Jump to content
Sign in to follow this  
BandiTT

Discutii generale despre server

Recommended Posts

hey si eu am întâmpinat aceiași problema

cand vreau sa intru in server imi spune "you have no entry to the server" 

ce as putea face? 

1 minute ago, andreeaostan said:

hey si eu am întâmpinat aceiași problema

cand vreau sa intru in server imi spune "you have no entry to the server" 

ce as putea face? 

Scrie setinfo _pw parola ta sau setinfo _ze parola ta in consola si ar trebui sa mearga

12 minutes ago, Kanezu. said:

Scrie setinfo _pw parola ta sau setinfo _ze parola ta in consola si ar trebui sa mearga

mersii am rezolvat!! 

• Like 1

Helau, activitatea e tot ce imi doream pe forum sectiunea Ze, acum cateva luni vorbeam singur pe staff only, parca vad ca peste cateva zile o sa fac la fel si aici :))

• Like 1

Din cate scrie aici la titlul acestui topic, aici se vorbesc doar chestiile ce tin de server.

Edited by BandiTT, .

E ai venit si aici sa ne strici subiectele, pai se putea? :))

• Like 1

1 hour ago, Maxwell'' said:

E ai venit si aici sa ne strici subiectele, pai se putea? :))

Ce ești asa al rău :pui: are dreptate, este topic pentru vorbit despre server, începe și tu cu chestii gen :

Azi pe server erau 20 playerii, hmmm, 2 au luat crash, mereu ia cineva, deci, mai ales chill la fiecare mapă schimbată...., după care continui cu ce vrei u :smiletear:

Lukarei ia crash de fiecare data cand e human, cine stie de la ce o fi.. 
Dar si tu pana sa vina bandit sa zica nu vorbeai despre sv :p

Edited by Maxwell'', .

• Like 1

Și eu luam crash și am schimbat cs-ul.... Mi-am luat Steam și se pare că nu mai am probleme...momentan :))

Buna Alinaaaa <3 Cica e de la skinul de pe usp deci o sa il schimbe probabil

• Like 1

Intampin aceasi problema de cand au fost adaugate unele pe srv...iau crash de 2-3 ori porma imi merge.

eu nu am intampinat astfel de probleme inca... bine nu am mai intrat cam de 5 zile, ca sunt in vacanta cu familia... sper sa nu patesc !

1 hour ago, Maxwell'' said:

6 playeri la ora asta, fain :d

Ai si fugit :lol::people35:

Nici nu mai stiu ce nick aveai, da parca nu te vad pe sv ca altfel intram inapoi sa iti tin companie :))

• Like 1

Imi place ca va plangeti de crashuri, eu iau din 2011 de cand am steam-ul constant. Pe de alta parte acum mi-a revenit perioada in care iau ban de la  server de minim 3 ori ))) 

22 hours ago, [email protected]@ said:

Ți-e frica ca nu apuci sa vezi? :smiletear:

Ca sa-ti raspund... cam da, mi frica( is beteag si ma duc un doi ).Deja in anglia si franta o venit valu 2 x_x

13 hours ago, dorniX said:

Imi place ca va plangeti de crashuri, eu iau din 2011 de cand am steam-ul constant. Pe de alta parte acum mi-a revenit perioada in care iau ban de la  server de minim 3 ori ))) 

Ca sa-ti raspund... cam da, mi frica( is beteag si ma duc un doi ).Deja in anglia si franta o venit valu 2 x_x

eu nu am luat crash , numai alegeti usp, eu din obisnuinta aleg mereu deagle,

si o sa vina si aici valul 2  dupa alegeri, stii doar, cand alegerile `s in putere corona e inchinsa`n casa :)))

• Haha 1

On 9/17/2020 at 12:21 AM, [email protected]@ said:

eu nu am luat crash , numai alegeti usp, eu din obisnuinta aleg mereu deagle,

si o sa vina si aici valul 2  dupa alegeri, stii doar, cand alegerile `s in putere corona e inchinsa`n casa :)))

Eh... ne-om duce naibii cu virusu asta.

Revenind la tema initiala a topicului, irelevant cu ce arma joc, ori iau crash de se inchide jocu ori iau crash de ma arunca afara de pe server.

In alta ordine de idei, a mai patit cineva treaba ca sa aibe gloante nelimitate? Patesc asta in special la goldak47, si am mai putut observa ca o patesc cand e bandit on . ( tine sa zic asa in jur de 4 cartuse si dupa isi revine )