerare ce vorbeste fiecare pe [email protected], mai mult de jumatate dintre admini ar avea remove din start, pentru ca majoritatea injura si vorbesc urat pe [email protected]

In al doilea rand, strong, nici tu nu esti usa de biserica in ceea ce priveste limbajul + cauti motive sa te legi de anumite persoane ca asa ai tu chef in unele momente 

Pro 1 avertisment , orice alta sanctiune mi se pare totusi exagerata.... 

• Like 1

Contra, nu merita sa ia remove, toti gresim, si presupun ca nu a l-a vazut pe costy la tero cand s-a bagat, dar totusi a iesit instant de la tero cand l-a vaztut pe costy, eu zic ca nu merita sa ia remove, este la inceput si inca invata cu sa fie vip, asta este valabil pentru toti, toti am fost asa, se mai fac greseli nu mai fiti toti copilarosi si sa faceti reclamatii din nimic, ajungeti sa face reclamatie ca v-a zis un vip "prostule" (zic si eu) nu mai fiti asa ca nici voua nu v-ar convine sa luati remove, el are activitate pe server, sa fim serosi... contra de la mine, sper sa nu ia remove

• Like 2

Posted (edited)
10 minutes ago, Mayweather said:

In primul rand atunci m am pus tero din grsl.. aveam bindul de skin pe k.. si in loc sa apas k am apasat m.. in urmatoarele 2 sec m am bagat ct.. ma rog.. si avand in vedere cu limbajul.. vad ca doar pe mine ma vedeti.. si n am injurat niciodata pe chat.. doar pe [email protected] alti admini se injura pe chat si nu le mai spune nimeni nimic.. ma rog.. acm depinde de 007.. 

stiu ca ii x2 post , sorry

imi place ca aici ii ca un inger

pe server incerci sa faci in asa fel in cat sa i-au remove

"aveam bindul de skin pe k" chiar io azi te-am invatat sa faci bind de /admodels si /vmenu, erau multi pe sv ca martori

Edited by SePt1kaaa 0N:), .

• Haha 2

5 minutes ago, SePt1kaaa 0N:) said:

stiu ca ii x2 post , sorry

imi place ca aici ii ca un inger

pe server incerci sa faci in asa fel in cat sa i-au remove

"aveam bindul de skin pe k" chiar io azi te-am invatat sa faci bind de /admodels si /vmenu, erau multi pe sv ca martori

-

Te-am rugat pentru ca nu pot sa mi-l pun singur.. doar sa-l copiez de pe chat.. si nu te mai face asa.. ca azi toata ziua ti-am spus sa dai arme si tu radeai.. si arme tot nu dadeai.. toata ziua ai luat playerii cu grab.. si zoli ti-a spus.. si lfl.. ai ras :) nimeni nu ii usa de biserica.. dar cand vad ca ma acuzi aiurea.. e naspa varule :*

• Like 1

Posted (edited)
2 hours ago, SeNNNzNOSTRAFE said:

Contra, nu merita sa ia remove, toti gresim, si presupun ca nu a l-a vazut pe costy la tero cand s-a bagat, dar totusi a iesit instant de la tero cand l-a vaztut pe costy, eu zic ca nu merita sa ia remove, este la inceput si inca invata cu sa fie vip, asta este valabil pentru toti, toti am fost asa, se mai fac greseli nu mai fiti toti copilarosi si sa faceti reclamatii din nimic, ajungeti sa face reclamatie ca v-a zis un vip "prostule" (zic si eu) nu mai fiti asa ca nici voua nu v-ar convine sa luati remove, el are activitate pe server, sa fim serosi... contra de la mine, sper sa nu ia 

Edited by SeDaN_Jr, .

• Upvote 1

Nu vreau sa fac post dublu, dar din dovezlie aduse de toti a acumulat mai mult de 3 :) @007 ✔

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Pro avertisment.

Totusi, despre septika, are dreptate nu dadea arme, m-a omorat cand s-a anuntat ruleta si nici macar nu citise regulamentul

1 Avertisment, cu 2 vipi T eram si eu s-a mutat dupa, daca eu voi lua toata caterinca de [email protected] in serios mai mult de jum de staff aveau remove, avertismentul a fost acordat pentru necontrolarea limbajului pe [email protected] anume din ss-urile ce au fost puse, ma deranjeaza faptul ca va bagati peste mine, adica cand vine un admin/vip nou sariti toti cu intrebarile pe ei si am repetat ca de asta se ocupa doar Gabriel si Cat. 

T/C

• Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.