Jump to content
Sign in to follow this  
AwK*

cerere up | AwK

Recommended Posts

Nick: AwK
 Gradul actual: Helper
 Gradul dorit: Administrator
 Ore jucate(Click): 
https://www.gametracker.com/player/Awk/89.44.246.82:27015/
★ Pentru ce dorești acest grad?: fiindca vreau sa stabilesc o ordine pe server,de multi ori prind un codat,pe cineva cu multi-rope sau care abuzeaza la terro si efectiv nu am ce sa i fac,da ii fac Demo si il ofer la un Owner,dar ar fi mult mai util asa.In rest cam asta.
★ Timp acordat forumului zilnic: 2/3h
★ ID Skype: n-am
 ID Steam:  
https://steamcommunity.com/profiles/76561198973130337/

Pro, chiar daca nu indeplinesti conditia cu zilele de la ultima cerere avem nevoie de admini cu acces la ban  pe server, iar tu esti activ

• Thanks 1
  • Haha 1

Contra din cate stiu gabi a zis ca te-a vazut cu multi nush daca are demo sau nu da nu imi inspiri incredere

• Haha 1

Sa zicem pro...dar mna sa ai grija ca daca te prind cu multirope nu mai scapi de noi :D

• Haha 1
  • Upvote 1

Toți pro dar eu dau Contra,  de ce? Ai gradul de aproximativ o săptămână te grăbești ca fata la măritat, ar fi bine să mai astepti putin.

• Like 1
  • Haha 1

Ti-am explicat foarte frumos si clar pe ts sa ai rabdare, dar zici ca am vorbit in alta limba :)))

Respins, te asteptam cu alta cerere in 2 saptamani daca pana atunci dai dovada de seriozitate si un limbaj mai decent :)

T/C

awk.JPG

• Like 1

Adaug . 

Vă spun o data si ultima dată sa inteleaga toata lumea , nu mai faceti 8000 de cereri ca nu o sa le accept si daca un alt manager va accepta pe cineva cu un asemenea limbaj si care face cereri peste cereri,  o sa i a avertisment si el /ea . @AwK*Nu mai fa atatea cereri daca cătălina ti a spus sa ai răbdare pai ai răbdare.  Peste 2 săpt vreau sa vad o cerere,  si daca iti mai vad limbajul ala pe server nu o sa mai primesti nicidoata vreun grad . 

• Like 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.