Jump to content
Sign in to follow this  
Dani#

[CLEAN] Cerere Verificare demo

Recommended Posts

Nickname jucator suspectat: Antonio Oprea
Demo: http://www.fileshare.ro/e3427076330
SteamID:  STEAM_1 : 0 : 1764043285
Codul suspectat: no recoil/silent aim
Server (obligatoriu): OFFICIAL.INDUNGI
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: da

Ati cautat in BLACKLIST jucatorul?: nu
Alte comentarii: nimic se vede clar ca trage cu ak 47 no recoil  nici nu se misca ..

• Like 1

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school:

Concluzie: Dupa vizionarea acestui DEMO am ajuns la concluzia ca jucatorul suspectat "Antonio Oprea" nu foloseste Silent Aim, am sa iti spun si de ce cred asta. Silent Aim da headshot fara ca tinta sa se duca la cap. In acel demo au fost secvente cand a tras in jucatori si nu le-a dat damage. Daca avea Silent Aim le dadea damage, chiar daca nu ii omora.

Verdict: Curat :ow3:

• Like 1

In urma vizualizarii demo-ului postat de Dani  am ajuns la concluzia ca playerul Antonio Oprea este clean :ow3:!

Demo prea scurt, 3 runde unde se vede clar ca joaca sunet, a facut 3 fraguri in cea dea 3a runda, nici unul suspect.

Verdict: clean :ow3:

• Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 1

In urma vizualizarii demo-ului postat de Dani# am ajuns la concluzia ca playerul respectiv este clean :ow3:!

nu am vazut nici o faza suspecta de silent!

Verdic: clean :ow3:

• Like 2

Multumim ca ai apelat la echipa OverWatch!

Verdict final: CLEAN :ow3:

O zi buna in continuare!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.