Jump to content
Sign in to follow this  
doctorDEATH★

[CLEAN] Cerere Verificare Demo/Wg

Recommended Posts

Nickname jucator suspectat: Anbu

SteamID:   STEAM_0:1:26058249
Demo:  http://www.fileshare.ro/e3427111587  http://www.fileshare.ro/e3427111588 http://www.fileshare.ro/e3427111589  http://www.fileshare.ro/e3427111590

+test WARGOODS(daca este permis) https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1838316
Server (obligatoriu): OLDSTYLE.INDUNGI.RO
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: NU

Ati cautat in BLACKLIST jucatorul?: Da,nu apare in lista.
Alte comentarii:Suspect de wall + ceva la tras/recul. Multumesc anticipat!

Edited by Apex, .

• Like 4

Salut , iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch :school:

• Concluzie : Dupa vizionarea demo-ului postat de DoctorDEATH# am ajuns la concluzia ca playerul suspectat Anbu nu este ajutat de niciun fel de cod ca sa fie aibe avantaj asupra adversarilor + in acel moment serverul avea VIP disponibil pentru toti jucatorii conectati.

Verdict: Curat.

• Like 5
  • Upvote 1

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school:

Vizionat cele 4 secvente postate de doctorDEATH★Parerea mea este ca jucatorul Anbu nu foloseste nici un fel de ajutatoare. Nu am vazut nici o faza suspecta pentru wall, la no-recoil sau no-spread sunt cateva faze in care trage in perete si acolo vedem ca nu are nimic, gloantele se imprastie normal pt AK plus ca trage tot timpul foc in serii scurte de unde se poate si interpreta gresit.

Poate intr-un demo mai lung cu mai multa "rezistenta" din partea echipei adverse sa apara si altceva.

Verdict: curat 

• Like 5

Salut , iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch :school:

Dupa vizionare demouri-lor am ajuns la concluzia ca Anbu nu foloseste wall sau alt cod..

In toate rundele sun faze normale pe lung cand iese pe adversarii...pot spune ca adversarii au cam aceleasi poziti mereu deci e normal sa sti unde sunt..pot spune ca are si sunet..

Are o faza unde face frag prin flesh dar nu da de banuit nimic.

Testul wg este curat..nu vad nimic suspect..

Verdict: Clean.

• Like 4
  • Upvote 1

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

In urma vizualizarii celor patru demo-uri postate de doctorDEATH* am ajuns la concluzia ca in ciuda rezultatului testului WarGods care la scos clean , playerul Anbu are Silent Aim!:ow4:

Sunt 5 runde in total, din care in 4 se vede codul !

Demo 1 : - in aceasta prima runda jucatorul Anbu, este clean deoarece flashbangul ii pica in spate, luand doar jumatate din el, dupa care face 3 fraguri normale  = clean

Demo 2 : - trece de tunel, ia flashbang, se intoarce, apoi sare in groapa si trage dar nu face frag, apoi in ciuda flash-ului primit face frag prin headshot = silent aim

Demo 3  - runda 1 : - playerul pleaca din baza, iar dupa ce trece de tunel, se fereste de grenada, crezand ca este flashbang, apoi inainteaza catre coltul cladirii, loc de unde face hs la primul glont, si stiind ca celalat playera luato catre scari inainteaza prin flash, dovada ca se uita catre scari, apoi in momentul cand adversarul a tras, sa reorientat,  la vazut si la omorat prin hs = silent aim

runda 2 : - pleaca din baza, trece de tunel si arunca flashbang si se piteste dupa colt sa nu fie zarit, apoi iese si trage, il ultimul moment facand frag tot prin hs, si inainteaza spre groapa, de unde trage catre al doilea frag, dar tot asa il ia in ultimul moment prin flashbang si direct pe cap = silent aim 

Demo 4 : - in aceasta runda Anbu nu face frag, fiind omorat repede !

Concluzie: Acest player nu foloseste wall, daca cautati pe net veti gasii coduri nedetectabile ca si acesta, nu pot face o analiza mai ampla motivul fiind ca demo-urile sunt prea scurte !

Verdict: Silent Aim:ow4:

• Like 3
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch :school: !  

Concluzie:  Dupa vizionarea demo-ului postat de catre doctorDEATH, am ajuns la concluzia ca jucatorul "Anbu"  nu foloseste wall-hack. Este un

jucător bun care joaca la sunet, au existat cateva faze miniore de wall dar nesemnificative, despre felul cum joaca nu cred ca poate fi vorba de wall-hack, cat despre wargods este si el la randul lui clean.

Verdict: Clean  :ow3:

• Like 8
  • Upvote 1

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school:

In urma vizualizarii demo-ului postat de doctorDEATH★ am ajuns la concluzia ca playerul Anbu este codat:ow4:!

Verdict: Wall :ow4:

• Like 5

Multumim ca ai apelat la echipa OverWatch!

Verdict final: Clean :ow3:

O zi buna in continuare!

• Like 4
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.