Jump to content
Sign in to follow this  
Baciulica

[ Cerere Admin ] - Mr.BaciU.

Recommended Posts

Atunci când sa dat reset la ore,si noua admini activi ni sa cerut sa facem un nr anumit de ore ,altfel.primim remove,deci din partea mea ai CONTRA,lipsa ore.

Edited by sasuvick, .

• Like 1

9 minutes ago, miciu piciu said:

azi ai avut chef de glume, faceai reclame pe server de pemparsi si absorbante..  CONTRA de la mine  

Cred ca ma confunzi.

Sunt pe server, de dupa ora 21. 

• Like 1

Baciulica, un lucru singur vreau sa mentionez:  "Cum pastele masii de treaba" sa ai 24 de ani si 13 de experienta ca ADMIN?

nu vreau sa zic ca sunt destept ca tine, dar eu la 11 ani ma jucam cu puta prin nisip

"LAS-O MOARTA"

nici PRO nici CONTRA vedem ce zic restul colegilor

• Haha 3
  • Confused 1

4 minutes ago, Tomo said:

Baciulica, un lucru singur vreau sa mentionez:  "Cum pastele masii de treaba" sa ai 24 de ani si 13 de experienta ca ADMIN?

nu vreau sa zic ca sunt destept ca tine, dar eu la 11 ani ma jucam cu puta prin nisip

"LAS-O MOARTA"

nici PRO nici CONTRA vedem ce zic restul colegilor

11 ani, eram in clasa a 3-a daca nu ma insel. Primul pc, l-am avut in clasa a doua. Atunci intram cu alti colegi,prieteni, ne faceam lucruri in comun. Iti dai seama ca eram afoni, ne faceam servere de cs luate de pe net, si aveam asteptari si sa facem bani, dar nici nu stiam cum. Chiar si asa, intr-un an de zile, eu zic ca inveti cam tot ce e nevoie ... -> AMX, ca la asta ma refer, oricat de mic ai fii...

• Haha 1
  • Upvote 1

Deocamdata ma abtin. Parerile sunt foarte impartite, nici nu te stiu prea bine si mi se par si putin ireale cifrele alea pe care le-ai pus la experienta. Sa vedem ce mai spun si ceilalti.

• Confused 1

10 hours ago, miciu piciu said:

azi ai avut chef de glume, faceai reclame pe server de pemparsi si absorbante..  CONTRA de la mine  

Nu mai fi așa rău Voooty :beer: 

Baciulică e jucator vechi la noi :)

• Thanks 1

On 8/25/2019 at 11:47 PM, XeNoN^ said:

Au fost resetate statisticile gametracker. 

Toate accesele, care nu vor inregistra activitate in perioada imediat urmatoare, vor primi remove.

Reintegrarea acestora in cadrul staff-ului nu va mai fi posibila.

See ya

Cerere respinsa!

TC.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.