Jump to content
Sign in to follow this  
cøxpvrplekίng

[PROPUNERE] Secțiune nouă, categoria fotbal.

[PROPUNERE] Secțiune nouă, categoria fotbal.  

7 members have voted

1. 1. Consideri că această propunere este benefică forumului?

• Da, este o idee bună și ofer un vot pozitiv pentru această propunere.
    • Nu, nu este o idee bună și ofer un vot negativ pentru această propunere.

Recommended Posts

Denumire: Cine pleacă, cine vine?
Descriere propunere: O nouă secțiune în sub-forumul destinat fotbalului, asistenții împreună cu echipa de designeri pot face o echipă foarte bună pentru această secțiune. Toate transferurile vor fi anunțate de către asistenți sau utilizatori, nu vor fi omise detalii importante precum ar fi vârsta, suma pe care a fost transferat jucătorul respectiv, ultimele trei echipe la care a jucat acesta, naționalitatea sa, echipa la care a plecat, poziția pe care urmează să joace, posibilul salariu în cazul în care acesta a fost făcut public.
Avantaje: Nu bag mâna în foc, dar poate fi o activitate mai mare din partea utilizatorilor și o legătură mai bună între persoanele care fac parte din staff-ul forumului din moment ce ajung să lucreze împreună și nu separat.
Dezavantaje: -
Ai creat poll?: Desigur.

Salut,

exista deja o sectiune la categoria Pariuri Sportive -> Fotbal -> Discutii Libere -> Stiri/Noutati din Fotbal. Acolo se anunta transferuri, stiri si noutati din fotbal. Aceasta categorie deja exista, este inutila creearea unei alteia dupa parerea mea.

CONTRA

2 hours ago, Seek3r[] said:

Salut,

exista deja o sectiune la categoria Pariuri Sportive -> Fotbal -> Discutii Libere -> Stiri/Noutati din Fotbal. Acolo se anunta transferuri, stiri si noutati din fotbal. Aceasta categorie deja exista, este inutila creearea unei alteia dupa parerea mea.

CONTRA

Am citit foarte bine modelul de postare pentru această propunere și informațiile scrise pe lângă, crede-mă că n-aș fi făcut propunerea asta pentru doar un post în plus.
M-am uitat peste secțiunea respectivă și-am văzut că este total diferit față de ceea ce am gândit eu, nu este nimic mai mult decât un copy paste de pe un site precum sport.ro sau ceva de genul și o poză cu jucătorul respectiv.

În locul unui simplu copy paste și un search pe google pentru o imagine cu fotbalistul despre care va fi topicul mai bine colaborează cei care se ocupă de secțiunea respectivă cu designerii comunității pentru o imagine de genul:

BUWr13X.png

și câteva informații pe lângă această imagine din partea asistenților, nu faci topicul doar pentru +1, mai bine te interesezi despre ceea ce postezi.

Eu as spune pro fiindca macar asa se va mai putea face activitate pe Indungi, daca cereri deabea se fac sau alte lucruri ce tin de editare. Dar trebuie sa se discute si cu Assistantii dar nu cred ca ar fi asa greu de facut o astfel de categorie. 

• Thanks 1

Posted (edited)

O sectiune de maidan se poate face? As mai avea o idee de una de lapte gros, insa doar dupa ce primesc minim 30 de like-uri la postul asta.

Edited by Kojac, .

• Haha 2
  • Upvote 1