Jump to content
Sign in to follow this  
CosmiNN; #

Battle - Catalina / mzq / tweedle [Winner CosmiNN; #]

Recommended Posts

• Numele celui pe care îl provoci: @ღCatalinaa @mzq - MOTHERFUCKER @Tweedle @NUCA-
  • Text: battle
  • Tipul lucrării (semnătură/avatar/banner/userbar/logo): avatar
  • Tema lucrării: Woman Posing for Photo Shoot
  • Dimensiune: 150x250
  • Finalizare (voturi): 7
  • Alte aspecte: Lucrarile vor fi trimise catre mine !

Edited by NUCA-, .

Accept, dar cauta stock-ul High Quality, acesta este pixelat.

Refuz* Nu am timp sa il fac.

v3, jalnic. nu a pastrat proportiile imaginii -> nu stie sa remiensioneze, font nepotrivit, border nepotrivit

v1, imi place cum este incadrat dar parca e prea mult roz

Votez v2, b&w reusit, mie imi place. *mergea si fara border, zic eu, poate era mai bine

V2 redimensiomare, text / textura

votez v1 - nu e cea mai buna lucrare, dar spre deosebire de celelalte este cam cea mai reusita :)).

v2 - Stil de edit foarte common, ai putea sa incerci si alte lucruri noi cosmin pe langa un brush pe text si o textura de foaie arsa =)).

v3 - Resize facut in batjocura, border pus la fel, textura aia nu prea se " amesteca " in imagine. Singurul lucru care imi place la v3 este fontul.

V2 si din partea mea, cu toate ca V1 mi se pare cel mai bine lucrat. Votez V2 pentru ca e mai simplist si ma atrage mai mult decat V1 unde zici ca si-a facut un unicorn aparitia si a vopsit tot roz. 

• Haha 1

imi pare rau ca n am raspsuns, nu am avut timp. next time pbbly

votez v2, cu toate ca este prea umpluta de efecte, prea gri si nu se mai distinge backgroundul de hainele fetei, totusi redimensionarea e ok, textul e okut, dar textura este pusa aiurea

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.