Jump to content
Sign in to follow this  
eleonora

[CS] unban eleonora [A]

Recommended Posts

Nick : eleonora
IP :
SteamID :
Data : 29-08-2019
Adminul care te-a banat : UNI
Motiv : Aim cica, ma indoiesc ca s-a uitat mai mult de 2 runde, si la cat cs joaca el, as ruga pe acel demo sa se uite persoane din staff cu mai multa experienta in joc.
P.S.: Ca sa te citez UNI, nu ma asteptam de la tine!!!
Dovadă :

Deci tu imi dai ban mie pe un demo facut pe un server unde am luat UNBAN????

Ca eu nu inteleg

Posted (edited)
11 minutes ago, eleonora said:

Deci tu imi dai ban mie pe un demo facut pe un server unde am luat UNBAN????

Ca eu nu inteleg

eram si eu pe tine, stai linistit sau linistita, iti sare urat rau tinta aia, pana si cand dai he-ul ti s a dus aiurea.

am si eu demo, dar eram cu uni in acelasi timp pe tine deci e aceeasi chestie..

daca e nevoie il pun si eu.. nu am fost singurii care au remarcat asta :) 

Edited by real princeee, .

Reason: https://www2.zippyshare.com/v/eFrHgTWQ/file.html :)

• Haha 1

Toti care ma cunosc de ani de zile stiu ca imi sare tinta, asa joc eu la reflex(arunc de mouse cu awp). Dar daca si voi face diferenta intre reflex si aim, e clar!!!

Uitati-va naibii de cate ori ratez in aceleasi runde cu momentele cand "imi sare tinta"!!!!

Posted (edited)

Real, ca sa-l citez pe Specy: daca tu poti sa inti pe srv cu wall, eu iti fac fondator"! Asta referitor la acel anti-wallhack pe care l-a instalat pe srv tinant cont ca in demo am citit ca ziceai ca am si wall! 

Iar ca alta idee, din demo-ul tau reiese un singur lucru, si acela ca esti un nesimtit netot ca injuri si jignesti o persoane pe care nu o cunosti, iar acel aim de care zici tu este inexistent. Aveti nota 10 amandoi. Ma opresc din comentat pana vin niste admini mai competenti sa isi dea cu parerea!

Edited by Specify, .

Reason: am zis ca 80% din wall-uri sunt blocate...nu 100% ca nu exista perfectiune

20 minutes ago, eleonora said:

Real, ca sa-l citez pe Specy: daca tu poti sa inti pe srv cu wall, eu iti fac fondator"! Asta referitor la acel anti-wallhack pe care l-a instalat pe srv tinant cont ca in demo am citit ca ziceai ca am si wall! 

Iar ca alta idee, din demo-ul tau reiese un singur lucru, si acela ca esti un nesimtit netot ca injuri si jignesti o persoane pe care nu o cunosti, iar acel aim de care zici tu este inexistent. Aveti nota 10 amandoi. Ma opresc din comentat pana vin niste admini mai competenti sa isi dea cu parerea!

asa sunt eu mai nesimtit.. ai canguri in mouse de sare asa? unde il arunci? dai cu el de perete? mi se pare aiurea.. apropo, aceeasi chestie o faci si tu "Iar ca alta idee, din demo-ul tau reiese un singur lucru, si acela ca esti un nesimtit netot ca injuri si jignesti o persoane pe care nu o cunosti"; nu joc de azi, de ieri cs, am si eu atatia ani de experienta, nu cred ca mi era greu sa fac diferenta intre skill si aim.. la tine e prea aiurea, zici ca jucai cu el pe fata plus ca sunt faze de wall

Adminii va rog sa dezabateti strict la subiect,fara aberatii si sa solutionati cum trebuie problema

si fara dulbu - post

Lăsați colegi să-și dee cu părerea și, fără replay, ca închid cererea, va rog frumos,!! 

Posted (edited)

Parerea mea este ca nu are cod. De foarte multe ori a ratat, chiar si pe cei care erau pe loc sau afk. Pro unban.

Edited by Muhammad Madir, .

• Upvote 1

Da. e greu de zis desi si mi-e imi face tinta uneori asa e din reflex .. iar de wall nici nu se pune problema nu are (PRO UNBAN!)                                                   i-ar tu real vb foarte urat pe durata demo-ului...uratule! (PRO UNBAN lasati fata sa joace ! )              

daca imi dai steamid si IP iti scot si banul in urma parerilor colegilor

O sa îți dau un pm de îndată ce voi avea acces la pc

Ti-am dat unban, vezi daca poti sa intri, daca nu ma contactezi.

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.