Jump to content
Sign in to follow this  
3ddd !

Cerere unban 3ddd ! [R]

Recommended Posts

• Nick :  3ddd !
  • Data si ora : 09.09.2019 / 23:40
  • Nick-ul adminului de la care ai primit ban : CTN 112
  • Dovada (print consola): https://imgur.com/a/bzHXTlL
  • Informatii suplimentare :
  •    Comenzile folosite pe alti "admini" sunt interzise.
  •    Inteleg daca o sa fie iertat pentru ca este nou pe aici si n-a citit regulamentul adminilor dar informativ n-am uitat de aceasta fraza :)
  • "urmatoarea cerere unban facuta de 3ddd ( fara dovezi clare si concludente ) va atrage dupa ea si remove-uri"

8 hours ago, 3ddd ! said:
  •   Comenzile folosite pe alti "admini" sunt interzise.

In momentul in care cel putin unul dintre fondatori isi da acordul, adminului i se permite de a restrictiona accesul unui membru detinator de slot din staff. 

8 hours ago, 3ddd ! said:
  • "urmatoarea cerere unban facuta de 3ddd ( fara dovezi clare si concludente ) va atrage dupa ea si remove-uri"

Dovezile vor fi puse mai jos. Si de data asta, zic eu ca sunt clare. 

• Confused 1

Poate ai fost sau poate vei fi admin .. N-o lua personal. Pentru mine esti doar un player.

In momentul in care ti-am dat ban, comnda amx_who nu mi-a aratat niciun "3ddd". Iti dai seama ca n-as folosi comenzi asupra colegilor, dar tu esti doar un player.

Offtopic: | De ce as menaja pe cineva ? Chiar si coleg de-ar fi, imi asum si voi actiona in consecinta pe baza unei dovezi.

In viata de zi cu zi, mergand pe strada si zarind un om care arunca gunoi pe jos, vei trece nepasator ? Te vei culca pe urechea ca "cineva" o sa faca ceva ? Inseamna ca n-ai constiinta si nici demnitate. |

Te-ai folosit de cod, te-am indepartat. Scurt si la obiect!

Eu mi-am facut treaba si ii las pe colegii mai mari in grad sa ia o decizie.

• Upvote 1

@CTN 112 aparea in amx_who dar jos de tot la "slots", de aceea probabil nu l-ai observat!

Oricum slot sau admin, asta nu îți da dreptul sa joci codat și făcând acest lucru, automat iei drept proști restul colegilor admini...

Niciodată nu am înțeles care este beneficiul in a juca codat :emoji55: E doar un joc, te distrezi, joci 4fun...

Bagi coduri doar ca sa apari sus in tab? Sa zică lumea "moamă ce bun e ăsta"? Trist, foarte trist...

Edited by Psy, .

• Like 1
  • Upvote 1

@Psy :D Sa-mi fie cu iertare ... nu l-am observat. Chiar m-ai facut curios si l-am cautat aici pe forum la staff. 

Gata au venit prietenii în apărare?

Da nu e wall,este pur talent :))))

Atunci explică tu fazele, cum de îl știa pe pe reed acolo dupa porți pe mid, cum il știa pe cel de la short de se oprește fix sa nu îl vadă ăla... explică de ce ținta lui nu are recul niciodată. Hai baga mare :)))))

1. Lui raresh niciodată nu i-am facut demo si nici ban nu i-am dat, vorbești din cărțile lui Creangă.

2. Spune-mi un jucator banat de mine pe motiv ca este mai "bun" ca mine. Te aștept :))

ps: ești fan SNAPPLE sau de ce folosești numele lui?  :))))

Edited by Psy, .

Am postat demo la cerere, daca citeai puteai observa acest lucru. Lasă să fiu eu slab si tu si 3ddd ăia buni. Folosești numele SNAPPLE, esti fanul lui? Ti-ai ales greșit idolul oricum :)))

Degeaba intervii tu pentru el, sorry dar unban nu se dă pe prietenie.

Nu sunt fan psy, dar se vede că ești un necunoscător, psy vine de la numele meu de pe vremuri, psychodelic...daca asta nu iti spune nimic, e clar atunci :)

Edited by Psy, .

Păi intr-un fel are, pentru că asta îți arată caracterul...nu puteai fi original ci ai ales să îți pui numele SNAPPLE, un jucator mediocru care a prins loc la TeG in lipsa de alte opțiuni. Măcar de alegeai "f0rest", asa mai înțelegeam, ii faceai cinste unuia dintre cei mai buni jucători de cs din lume...dar așa...

Revenind la ale noastre, ajunge si nu mai spama forumul, cum ti-am mai spus, unban nu se da pe intervenția prietenilor sau tovărășie.

Succes în viață :)

Da, pentru că tocmai că al 2-lea este cel incriminatoriu.

Primul (cel al lui CTN) este făcut aseară si nu l-am urmărit nici eu :)

SNAPPLE, pai nu erai tu unul dintre toti ofticatii care plangeau mereu ca intra 3ddd pe server ? :thinkin:

Eu cred ca tu ai uitat cam cat de joasa e pozitia ta in momentul actual pe server, incat iti permiti sa ai impresia ca interventiile tale ar putea conta cumva. Si cred ca ai uitat si momentele in care intrai cu wall sa ne demonstrezi noua ce purtator de big cojones esti tu. Eu din pacate, n-am uitat! 

Parerile venite din partea unor neimportanti ce nu au nicio legatura cu serverul nu ne intereseaza si vor fi inlaturate. Asadar si prin urmare, mai putina scriere si mai mult joc de glezne departe de terenul nostru. 

Cu parere de rau, dupa hotararea luata la staff only ramane contra unban.

Edited by WANNA., .

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 2

Te cheama SNAPPLE ...

Hai că ușor ușor îți arăți și caracterul murdar.

PS: sa iti mai spun o chestie, SNAPPLE (adevăratul nu fanboy) avea un caracter foarte urât si toxic. Va potriviți de minune observ :)

Edited by Psy, .

Uite ce e, e ultimul reply cu privire la tine ca nu a venit nimeni sa ne aduca popcorn si cola pentru audienta la telenovele forumiste.

20190910-174315.jpg

Deschide bine ochii si creierul ca nu suntem pustanii tai. Abtine-te de la comentarii ca aici nu vorbim de tine, vorbim de 3ddd! 

Decizia in privinta banului va fi postata deseara. Pana atunci, topicul ramane inchis. 

Edited by WANNA., .

• Haha 1
  • Upvote 1

"Baltagul", sa fie o judecata corecta.

Daca banul ramane nu o sa fie pentru cod asta stim cu totii, o sa fie pentru linistea sv-ului.

Cu ocazia asta observ si eu cine isi doreste sa dispar din peisaj chiar daca pe sv erau alti oameni semanati dar cu acelasi nickname :)

#HF

11 hours ago, rozu!!! said:

La demoul  facut de psy ...imi pare wall clar...

6 hours ago, WANNA. said:

contra unban.

5 hours ago, SNAPPLE. said:

PS : Sunt turbat la fundulet cand imi dau cu zombie, nu ma bagati in seama. Imi pare rau pentru tot... nu o sa mai mai mananc cozonac cu rahat de acum incolo :(

1 hour ago, Gabrielcrd!! said:

Contra unban! 

1 hour ago, Diamant. said:

Contra Unban!

55 minutes ago, BIBI. said:

Contra Unban!

Cerere respinsa!

TC.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.