Jump to content
Sign in to follow this  
geluppv

[CLEAN] Cerere verificare demo

Recommended Posts

Nickname jucator suspectat: smoke weed every day 

SteamID: STEAM_0 : 0 : 30002047
Demo:  http://www.fileshare.ro/e3427103597
Server (obligatoriu): official.indungi.ro
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: nu stiu 

Ati cautat in BLACKLIST jucatorul?:
Alte comentarii: va rog frumos sa va mai uitati o data pe domo`ul meu , cred ca este o nedreptate , am mai jucat acum ceva timp pe sv acesta cu numele gelu , poate ma recunoaste cineva :D  si asi mai dori sa ma joc in continuare. :D  zi faina baieti. ✌  MU1E VIORICA DANCILA ! 

Edited by Apex, .

Reason: demo urcat pe fileshare

• Like 3
  • Haha 1
  • Upvote 1

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school:

Dupa vizionarea demo-ului, parerea mea este ca jucatorul respectiv, nu foloseste wall este mare posibilitatea sa joace la sunet.

Verdict: Clean :ow3:

• Like 2
  • Upvote 1

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Dupa vizionare demoul-ui am ajuns la concluzia urmatoare:

Runda 1: Trage cu awp din B prin perete fara sa fie nici un adversar acolo , gen trage la nimereala...apoi se vede clar cum asteapta la sunet dupa usa si face 2 fraguri...deci e doar sunet

Runda 2: In runda 2 nu e mai nimic suspect doar isi vede adversari pe mid dar nu ii nimereste si face doar un frag la usa de la B...

Demo prea scurt..

Concluzie: Clean.

• Like 2
  • Upvote 1

Salut , iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch :school:

• Concluzie Dupa vizionarea demo-ului postat de geluppv am ajuns la concluzia ca playerul suspectat *smoke weed every day* este curat cu toate ca demo-ul a fost destul de scurt si faze putine. , joaca destul de bine , se poate observa ca foloseste sunetul , fara urme de wall/aim.

Verdictclean :ow3: 

• Like 2
  • Upvote 1

Demo vizionat de cateva ori. Nu vad in ce moment ar putea exista suspiciunea de wall( a trebuit sa intru pe forumul respectiv sa vad motivul pentru care ai luat ban). Poate au vrut sa te acuze de cu totul altceva dar wall nu vad in demo.

Verdict: curat pt wall

• Like 2

Dupa vizionarea demo-ului, parerea mea este ca jucatorul "smoke weed every day" nu foloseste nici un tip de cod.

• Like 2
  • Upvote 1

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

In urma vizualizarii demo-ului postat de geluppv am ajuns la concluzia ca playerul Smoke weed every day este clean!:ow3:

Sunt doua runde, din care in nici una nu exista faze suspecte, jucatorul joaca bine, nu sare tinta, si nu prezinta wall 

Verdict: clean:ow3:

• Like 2
  • Upvote 1

Concluzie: Dupa vizionarea acestui DEMO am ajuns la concluzia ca jucatorul suspectat "smoke weed every day " nu foloseste Wall-Hack, spun asta deoarece se poate observa faptul ca stie locurile unde sa traga si sa fie atent, plus ca Dust 2 e o harta veche unde jucatorii deja stiu pe unde ar iesi inamicii. Nu am ce vedea in acest demo, nu este nimic suspect.

Verdict: Curat :ow3:

• Like 1
  • Upvote 1

Analiza rundelor:

Rundă 1: Nimic suspect, dar după ce am vazut parea juca la sunet.

Rundă 2: Posibil wall si posibil silent nu pot să-mi dau seama că e demo ul prea scurt. 

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Multumim ca ai apelat la echipa OverWatch!

Verdict final: CLEAN :ow3:

O zi buna in continuare

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.