Jump to content
Sign in to follow this  
007 ✔

Propunere modificari

Recommended Posts

hUryw0u.png MF96vly.pngMF96vly.pngMF96vly.pngMF96vly.pngMF96vly.pngMF96vly.pngMF96vly.pngMF96vly.pngMF96vly.pngMF96vly.pngMF96vly.pngMF96vly.pngMF96vly.pngMF96vly.pnghUryw0u.png 

Salutare, o sa trec direct la subiect sa nu fac o biblie mare.

Dupa cum observati titlu topic-ului vine cu "modificari", totusi am o mica lista pentru voi ce ati dori mai sigur sa schimb/schimbam, anume zic acum

Lista:

aEN7Lo4.pngSkinuri - Aici doresc adica mai bine zis cine doreste un skin e poftit sa vie aici cu un link de la download si ceva poze cu skin-ul dorit aici printr-un repley.

aEN7Lo4.pngMelodie - Aici ma refer cand la conectare se aude o melodie nu-i asa? deci tot doresc din partea voastra sa veniti cu o micuta melodie ceva sa continta de craiun.

aEN7Lo4.pngCuloare - Cu culoare ma refer sa schimbam si noi culoarea la hook? ce ziceti in ceva ce contine culoarea craciunului, eu nu stiu vedeti voi la fel astept repley :))

aEN7Lo4.pngNinge - Aici ma refer ca pe orice mapa sa ninga ce ziceti? la fel astept deciziile voastre.

aEN7Lo4.pngHarti - Cred ca vati dat seama la ce ma refer, doresc sa imi aruncati aici in topic link-uri de download cu harti sa fie anume de iarna alt ceva nu accept, poze la mape doresc aici.

aEN7Lo4.pngCaciulita - Admini vechi cred ca stiu iei la ce ma refer, in fiecare an era pusa caciulita mosului la toti playeri CT/T astept pareri daca sa fie adaugat sau nu.

aEN7Lo4.pngHook free - Nu prea vine aici ca propunere, dar ce ziceti sa fie de la 29 decembrie pana pe 5 ianuarie hook-ul activat ziua/noaptea, aici astept parerile adminilor.

hUryw0u.png 

Am incercat sa fiu cat mai explicit pentru toti, eu sper ca ati inteles pentru ce este acest topic nu-i asa? da asa e :)), daca va intrebati oare dc asta face acum topicul daca pana la craciun este inca timp, simplu fac de mai inainte sa fiu pregatit ce am de facut ce sa fac etc...

• Like 3
  • Upvote 1

Dacă tot ai gând de modificariar fi mișto de ai cauta niște skinuri mai de crăciun să fim in spiritul crăciunul, si o muzica la intrarea pe server nu ar strica in Fuego impodobeste mama bradul=))) Culorile la hook sa fie pe placul vostru  si partea cu hook eu sunt de acord macar odata in an sa atragem si noi mai multă atenție ca e hook gratis si nuj ce hai ca nici aia cu caciulite nu ar fi rau dar fie cum va place in rest nu mai am de zis nimic.

• Like 2

On 11/22/2019 at 6:40 PM, Gabriel @Indungi said:

si o muzica la intrarea pe server nu ar strica in Fuego impodobeste mama bradul=)))

=)))))))))))))))))))))))))

Skin uri ar fi foarte drăguț sa adaugam :)) eventual o sa caut si eu cand intru pe laptop diseară si revin cu edit :)

Idee de muzica : jingle bell rock :))

La hook ar fi drăguț ca înainte auriu sau roșu 

In timpul sărbătorilor chiar sa fie free 

Ar fi drăguț si "sa ninga" si acele căciulițe dar daca nu mă înșel din pacate faceau lag in unele momente

Hărți o sa caut și eu tot când intru pe laptop si voi reveni cu edit 

EDIT: Ninsoarea face lag, au unii playeri 100 ping :))

Melodii: https://www.youtube.com/watch?v=VfLf7A_-1Vw

Mape de iarna

Edited by ღCatalinaღ, .

• Like 2
  • Upvote 2

1 hour ago, ღCatalinaღ said:

=)))))))))))))))))))))))))

Skin uri ar fi foarte drăguț sa adaugam :)) eventual o sa caut si eu cand intru pe laptop diseară si revin cu edit :)

Idee de muzica : jingle bell rock :))

La hook ar fi drăguț ca înainte auriu sau roșu 

In timpul sărbătorilor chiar sa fie free 

Ar fi drăguț si "sa ninga" si acele căciulițe dar daca nu mă înșel din pacate faceau lag in unele momente

Hărți o sa caut și eu tot când intru pe laptop si voi reveni cu edit 

Eu sunt de acord cu Catalina..As dori cam aceeasi chestie mai ales cu caciulile alea dragute

Si zapada ar mere cat de cat dar uni vor avea lag :)

Hook-ul ar fi ok sa fie free in perioada de craciun pana dupa revelion

Hook-ul ar arata fain cu rosu mai ales acum ca vine craciunu..

Si ca de final ar mere o melodie de la Fuego...Asa cum a zis mai sus si Gabriel

Deci Paste a inviat,Hristos fericit 

:confuz:

Edited by DeathInside, .

• Like 1

2 hours ago, teroristul22 said:

Ninge - da

Caciulita - da

Hook - rosu

cat despre hook free nu stiu ce sa zic

• Like 2

3 hours ago, qSnoopy said:

cat despre hook free nu stiu ce sa zic

Ar fi ok sa bagam..Macar asa de craciun..Le facem un cadou playerilor :))

• Like 2

mi se pare ok cu hook-ul free in perioada aceasta. si daca se poate sa fie hook-ul multicolor (rosu,verde,galben[auriu])

restul mi se pare ok

dar cu ninsoarea pe toate hartile provoaca mult lag, eu nu am un pc foarte bun, si nu chiar toti playerii pc-uri bune 

• Like 1
  • Upvote 1

3 hours ago, Florina said:

mi se pare ok cu hook-ul free in perioada aceasta. si daca se poate sa fie hook-ul multicolor (rosu,verde,galben[auriu])

restul mi se pare ok

dar cu ninsoarea pe toate hartile provoaca mult lag, eu nu am un pc foarte bun, si nu chiar toti playerii pc-uri bune 

Asta am zis mai sus..

On 11/22/2019 at 8:00 PM, DeathInside said:

Eu sunt de acord cu Catalina..As dori cam aceeasi chestie mai ales cu caciulile alea dragute

Si zapada ar mere cat de cat dar uni vor avea lag :)

Hook-ul ar fi ok sa fie free in perioada de craciun pana dupa revelion

Hook-ul ar arata fain cu rosu mai ales acum ca vine craciunu..

Si ca de final ar mere o melodie de la Fuego...Asa cum a zis mai sus si Gabriel

Deci Paste a inviat,Hristos fericit 

:confuz:

• Haha 1

9 minutes ago, DeathInside said:

Asta am zis mai sus..

Si eu am zis ca astept parerile adminilor, adica astept de la toti cate o parere si la urma calcule calcule :))

Just now, 007 ✔ said:

Si eu am zis ca astept parerile adminilor, adica astept de la toti cate o parere si la urma calcule calcule :))

E na..vedem noi :))

On 11/22/2019 at 8:48 PM, teroristul22 said:

Ninge - da

Caciulita - da

Hook - rosu

Cat despre hook free, în perioadă aia, eu sunt pro.

• Like 4
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Edit:As vrea sa se scoata ninsoarea pentru ca provoaca ping la tot server-ul indiferent ce pc ai

53 minutes ago, DeathInside said:

Edit:As vrea sa se scoata ninsoarea pentru ca provoaca ping la tot server-ul indiferent ce pc ai

scos

• Like 2

M-am gândit că nu ar fi rau sa puneti /radio si acolo sa fie RadioZu sa nu fie manele si altele ss fie ceva pe placul tuturor si cred ca ar fi mai mișto sa joci ascultând muzică de pe server

• Like 1
  • Upvote 1