Jump to content
Sign in to follow this  
Jσσsh. ▲

Concurs de Halloween 2019

Recommended Posts

Concurs 2 - insidious 4: the last key

Concurs 3 - un dovleac cu logo-ul indungi

• Like 8
  • Upvote 1

Acum 3 zile am mers la magazin sa cumpar o tigara la bucata, si cand sa platesc 1 leu vanzatoarea a spus ca e 1,20.

In acea zi de 22 octombrie nu am fumat deloc :(

Edited by Jσσsh. ▲, .

Reason: Desclasificat

• Like 6
  • Haha 1
  • Confused 2
  • Upvote 1

Era o zi frumoasă  de toamnă anul 1987  ora 7:30 și băiatul Avea 12 ani și mergea în drum spre magazin-bar ca să cumpere alimente și mergea la un magazin unde era

Un om din dreapta care ia șoptit băiete ai grijă să nu se facă tărziu de noapte că este Hallowen și circulă o poveste prin sat că odată la fie care an o fantomă apare pe drum și răpește doar băieții și nu fete pentru că fantomă era o femeie care murea inconștientă-stop-cardio-respirator în 1939 22 octombrie ora 12:00 P.M  și ia ura din plin copiii care trecea prin lângă casă mai ales băieții!  Deși muriseră brusc aproape  de casă și de atunci băntuie acel loc și în ziua de astăzi ia murise fix la ora 12:00 când începea PRIMA zi de Hallowen.

Bun continuarea poveștii  omul-straniu și ciudat care ia spus băiatului să nu întârzie în drum spre casă băiatul nu ascultaseră și băiatul mergea la ora 11:40 în drum spre casă dar când se apropia de casă care ăi spuse acel om începea să ai se facă frică brusc tremura tot corpul de parcă ceva îl urmărea de la distanță  dar băiatul încă  mai avea curaji să se ducă mergea , mergea mergea ,....

Dar dupaia când sa întors în spate să se uite brusc ăi sa stins felinarul cu lumină și băiatul era ca și dispărut,  de atunci nimeni nu mai auziseră de acel băiat se spune că femeia și băiatul băntuie amândoi acea zonă în fie care an în data de 22 octombrie  12:00 PM.

Edited by Jσσsh. ▲, .

Reason: 23

• Like 7
  • Haha 1
  • Confused 1

Pestele FUTUCEAI a dat copiii in spaima intr-un sat de tarani cu ochii mici. Filmu' de groaza este pe bune pe bune, m-am baricadat in pat cu 3 paturi peste mine de frica, am zis ca nu se mai termina astea 10 minute...nerecomandat cardiacilor.

Edited by Jσσsh. ▲, .

Reason: Desclasificat

• Like 4
  • Haha 1
  • Confused 1

Concurs [ 1 ] 

Eram in data de “45.20.22002”și am cunoscut o fata in club. Ajung cu ea in casa “ne am distrat” apoi ma trezesc dimneata. Ma uitam la ea și am crezut ca e moartea fără machiaj... :)) Si ma uitam la dimneata și i am spus “ ce frumoasa ești cand ești machiata ” :)) 

Concurs [ 2 ]  

Film descoperit: the nun 

Concurs [ 3 ] un cuțit 

Edited by Jσσsh. ▲, .

Reason: 29

• Like 4
  • Haha 5
  • Confused 3

Mă scuzați că mă bag aici unde nu e de mine dar am citit și eu cate ceva tu personal ai zis că dacă cineva pe copiază ii descalifici.

Așa că ar trebuie pe majoritatea sa ii descalificatii deoarece au copiat, toate poveștile spuse de inculpați încep cam la fel și se aseamănă multe dintre ele.

• Thanks 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Concurs [2] : Insidous The Last Key

Concurs [3]: Matura

• Like 3
  • Upvote 1

Concurs [1]

》 

Aceasta poveste este inspirata din fapte reale si realizata in capul meu :))) 

Titlul se numeste : Pungulita blestemata.

Era prima mea seara de halloween, aveam 15 ani. Eu cu prietenii mei cei mai buni ne-am decis sa mergem la furat de bomboane la un Batran bogat de pe strada cireasa numarul 666.
Toata scoala vorbea despre casa acestui batran, toti ziceau ca e blestemata. Am fost la biblioteca si am cautat toate detaliile despre casa dansului, tot ce am gasit a fost *o vrajitoare care a trait acolo si a lasat un blestem pe un obiect foarte important* .
Noi ca niste mucosi super indrazneti nu am vrut sa credem asta si am vrut sa experimentam pe pielea noastra, bine am vrut sa furam si bomboanele lui, se zice ca batranul avea cele mai scumpe bomboane si cele mai dulci din toata lumea. 

Ne strangem noi frumusel, eram vreo 5 cu masti pe fata totul frumos, mergem la casa batranului, 2 fete bat la usa si incep sa cante.
Noi restu 3 am intrat pe geamul din spate si ne-am invartit prin toata casa sa gasim bomboanele. Casa era destul de mare, avea vreo 5 etaje. Ne despartim noi frumusel incepem sa cautam. Batranul era afara cu fetele, ele au terminat de cantat, mosul se uita stanga dreapta nu era nimeni. El invita fetele in casa la o cana de ceai fierbinte, ele prostute accepta. Noi care cautam inauntru nu stiam ca ei au intrat inauntru. Eu eram la etajul 5, acolo dau de o punga, cred ca era de inaltimea mea, pe atunci aveam 1.63. ma duc eu sa deschid punga si inauntru vad membrele si organele unor copii,fiind speriat eu am inceput sa tip prin toata casa. prietenii mei 2 au auzit au venit repede amandoi, le am spus ca trebuie sa fugim si le am aratat de ce. Toti aproape de iesire intampinam mosul cu cele 2 fete inconstiente in fata iesirii, el apasa pe un buton si toate geamurile si usile se inchisese. Nu puteam iesii fara sa apasam butonul. El scoate o arbaleta si trage in ochiul unei fete inconstiente, toti am inceput sa tipam si am fugit in toata casa. Noi credeam ca face asta din placere dar nu era asa. Pungulita avea viata si era carnivora iar mosul era slujitorul ei. Pungulita avea niste dinti mari si o gura imensa, nu stiu cum facea dar era ca si cum se teleporta in zona unde eram noi. A inceput sa ne devoreze unul cate unu, nu stiam ce sa mai facem, eram disperati. Toti prietenii mei au fost devorati si eu eram pe cale sa fiu la fel, atunci apar politaii si incep sa traga in tot ce prind, am fost salvat de ei. de atunci casa aia nu a mai fost locuita dar se spune ca inca e bantuita de pungulita blestemata. 《

Edited by Jσσsh. ▲, .

Reason: 30

• Like 5
  • Haha 2

Salut.

- Fiecare post care nu a fost marcat ca drept "Descalificat" va fi reprezentat de un numar, numerotarea este facuta in mod cronologic.

- Concursul [ 2 ] și [ 3 ] vor fi anunțate împreună cu concursul [ 1 ] în data de 03.11.2019 in acest topic oficial.

- Rezultatul vot-urilor din topicul de AICI se va impune cu 50% putere de decizie.

- Pana la sfarsit-ul concursului, o parte din administratie care nu a participat la concurs va completa decizia finala, avand influenta asupra restul procentelor.

• Like 3
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.