Jump to content
Sign in to follow this  
hyperrr.

ANORMALII | Propuneri / Sugestii Server

Recommended Posts

3 hours ago, John # CSA said:

Ce mi-e overwatch , ce mi-s jucatorii de aici care joaca cs de 10-15 ani ? Noi ( cand eram pe 1 mondial ) puneam demo-uri la overwatch si pana la urma concluzia era la fel ca aici 50-50 ... Poti pune un demo oriunde vrei , fie la admin only , fie la overwatch ... ideea este ca judecata sa se faca cat mai obiectiv ... nu trebuie sa fie toti in ceeasi idee , unii pot fi contra altii pot fi pro ... ideea este sa iti argumentezi solid ceea ce sustii , nu argumente de genu " Toata lumea tipa ca ai wall/aim/nuj ce alt cod" sau comentarii de genu " cat tupeu sa ai sa faci cerere de unban si omu sa nu aibe nimic " ... 

Cel mai elocvent exemplu este pe only ...  i s-a facut demo ca avea wall , desi nu se vedea nimic concret ...apoi am solicitat wg pentru ca mie mi se parea ca gloantele se duceau tinta.... s-a supus la vot si s-a hotarat . toata lumea multumita ... sunt sigur ca cei de la overwatch daca ar vedea un demo din cele care sunt in banlistul adminilor cu only ar spune ca e jucator curat , insa aici intervin scripturile si setarile de no-recoil , no spread si alte chestii care te ajuta foarte mult cand tragi ( desi ele nu sunt catalogate drept cod ) .

Personal sunt impotriva postarii demo-urilor la overwatch pentru ca asta ar insemna ca ei sa decida cine joaca  / nu joaca aici . Consider ca suntem suficienti admini cu experienta pentru a judeca un jucator . 

fiecare poate sa puna demo unde vrea admin s only /over - deciazia o ia administratia serverului !

propunere/sugestie inchisa!

next :)

• Like 1

Exact John . Consider că majoritatea de aici sunt capabili și în măsură să își dea cu părerea despre un anumit jucător. Și până la urmă ne rezervam dreptul de a ne alege playerii care pot juca la noi și care nu . 

• Like 2

19 hours ago, cnz_70 said:

fiecare poate sa puna demo unde vrea admin s only /over - deciazia o ia administratia serverului !

Ce zice Administratia serverului ? Baga stafful in somaj tehnic ?! :))) 

• Like 1
  • Haha 1

1 hour ago, just fr33 said:

:))) cred ca trebuie făcute angajări:))

Prezent all time, ce probleme intampinati? 

5 hours ago, liniste said:

Prezent all time, ce probleme intampinati? 

tu cu alexandra lucrati sezonier ? Iarna ea , Primavara tu ? :))) 

• Haha 1

4 hours ago, John # CSA said:

tu cu alexandra lucrati sezonier ? Iarna ea , Primavara tu ? :))) 

Nu e off topic si va banez pe amandoi!

• Haha 1

Propun sa se scoata harta el_dorado ... e oribila si merge cu lag ... 

Hartile cs_ militia cs_estate cs_ office  , cs_747 si nu-si au rostul , sa fie scoase ca sunt harti de 22/24 playeri .. DAca sunt variantele de 32 ar fi ok , dar oricum nu prea s-au cerut hartile astea la vot  asa ca mai bine le scoateti de tot .... , mai scoateti din hartile de awp ca oricum se joaca doar garden si bycastor ....  

Spor. 

21 minutes ago, John # CSA said:

Propun sa se scoata harta el_dorado ... e oribila si merge cu lag ... 

Hartile cs_ militia cs_estate cs_ office  , cs_747 si nu-si au rostul , sa fie scoase ca sunt harti de 22/24 playeri .. DAca sunt variantele de 32 ar fi ok , dar oricum nu prea s-au cerut hartile astea la vot  asa ca mai bine le scoateti de tot .... , mai scoateti din hartile de awp ca oricum se joaca doar garden si bycastor ....  

Spor. 

procesat!

Propun ca pluginu message shower in timpul jocului sa fie modificat. Sunt o multime de greseli de vocabular si gramatica in limba Engleza si as vrea sa ma ofer voluntar daca se poate sa modific acest plugin.

Te asteptam, ia mesajul de pe server, posteaza aici varianta gresita de pe server si variamta ta corecta

Daca doriti sa le schimbati este alegerea voastra, daca vreti sa modific eu o pot face cu cea mai mare placere.

Eu doar va dau un sfat pentru ca joc de cateva zile si am observat chestiile astea:

Greseala 1 ( Pentru cei cu VIP ):        " You taked Free AK47+Deagle+Set Grenades " - varianta gresita

"You have picked/chosen Free AK47+Deagle+Set Grenades " - varianta corecta

Greseala 2: ( Anunt pentru playeri )  "We are searching for admins" - varianta gresita

"We are continuously looking for admins" - varianta corecta 

Greseala 3: ( Anunt pentru playeri )  "Hacking sau Cheating will be punished as hard as possible" - varianta gresita 

"Cheating will be punished accordingly to the policies of this server " - varianta corecta

Bafta!

https://imgur.com/BHsxc77

https://imgur.com/5z4IhOy

• Like 2

6 hours ago, mieloo said:

Daca doriti sa le schimbati este alegerea voastra, daca vreti sa modific eu o pot face cu cea mai mare placere.

Eu doar va dau un sfat pentru ca joc de cateva zile si am observat chestiile astea:

Greseala 1 ( Pentru cei cu VIP ):        " You taked Free AK47+Deagle+Set Grenades " - varianta gresita

"You have picked/chosen Free AK47+Deagle+Set Grenades " - varianta corecta

Greseala 2: ( Anunt pentru playeri )  "We are searching for admins" - varianta gresita

"We are continuously looking for admins" - varianta corecta 

Greseala 3: ( Anunt pentru playeri )  "Hacking sau Cheating will be punished as hard as possible" - varianta gresita 

"Cheating will be punished accordingly to the policies of this server " - varianta corecta

Bafta!

https://imgur.com/BHsxc77

https://imgur.com/5z4IhOy

Ia uite cu ce ne ocupam noi in plina pandemie, very good anglia know engleza:whatever2:

ideea in sine e ok , e corecta :)) doar ca nu cred ca strainii de pe server vorbesc la fel de corect engleza precum acele mesaje :))) 

2 hours ago, John # CSA said:

ideea in sine e ok , e corecta :)) doar ca nu cred ca strainii de pe server vorbesc la fel de corect engleza precum acele mesaje :))) 

corect, dar nu este mare bataie de cap sa schimbi astea, dureaza foarte putin plus ca ar arata mult mai profesional.

Posted (edited)

Mesajele au fost modificate, pluginul de vip cu mesajele aferente, vor fi modificate in weekend.

Asteptam in continuare propuneri sau sugestii

On 3/25/2020 at 9:58 AM, bodogeo ( baN. ) said:

baga te rog hartile astea de_mexica, de_legends, de_verso, de_dustvsaztec .

Done

Edited by PODUAH#, .

• Like 1

On 3/27/2020 at 3:31 PM, PODUAH# said:

Asteptam in continuare propuneri sau sugestii

Propun sa se scoata restrictul la armele automate , pana la urma de ce sa nu aibe lumea parte de ele ? Nu introduse in vip , ci pentru toti ! :) Pana la urma e doar un joc si e mai funny cand ai mai multe posibilitati :) 

• Upvote 2

3 hours ago, John # CSA said:

Propun sa se scoata restrictul la armele automate , pana la urma de ce sa nu aibe lumea parte de ele ? Nu introduse in vip , ci pentru toti ! :) Pana la urma e doar un joc si e mai funny cand ai mai multe posibilitati :) 

Contra, e aiurea bro cu arma asta nu degeaba s a scos ,orice bot joaca bine cu ea  

Salut , avand in vedere ca jucatorii cer foarte mult de_dust2 propun sa se mai introduca si hartile de_dust2_2006 si de_dust2_remake ,asa jucatorii le asociaza cu cu d2 sin intra mai multi!ms

9 hours ago, Mindh4ck said:

Salut , avand in vedere ca jucatorii cer foarte mult de_dust2 propun sa se mai introduca si hartile de_dust2_2006 si de_dust2_remake ,asa jucatorii le asociaza cu cu d2 sin intra mai multi!ms

Eu sunt de acord cu asta, si hartile chiar sunt ok.