Jump to content
Sign in to follow this  
Jokerasul

Problema CSGO

Recommended Posts

*Poveste-ne intr-o scurta descriere, cu ce anume te confrunti: Pai cand intru in csgo pe un server sau intr-un mod de joc ma scoate si imi da close the program si nu stiu cum sa rezolv.

*Incercari de solutionare si gestionare a problemei: Am reinstalat csu dar degeaba.. 

*De cat timp se manifesta in acest fel?: Uneori nu imi face asa dar cand se aude acea melodie de la joc atunci se intampla chestia asta, cand nu se aude melodia uneori nu mi-se intampla asta.

Alte informatii care consideri ca ne-ar putea ajuta: - 

Ce windows ai si ce specificatii tehnice?
Si poti descrie mai indetaliat ce se intampla,deschizi cs-ul iti da blackscreen si ti-l inchide automat?

Edited by ✕ Matei ✕, .

Windows 7 si 4 gb ram (2.58 usable) si 32 bit. 

Nu cred ca ar avea treaba cu 32 de bit.

Nu imi da blackscreen imediat cand intru pe joc, cand intru pe un server si se aude acea melodie cand se incarca acolo sa te bage pe server atunci dupa ce se incarca sa iti dea continue mi-se blocheaza si ma scoate si imi da close the program.

On 11/11/2019 at 3:08 PM, Jokerasul said:

Windows 7 si 4 gb ram (2.58 usable) si 32 bit. 

Nu cred ca ar avea treaba cu 32 de bit.

Nu imi da blackscreen imediat cand intru pe joc, cand intru pe un server si se aude acea melodie cand se incarca acolo sa te bage pe server atunci dupa ce se incarca sa iti dea continue mi-se blocheaza si ma scoate si imi da close the program.

Tocmai deaia ca ai windows pe 32 de biti si din aia 4gb ram iti foloseste doar 2.58. Pune-ti un windows pe 64 de biti si cel mai probabil ai rezolvat problema

6 minutes ago, J-Dog1338 said:

Tocmai deaia ca ai windows pe 32 de biti si din aia 4gb ram iti foloseste doar 2.58. Pune-ti un windows pe 64 de biti si cel mai probabil ai rezolvat problema

Ok, cred ca poti închide aici.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.