Jump to content
Sign in to follow this  
rArEsh.

[CS] Reclamatie Liquid.w33haa [Rezolvata]

Recommended Posts

Posted (edited)

Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngNick: rArEsh
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngNick Admin: Liquid.w33haa
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngData: 22.08 / 15:15~
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngMotiv: A inceput sa dea kickuri dupa ce probabil s-a suparat ca-l omoram cam in fiecare runda. Mentionez faptul ca nu am scris nimic pe server de cand am intrat pana cand am luat kick, deci nu am avut tangente cu dansul. Am reintrat dupa kick vrand sa stiu de ce a considerat dansul ca e necesar si am mai luat unul, neputand intra din nou pentru ca se ocupase slotul. Este destul de urat ce face maestrul weeha, probabil nu e prima data. 
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngDovadă :   poza 1 poza 2

P.S: Adminul il are pe nick-ul Sarah Connor din ce am vazut. 

Multumesc. 

Edited by rArEsh., .

Salut . in mare parte probabil a dat kick pt a face loc la un admin

@uNi Si asa se procedeaza aici? Dai kick la primul jucator de pe mapa care dupa ce te omoara, in secunda 2 ia kick? Nu cred ca asta a fost motivul. 

de obicei se da la afk

Am inteles. Daca nu ti se pare nimic anormal in modul in care aplica comenzile pe jucatorii care-l omoara, e ok, se poate da tc si-mi cer eu scuze pentru deranj in acest caz. Eu zic ca daca te uiti pe mai multe zile in care joaca pe server cred ca o sa-ti dai seama ca respectivul aplica comenzi dupa cum vrea el. Zi faina! 

am sa verific si eu motivul kick-ului

imi asum eu ceea ce s-a intamplat,si tot-odata imi cer scuze in numele adminului pentru greseala,iti promit ca nu vei mai luat kick aiurea,in caz contrat ma contactezi si iau masuri,am specificat "AIUREA",sa tii cont de asta.

seara faina , n-are rost sa o lunim

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.