Jump to content
Sign in to follow this  
\NOOB/

hello , scoateti banul lui florica ,doar am glumit cu nyo despre multi

Recommended Posts

nu ti-a cerut nimeni pro sau contra

• Haha 1

Felicitari,sunteti oficiali ratatii server-ului :) si nu doar ratati :) citeste te rog reclamatia,banul ramane :)

• Haha 1

Posted (edited)

Ce aveti ba ca a trecut banu deja:)+ ca Florica nume de cu*va

Edited by GSX-R, .

Posted (edited)
5 hours ago, ◢◤Skittles◢◤ said:

Felicitari,sunteti oficiali ratatii server-ului :) si nu doar ratati :) citeste te rog reclamatia,banul ramane :)

parerea ta, mi se rupe - de tine :)

Edited by am plantaţie, .

Reason: warn, limbaj indecent

• Haha 5

12 minutes ago, \NOOB/ said:

parerea ta, mi se rupe pula de tine :)

Ce sa zica un ratat cu m-rope ca tine,oricum tu cu nyore aratati doar cat de prosti pot fii copiii din zilele astea :)  Spre fericirea mea e ca imi pot bate joc de voi pe sv =))

7 minutes ago, ◢◤Skittles◢◤ said:

Ce sa zica un ratat cu m-rope ca tine,oricum tu cu nyore aratati doar cat de prosti pot fii copiii din zilele astea :)  Spre fericirea mea e ca imi pot bate joc de voi pe sv =))

Spre fericirea mea pot intra cu alte nume ;D

• Haha 1

Cum poti sa judeci o persoana doar pentru ca foloseste multi , niciodata nu am dat dovada de comportament de cocalar sau ceva de genul , norocul meu ca am ip dinamic and stuff ;) , la 15 ani te mai iei de generatii si ma faci ratat fara sa ma cunosti..

cine-i ratatu' ? 

• Like 1
  • Upvote 1

Nu imi trebuie multe detalii sa judec o persoana de pe internet,faptul ca ati facut m-rope abuziv si v-a durut in pula de sv,asta arata ca sunteti niste copii,nu ma baga in oala cu tine,ca nu am eu anii aia de ii spui tu :) Am tot dreptul sa va judec dupa actiunile voastre si comportamentul vostru,ce a ce rezulta ca sunteti niste tristi in care va traiti viata in fata monitorului si faceti ce vreti pentru ca viata din afara calculatorului e prea dura pentru niste copii ca voi

Cred ca daca aveam tupeul asta cand eram de varsta lui nyore sau a ta ma luau baietii la suturi,se vede in ce generatie sunteti,teoretic,PC-ul este viata voastra :) Si da, tot tu esti ratatul pentru ca tu niciodata nu poti sa fii serios sau sa iti recunosti faptele si sa ai macar responsabilitatea ca player si respectul fata de sv,asta arata inca odata ca sunteti niste copii "independenti"=))))))

Hai,du-te la lol si joaca-te cu prietenii tai polonezi si lasa DR-ul,lafel si pentru nyore,nu accept gunoaie pe sv care nici nu pot sa joace corect,dar sa respecte niste reguli,cred ca cer prea multe de la voi

• Like 2
  • Upvote 1

Posted (edited)
4 hours ago, ◢◤Skittles◢◤ said:

Nu imi trebuie multe detalii sa judec o persoana de pe internet,faptul ca ati facut m-rope abuziv si v-a durut in pula de sv,asta arata ca sunteti niste copii,nu ma baga in oala cu tine,ca nu am eu anii aia de ii spui tu :) Am tot dreptul sa va judec dupa actiunile voastre si comportamentul vostru,ce a ce rezulta ca sunteti niste tristi in care va traiti viata in fata monitorului si faceti ce vreti pentru ca viata din afara calculatorului e prea dura pentru niste copii ca voi

Cred ca daca aveam tupeul asta cand eram de varsta lui nyore sau a ta ma luau baietii la suturi,se vede in ce generatie sunteti,teoretic,PC-ul este viata voastra :) Si da, tot tu esti ratatul pentru ca tu niciodata nu poti sa fii serios sau sa iti recunosti faptele si sa ai macar responsabilitatea ca player si respectul fata de sv,asta arata inca odata ca sunteti niste copii "independenti"=))))))

Hai,du-te la lol si joaca-te cu prietenii tai polonezi si lasa DR-ul,lafel si pentru nyore,nu accept gunoaie pe sv care nici nu pot sa joace corect,dar sa respecte niste reguli,cred ca cer prea multe de la voi

Sa-mi bag - de nu esti spalat pe creier :)) , argumente de tot - in care critici fara sa stii nimic , cica " daca aveam tupeul asta cand eram de varsta lui nyore sau a ta " nenea , suntem amandoi mai mari decat tine asa ca taci in - daca nu stii , avem admin si ne dam mare in - ? cerseste de la mami si de la tati sa iti cumperi fondator sa fii si tu mare " boss " , n-am vorbit odata cu tine si imi vii cu comentarii. ( nu caut scandal in online , inchideti topicu' ;) ) 

Edited by am plantaţie, .

Reason: warn, limbaj indecent

• Haha 2

1 hour ago, \NOOB/ said:

parerea ta, mi se rupe pula de tine :)

parerea mea si mie mi se rupe de tine

1 hour ago, \NOOB/ said:

Cum poti sa judeci o persoana doar pentru ca foloseste multi , niciodata nu am dat dovada de comportament de cocalar sau ceva de genul , norocul meu ca am ip dinamic and stuff ;) , la 15 ani te mai iei de generatii si ma faci ratat fara sa ma cunosti..

cine-i ratatu' ? 

daca nu stii ce varsta are tineti gurita aia micuta

32 minutes ago, \NOOB/ said:

Sa-mi bag pl de nu esti spalat pe creier :)) , argumente de tot cct in care critici fara sa stii nimic , cica " daca aveam tupeul asta cand eram de varsta lui nyore sau a ta " nenea , suntem amandoi mai mari decat tine asa ca taci in plm daca nu stii , avem admin si ne dam mare in pula ? cerseste de la mami si de la tati sa iti cumperi fondator sa fii si tu mare " boss " , n-am vorbit odata cu tine si imi vii cu comentarii. ( nu caut scandal in online , inchideti topicu' ;) ) 

mai mari de cat el? :)) aici sunteti amuzanti ma faceti sa rad tu macar stii vocea lu nyore? intrase o data pe discord eram cu skitt si homework cand o zis nyore "salut baeti" vocea aia era de un copil mai ceva de 8 ani (am inchis micro si am ras cat am putut), nu stiu de tine ce varsta ai dar sunt sigur ca esti un copil fara viitor, suntem admini ca ce? ca ne dam mare in ? si de voi ce sa zic au si ei un net cu ip dinamic niste fisiere in cstrike pe steam de nyore zic, e naspa ca locuesc in moldova si nu locuesc unde locuiti si voi voiam sa vad si eu fata aia a voastra de copii, sunteti smecheri in fata pc-ului dar in real cred ca stiti decat sa omorati musti sa bateti copii si sa injurati pe cei maturi :)), mai iesiti pe afara copii e vara cald soare afara o cola rece un fotbal cu baeti discutii prin parc, deschide geamul ala ca e frumos afara credema, la concluzie o sa fiti amandoi bagati pe interzisi nu insistati sa fiti banati si pe sectiune.

T/C

• Like 2
  • Haha 2
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.