Jump to content
Sign in to follow this  
21Ryuu

Propunere LoL

LoL  

14 members have voted

1. 1. Vreţi să se adauge acest turneu ? Votati mai jos.

Recommended Posts

Denumire: Turneu 5 vs 5

Descriere propunere: Propunerea consta in crearea unui turneu de League of Legends * 5 vs 5 * care sa aiba ca premiu RP uri + award pe forum / icon pe TS.

Avantaje: Activitate mai mare

Dezavantaje: O sa plece cam toti oamenii de pe 1.6 pe lol =))) *just kidding*

Ai creat poll?: da

Edited by 21Ryuu, .

• Thanks 1

Nu e o idee deloc rea, mie imi place cum suna si as juca intr-un astfel de turneu sau mi-as baga nasul in organizare. Nu am nimic de obiectat, deci sunt pro.

Singura problema ce ar exista, sunt oamenii ce se vor inscrie, acordarea premiilor, etc. Aici deja intervine administratia. Sa vedem ce spun si ei.

• Thanks 1

4 hours ago, Glitch™ said:

Nu e o idee deloc rea, mie imi place cum suna si as juca intr-un astfel de turneu sau mi-as baga nasul in organizare. Nu am nimic de obiectat, deci sunt pro.

Singura problema ce ar exista, sunt oamenii ce se vor inscrie, acordarea premiilor, etc. Aici deja intervine administratia. Sa vedem ce spun si ei.

Idem colegu

Salutare 

Chestia asta cu Lol-ul am vrut sa o propun si eu si am zis ca poate discutam de treaba asta la urmatoarea sedinta. Ideea e ca suntem multi jucatori si am putea organiza ceva. Sectiune avem dar nu prea este activitate in ceea ce priveste competitii/turnee. As zice o schimbare la nivel de comunitate si mai multa implicare si pe partea asta, nu doar pe CS. Update-uri o sa fie pe viitor destul de interesante si trebuie sa profitam. 

Ideea nu este rea, însă motivarea ar fi doar premiile în acest caz, ceea ce se poate discuta și cu cei de la RIOT pentru sponsorizarea acestuia.

Din cate îmi aduc aminte s-a mai organizat pe diferite comunități cu premii de la ei.

Dacă sunt premii, jucătorii vin de la sine.

Chiar nu este rea ideea , am multi prieteni care joaca acest joc si poate vor sa vina aici sa se bage la turneu si s-a castige.

Edited by zP# EndeK, .

1 hour ago, RĂDUCU said:

Ideea nu este rea, însă motivarea ar fi doar premiile în acest caz, ceea ce se poate discuta și cu cei de la RIOT pentru sponsorizarea acestuia.

Din cate îmi aduc aminte s-a mai organizat pe diferite comunități cu premii de la ei.

Dacă sunt premii, jucătorii vin de la sine.

+1 

Edited by Jσσsh. ▲, .

Reason: Warn: Post-Hunt

On 11/3/2019 at 7:39 AM, BulaNikeSSS said:

Idem colegu

19 hours ago, ★ Nimeni Altu' ★ ♥ said:

+1 

va puteti face singuri pararea voastra , nu sa aprobati ce a spus altul mai sus.

revenind la propunere.

Nu este o idee rea am vazut ca multe persoane de pe aceasta comunitate joaca LOL , si nu ar fi rau sa se organizeze si asa ceva pentru ca fiind ceva nou poate fi ceva de , durata si poate atrage multa lume .

eu unu sunt PRO . Si se pot oferi si premii si in bani ( in caz ca sunt persoane care isi doresc si isi pot permite sa organizeze si sa ofere ) . 

Este o idee buna,numai ca la organizare ar fii cateva dificultati,eu cel putin as dorii sa mai joc un joc inafara de CS:GO,si am incercat LOL,poate ca aceste turnee ma vor introduce mai bine in lumea LOL-ului.
Din partea mea
PRO.

Salut, propunerea ta deja exista doar ca momentan nu se ocupa nimeni sa faca turneuri de Liga Legendelor. Daca doresti sa te implici in turneuri de genul incearca sa iei legatura cu cineva din lista de mai jos:

8Wfd8vZ.png

Concursurile de League of Legends le gasiti aici: 

https://www.indungi.ro/forum/forum/20267-lets-lol/

TC.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.