Jump to content
Sign in to follow this  
Flipper@@SUD

[WALL] Cerere verificare demo

Recommended Posts

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

In urma vizualizarii demo-ului postat de [email protected]@SUD am ajuns la concluzia ca playerul halleN. are wall!:ow4:

Sunt 7 runde din care doar in prima, nu se vede wall, deoarece e prea scurta, nici nu trebuia sa o iau in considerare...

Runda 1  - fiind runda pe final, nu sa vazut nici un cod...

Runda 2  - de aici treaba se schimba deoarece playerul nostru sare pe playeri cu tinta, acesta fiind dupa cutie, insa fara a face frag

Runda 3  - aceeasi chestie, il vede pe adversar dupa cutie, trage, face si frag, stie unde sa traga, parca ar fii cutia invizibila...

Runda 4  - aceelasi scenariu, cutie, frag, stie unde-s adversarii...

Runda 5  - de data asta nu a tras pe cutie pentru ca numai era nimeni acolo, insa se duce pe ei dupa cladire il vede, si frag din nou...

Runda 6  - wall 100%, urmareste prin pereti, trage pe ei stie unde-s adversarii, si face si fraguri...

Runda 7  - vede ca vine adversarul, il asteapta, acela se retrage si codatu nostru inainteaza pe el, si sare scarile, direct frag...

Verdict wall:ow4:

• Like 1
  • Upvote 3

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school:

Nu stiu ce as putea spune despre acest demo, imi este greu sa cred ca cineva ar avea vre-un dubiu.

Fazele de wall sunt clare, omul nici macar nu incearca sa se ascunda. 

Nu cred ca are vre-un rost sa luam rundele sau fazele pe rand si sa analizam.

Verdict: simplewall 

• Like 3

Salut , iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch :school:

• Concluzie : Dupa vizionarea demo-ului postat de [email protected]@SUD am ajuns la concluzia ca playerul suspectat *halleN* foloseste WALL . Sunt faze destule care indica folosirea wall-ului , momente cand iese direct pe om fara sa verifice alte pozitii , asteapta playerul daca e prea aproape si incearca sa traga la prefire .

Verdict WALL

• Like 2
  • Upvote 2

Salut, iti multumim că ai apelat la echipa OverWatch !  :school:

Concluzie:  După vizionarea acestui DEMO, am ajuns la concluzia că jucătorul "halleN"  nu foloseste wall-hack. Este un jucător cu un skill foarte bun care joacă la sunet, au existat căteva faze miniore de wall dar nesemnificative, despre felul cum joacă nu cred că poate fi vorba de wall-hack.

Verdict: Clean  :ow3:

Edited by .Americanu., .

• Like 4
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Dupa vizionare demoul-ui concluzia este ca:

In toate rundele sunt faze de wall clar...iese direct cu tinta pe adversar oriunde ar fi,,,Nu are rost sa mai enumar rundele..

Verdict : WALL.

• Like 2
  • Upvote 3

Dupa analiza tuturor rundelor, se vede foarte bine ca acel jucator din cate am inteles in chat este si VIP, insa respectivul urmareste foarte bine prin zid si stia exact unde sunt acei jucatori asta rezultant ca acel jucator foloseste Wall.

Verdict: Wall:ow4:

• Like 4
  • Upvote 1

Dupa vizionarea demo-ului, parerea mea este ca jucatorul "halleN" foloseste wallhack.

Verdict: Wallhack :ow4:

• Like 4
  • Upvote 1

Salut , iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch :school:

• Concluzie : Dupa vizionarea demo-ului postat de [email protected]@SUD am ajuns la concluzia ca playerul suspectat HelleN este ajutat de wall prin frag-urile date prin cutie de la baza teroristilor cat si pre-fire-urile.

Verdict: Wall

• Like 4
  • Upvote 1

Multumim ca ai apelat la echipa OverWatch!

In urma vizualizarii demo-ului postat de Flipper am ajuns la concluzia ca playerul hallenN joaca cu wall :ow4:

prima runda - il astepta la scari, a tras exact cand a iesit dupa cutie dar la ratat

a 2a runda - stie exact unde sa afla playerul si trage de nenumarate ori il el

a 3a runda - aceleasi faze, pune tinta pe el dar nu trage, se intoarce dupa 3-4 secunde pune tinta iar pe el si trage, pana la urma il ia prin cutie 

.........

Verdict : WALL :ow4:

• Like 2
  • Upvote 4

Concluzie: Dupa vizionarea acestui DEMO am ajuns la concluzia ca jucatorul suspectat "halleN." foloseste Wall-Hack, spun asta deoarece este evident, face kill-uri prin pereti, mai ales la fazele de pe lungul scarii. De cele mai multe ori iese tragand cu tinta pe jucatori si stie exact unde sunt.

Verdict: Wall-Hack :ow4:

• Like 2
  • Upvote 2

In urma vizualizarii demo-ului postat de  [email protected]@SUD  am ajuns la concluzia ca playerul halleN are BUTON/WALL :ow4:

De cand a zis ala sa joace cu arme clar Buton/wall! la awp nu am vazut cine stie ce  avand in vedere ca mapa e foarte veche si iti poti da seama imediat de player! si plus ca discuta cu el! si ii spunea gen *tot acolo* e clar!

VERDICT:Buton/WALL :ow4:

• Like 3
  • Upvote 2

In urma vizualizarii demo-ului postat de [email protected]@SUD am ajuns la concluzia ca playerul halleN. este codat:ow4:!

Verdict: Wall :ow4:

• Like 4
  • Upvote 1

Multumim ca ai apelat la echipa OverWatch!

Verdict final: WALL :ow4:

O zi buna in continuare!

• Like 3
  • Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.