Jump to content
Sign in to follow this  
qSnoopy

RECLAMATIE MAYWHEATHER

Recommended Posts

Posted (edited)
 Nick-ul tău:qSnoopy
★ Nick-ul adminului reclamat:Maywheather 
 Data, ora, harta:8 22 2019/ 19:45 deathrun_hostpital
★ Motivul reclamatiei: Injura 
 Alte precizări: Cer remove pentru ca nu e prima data si a mai avut penalizari pentru limbaj :)
Daca totusi voia sa imi spuna ceva avea privat, nu [email protected] unde erau mai multi admini conectati...

Edited by qSnoopy, .

:thumbsup:                                                                                                           

"Hainele se spala in familie,nu in public" 

Nu mi se pare normal sa injure si sa vb de alt sv in timp ce el e pe DR,nu ma interseaza discutia voastra cat si sv vostru,iau doar in calcul ce se intampla pe DR,si pot zice ca mayw a sarit calu,si nu e prima data,sa ne amintim cand trebuia sa ia suspend

Pro

Posted (edited)

I-auzi ma ce spune Mayweather.. Cica sa ii - <3 

Reclamatie inutila <3 Te pup - <3 Si vezi usor cu amenintarile alea ca-mi bag - <3 

SI VEZI - CA NICI NUMELE NU L-AI SCRIS CORECT <3 

Pe mine ma cheama *~[Mayweather]~* ca sa stii si tu.

Edited by am plantaţie, .

Reason: Warn, limbaj indecent. Unde te crezi?

• Haha 1

1 minute ago, Mayweather said:

Te pup jegule

exact ce zicea si snoopy

pro

Pro REMOVE ai avut suspend si ai donat ca sa scpai de el ieri trebuia sa iei iara suspend pt aceeasi chestie limbaj si injurii adresa lu strong si iar ai scapat ca 7 e om

=))) Stai chill ca donez iar si tot asa vtm <3 nu scapati usor de mn va promit eu <3 Si in curand o sa cumpar si detinatoru ala ca sa fie treaba , treaba

• Haha 1

Ti am zis clar si pe svr ca nu tolerez astept de comportament/limbaj si la urmatoarea abatare iti fac reclamatie, snoopy mi a luat o inainte:(

Pro rmv!!!!!!!!

7 minutes ago, Mayweather said:

I-auzi ma ce spune Mayweather.. Cica sa-i <3 

Reclamatie inutila <3 Te pup jegule <3 Si vezi usor cu amenintarile alea ca-mi bag pula-n familia ma-tii de sclav <3 

Mda, ne maturizam si noi? Gen serios, cat tupeu mai ai? Dai dovada de prostie asa..

• Like 2
  • Upvote 1

Pai nu e problema ca donez si tot asa :)) 

Si snoopy nu scapa asa usor de mn ii promit eu.

Si in legatura cu limbajul.. daca verifica 007 consola e jale, crede-ma :D

17 minutes ago, Mayweather said:

Pai nu e problema ca donez si tot asa :)) 

Si snoopy nu scapa asa usor de mn ii promit eu.

Si in legatura cu limbajul.. daca verifica 007 consola e jale, crede-ma :D

Macar daca injurai pe privat nu pe server, daca esti un copil frustrat nu am ce sa iti cer....

O sa il doara in continuare de ce ziceti voi, mai bine lasati doar pro/contra si nu va mai pierdeti timp ul atat

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.