Jump to content
Sign in to follow this  
[Ryuu]

Propunere League of Legends

LoL  

12 members have voted

1. 1. Vreţi să se adauge ceea ce am propus ? Votaţi aici.

Recommended Posts

Denumire: League of Legends

Descriere propunere: Propun să se adauge la secţiunea de " League of Legends " un subforum * aşa cred că se numeşte * pentru căutarea unei echipe de joc.

Avantaje: Ar veni mai multă lume pe comunitate in primul rând, i-ar ajuta şi pe alţii să işi găsească duo / echipă pentru flex + că nu cred că ar strica sau ar deranja pe cineva dacă s-ar adăuga.

Dezavantaje: Nu cred că ar fi niciun dezavantaj, nu imi vine nimic in minte care ar putea să se incadreze la dezavantaje.

Ai creat poll?: Da.

• Like 1

Nu e o idee rea.

• Like 1

Avand in vedere ca inca sunt membri care activează pe secțiunea aia nu ar strica un Sub-Forum cum ziceai si tu unde sa poată membri noi veniți sa isi gaseasca un duo sau altele pentru acel joc, si asa poate s-ar creea o activitate mai mare pe acea secțiune. 

Pro

• Like 1

Salut @[Ryuu],

Acum ceva timp noi obisnuiam sa organizam o competitie de League of Legends numita "Let's LOL".

Dupa cum ai vazut in categoria de lol avem o subcategorie denumita astfel, iar acolo jucatorii au un topic unde isi puteau cauta membrii pentru echipa. Topicul acela este indeed antic, asadar voi tine cont de propunerea ta si voi muta/creea un nou topic in care persoanele interesate isi pot posta numele/rolul/divizia de pe lol si isi pot cauta coechipieri pentru a juca duo/clash/tft etc.

Este o propunere interesanta.

Thank you.

• Like 4
  • Upvote 1

Este o idee destul de buna, ar fi mult mai usor sa-ti gasesti pe cineva si sa-ti faci o echipa duo/flex, asa nu mai pici random cu toti cretinii. Multumim de implicare @[Ryuu].

• Like 1

Posted (edited)

Am uitat să scriu in topic la inceput, să se adauge şi nişte persoane care să se ocupe de partea aia de comunitate, acum vorbind doar de jocul League of Legends.

Edited by [Ryuu], .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.