Jump to content
Sign in to follow this  
JBR

Cerere Admin - JBR

Recommended Posts

# Nick: JBR
# Nume real: Ma numesc Dragos Gabriel.

# SteamID: STEAM_1:0:745204627
# Varsta: Am varsta de 17 ani.
# Experienta admin (timp): Am o experienta destul de mare, am fost Admin pe mai multe servere in trecut si chiar ma descurc in 'amx'.
# Admin de (noapte/zi): Nu conteaza, sunt disponibil mereu.
# Ore jucate pe server: Momentan nu am un numar exact de ore, pe parcurs am sa fac destule ore.

# Cuvantul cheie (Regulament): Cuvantul cheie este 'PureFurniture'

# Posibilitate de a dona: Daca chiar o sa fie nevoie am sa fac si acest lucru.

# Motiv pentru care doresti grad pe serverul nostru: Doresc aceasta functie deoarece doresc sa ajut server-ul prin experienta si activitatea mea.

# Te poate recomanda cineva: Da, Kweb.

# Cunostinte amx: Am destule cunostinte, nu veti avea probleme cu mine, va asigur.

De ieri nu te-am mai vazut pe server ai jucat un pic si atat... incearca sa faci mai multa activitate momentan nu stiu sa iti dau grad.

revino cu o alta cerere dupa ce ai minim 7 ore. multumesc.

RESPINS.

T/C

Cu stima, 

Conducerea serverului ESL.INDUNGI.RO

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.