Jump to content
Sign in to follow this  
S8N

[WALL-HACK] cerere verificare demo

Recommended Posts

Nickname jucator suspectat: *AIM* oSroK
Demo: http://www.fileshare.ro/e3427097118
SteamID: STEAM_0 : 0 : 424701461
Codul suspectat: wall
Server (obligatoriu): official.indungi.ro
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: da

Ati cautat in BLACKLIST jucatorul?: nu
Alte comentarii: e

Este un jucator destul de slab, a primit ban de mai multe ori, insa parerile sunt impartite in legatura cu el. De data asta l-am banat si eu, considerand ca a avut wall.

Mi-as dori si o parere de la voi.

Multumesc!

Edited by Apex, .

• Like 4
  • Thanks 1

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school:

In urma vizualizarii demo-ului postat de S8N am ajuns la concluzia ca playerul *AIM* oSroK este clean :ow3:!

Au fost 5 runde in total din care doar o singura faza de wall, in runda a 4a

Prima runda - nimic suspect, clean

Runda a2a - trece de porti baza T, in dreapta lui pune tinta pe un T dar nu trage si merge mai departe,  clean ( un jucator cu wall + awp, trage 100%)

Runda a3a  - nimic suspect, arunca si granada la intamplare,  clean

Runda a4a- ajunge la porti T si incepe sa traga prin poarta direct pe player ( awp + AKa ), nu putem vorbi de sunet deoarece mai era un CT care se misca in jurul lui, deci imposibil de auzit T,  suspect de wall / nimereala :)))

Runda  a5a - Midle baza Ct erau 2 playeri, unu lung si unu baza dupa cutie, a iesit porti B si a inceput sa traga dar a fost surprins cand a iesit cel de dupa cutie, deci clean.

Verdict: clean :ow3:

• Like 2
  • Upvote 1

Concluzie: Dupa vizionarea acestui DEMO am ajuns la concluzia ca jucatorul suspectat "*AIM* oSroK" foloseste Wall-Hack, spun asta deoarece se vede cum urmareste jucatorii prin perete cu AWP, mai ales cand a urcat scara din Site A. Mai pot spune ca incearca sa ascunda Wall-Hackul. Arunca HE in locatii aleatorice pentru a nu fi depostat.

Verdict: Wall-Hack :ow4:

• Like 1
  • Upvote 1

Dupa vizionarea demo-ului, parerea mea este ca jucatorul "*AIM* Osrok"  foloseste wallhack.

Verdict: Wallhack :ow4:

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Salut , iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch :school:

Concluzie Dupa vizionarea demo-ului postat de S8N  am ajuns la concluzia ca playerul suspectat *AIM* oSroK  foloseste WALL  dupa felul lui de joc , nu se foloseste de shift pentru a auzi mai bine playerii , totusi stie fiecare inamic , iesind cu tinta exact unde playerul respectiv se indreapta .

Verdict Wall :ow4: 

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

alut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school:

Dupa vinzionare demoului am ajuns la concluzia ca:

Din runda 1 nu prea bate sa aiba wall...sa spunem ca s-a nimerit sa se uite cu tinta acolo..

Din runda 2 se schimba toata treaba si prea stie unde sunt adversari..are faza cand iese si tragand sau ii asteapta sa vina..

Pot spune ca are si putin sunet dar asta nu schimba nimic..

Verdict: ARE WALL.

• Like 2
  • Upvote 1

Dupa vizionarea demo-ului, parerea mea este ca jucatorul respectiv, foloseste Wall asta se observa cum urmărea prin pereti playeri si mergea cu tinta după ei.

Verdict: Wall :ow4:

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Salut, iti multumit ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

In urma vizualizarii demo-ului postat de S8N am ajuns la concluzia ca playerul *AIM* oSroK are wall :ow4: !

Se vede foarte clar ca urmareste playerii prin zid, la un moment dat, merge cu tinta dupa player prin cutie,dupa care face frag si sunt multe faze care demonstreaza ca are wall, se vede foarte clar.

Verdict: Wall :ow4:

• Like 2
  • Upvote 1

In urma vizualizarii demo-ului postat de  S8N  am ajuns la concluzia ca playerul *AIM* oSroK are WALL :ow4:

In toate rundele posibile il activa ,ex: scari sectoru A (BOMB) , AWP si iese pe om dupa cu ak urmareste acel player destul de clar prin perete *cum se face ca stia unde si cum se duce * ala nu e sunet !!  porti tero baza (awp) se duce direct prin perete cu tinta pe om!! cum ziceam toate fazele wall!

VERDICT:WALL :ow4:

• Like 2
  • Upvote 1

Multumim ca ai apelat la echipa OverWatch!

In urma vizualizarii demo-ului postat de S8N ! am ajuns la concluzia ca playerul respectiv joaca cu wall :ow4:

Verdict final: WALL :ow4:

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Salut , iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch ! 

Prima runda : merge pe lung ,incearca sa bata 1 om dupa care se retrage la cutie unde reuseste sa faca 3 kill-uri,apoi urmareste "dubios" cu tinta aia la polar si mai face 1 kill pe scara,dupa care mai reuseste 1 kill in baza CT si moare
A-2 runda : Pleaca spre lung,ajunge baza T,dupa care merge pe scara unde face 1 kill pe site-ul x1,apoi mai face 2 kill-uri pe panta baza CT,dupa care sare si este eliminat de un adversar .
A-3 runda : Merge pe scara,cara 1 flash pe care il ea,dupa care merge spre lungul scari,iar apoi spre lung .Ajunge panta x1 unde face 1 kill baza CT,iar 1 al doilea kill pe scara merge spre baza CT,unde mai face 1 kill la geam x2
A-4 runda :Merge pe lung cara 1 he si 1 flash,iar mai apoi face 1 kill.Merge la x2 unde face 1 kill in poarta ,iar 1 al doilea kill la cutia spre tunel dupa care este omorat.
A-5 runda :Merge porti jumate unde trage cu polarul spre baza T,apoi merge x2 ,unde reuseste sa faca 2 kill-uri cu polarul din porti x2 in baza CT,dupa care merge spre x1 unde mai reuseste 1 kill in pastila lung .

Verdict:Clean

• Like 2
  • Upvote 1

Salut, multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!

Prima runda nu face mai nimic suspect, e totul ok.
A doua runda avanseaza lung , baza ei si se intoarce scara .. iar aici o faza in care imi pun intrebari , ii stia pe cei doi in x 1 si mai ales pe cel ce era dupa cutii
Runda 3 nu am nimic de explicat, e o runda normala
Runda 4 avanseaza pe lung (totul normal) apoi merge pe scara si sare pe mid observand acel player in B si face kill urile normale .
Runda 5, o runda normala .. (insa pe cel din baza Ct parca l ar fi urmarit prin cutie) dar este chestia ca l-a vazut cand s-a dus acolo

Concluzie : Are 2-a faze in care iasa pe player direct, desi ii auzise .. pare un jucator normal, cu trasul sta cam slab.. 

Verdict : CLEAN

• Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 1

Mulțumim că ai apelat la echipa Overwatch!

Verdict final: Wall-Hack :ow4:

O zi bună în continuare!

• Like 2
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.