Jump to content
Sign in to follow this  
LoLNicu

[SILENT-AIM] Cerere verificare demo

Recommended Posts

Nickname jucator suspectat: valeeah
Demo: http://www.fileshare.ro/e3427106870
SteamID:STEAM_0:1:506201185
Codul suspectat: silent aim
Server (obligatoriu):esports.indungi.ro
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?:da

Ati cautat in BLACKLIST jucatorul?:da
Alte comentarii: nu 

Edited by Apex, .

Reason: link urcat pe fileshare

• Like 2
  • Upvote 2

Salut , iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch :school:

• Runda 1: Face 3 fraguri prin HS la lung la usa, unul aproape ca i-a dat prin usa
  • Runda 2: Face 2 HS-uri suspecte doar tragand 1 glont
  • Runda 3: Continua sa faca fraguri prin headshot
  • Se vede clar cum tinta sare numa spre capul adversarilor
  • Verdict: Silent AIM
  • Like 3
  • Upvote 2

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school:

Dupa analiza facuta demo ului pus de LoLNicu, si dupa vizionarea demo-ului jucătorul valeeh foloseste Silent Aim, deoarece tinta ii sare fix in  capul inamicilor si asta se observa destul de bine, in concluzie jucătorul respectiv foloseste Silent Aim. 

Verdict: Silent Aim :ow4:

• Like 3
  • Upvote 2

Salut , iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch :school:

• Concluzie Dupa vizionarea demo-ului postat de LoLNicu am ajuns la concluzia ca playerul suspectat valeeah foloseste SilentAim.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Verdict : SilentAim
  • Like 2
  • Upvote 2

Iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

In urma demo-lui postat de LoLNicu am ajuns ca concluzia ca playerul valeeh are silent-aim!:ow4:

5 runde contine demo-ul si in toate se vede silent-aim, sare tinta pe playeri, cred ca este destul de concret ca are cod, nu mia fac alte comentarii !

Verdict Silent Aim!:ow4:

• Like 3
  • Upvote 2

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch :ow1: !  

Concluzie:  Dupa vizionarea demo-ului postat de @LoLNicu, părerea mea este că jucătorul "valeeah" foloseste silent - aim. In prima rundă se duce pe lung, la porti unde face 3 kill-uri acolo reiese că ii sare tinta. 

Verdict: Silent-Aim :ow4:

• Like 3
  • Upvote 2

Salut , iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch :school:

• Concluzie : Dupa vizionarea demo-ului postat de LoLNicu am ajuns la concluzia ca playerul suspectat veleeh este ajutat de silent-aim.

Verdict: Silent-Aim

• Like 3
  • Upvote 3

Salut! Multumim ca ai apelat la echipa OverWatch! 

In urma vizualizarii demo-ului postat de LoLNicuam ajuns la concluzia ca playerul valeeah foloseste silent-aim:ow4: !

O sa fac o analiza pe fiecare dintre primele 3 runde pt ca acolo vedem clar:

Runda 1: vedem clar daca vizionam demo la viteza redusa cum tinta deagle nu are nici o treaba cu cei 2 tero de la porti dar totusi face kill pe ambii cu headshot;

Runda 2: initial am crezut ca a avut bulan cand a tras dupa Oups! de la scari spre site A, dar urmatoarea incercare din site A catre mid face kill pe jucatorul Pucci, acolo e aim clar;

Runda 3: cam aceesi observatie ca in runda 2, dar pe alt jucator situatiile nu difera.

Din runda 3 observ o scadere in calitatea jocului dar se vede clar ca este intentionata, adica faci killuri foarte suspecte da mori ca un noob de 2 ori, este prea mare diferenta intre "skill-ul" aratat cand faci kill si modalitatea in care esti omorat. Te-ai dat cap in cap cu The Stranger mid tunel si nici macar nu ti-ai dat seama in schimb la inceput de demo pretinzi niste reflexe care sunt aproape imposibile. Jocul tau nu are nici o treaba cu sunetul deci excludem varianta de pro-player.

Verdict : silent-aim:ow4:

• Like 3
  • Upvote 2

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school:

Concluzie: Dupa vizionarea acestui DEMO am ajuns la concluzia ca jucatorul suspectat "valeah" foloseste Silent-Aim, spun asta deoarece se vede clar cum trage pe langa si totusi nimereste cap, am stat 30 min sa urmaresc fiecare secunda cu 1/4, daca te uiti atent cu aceasta viteza la momentul cand isi face curaj si face 3 frag-uri la intrarea in baza T observi clar cum trage oriunde si nimereste sa faca HS.

Verdict: Silent-Aim :ow4:

• Like 2
  • Upvote 3

Multumim ca ai apelat la echipa OverWatch!

Verdict final: Silent-Aim :ow4:

O zi buna in continuare!

• Like 2
  • Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.