Jump to content
Sign in to follow this  
qSnoopy

[RECLAMATIE]DariusCos98

Recommended Posts

Nick-ul tău: qSnoopy
★ Nick-ul adminului reclamat: DariusCos98
 Data, ora, harta: 2/12/2019 5:50 dr_kings_never_die
★ Motivul reclamatiei: 
[5] Sunteti obligati sa dati arma la tero -1 avertisment
Omoara t in abuz
Bunul simt cred ca si el a lipsit in conversatia cu el de la final
 Alte precizări: Daca nu ii atrageam atentia sunt sigur ca continua, a facut si inainte de demo, de asta am dat drumul la demo

Edited by qSnoopy, .

• Haha 1

Puteai sa-i spui pe joc sa nu mai faca asta, nu sa-i faci reclamatie, ca nici tu nu esti usa de biserica din cate am observat, baiatul este la inceput, toti am fost in loc sa-i faci reclamatie poti usor sa-i explici, si sa-i spui sa se uite in regulament.. CONTRA

Just now, SeNNNzNOSTRAFE said:

Puteai sa-i spui pe joc sa nu mai faca asta, nu sa-i faci reclamatie, ca nici tu nu esti usa de biserica din cate am observat, baiatul este la inceput, toti am fost in loc sa-i faci reclamatie poti usor sa-i explici, si sa-i spui sa se uite in regulament.. CONTRA

Stiu, ca esti prieten cu el, nu ii lua apararea, daca recunoastea nu ii mai faceam reclamatie dar tot nega si zicea ca nu a facut nimic

Daca o iei pe prietenii si cunostiinte deja e bine

Seara faina

Just now, qSnoopy said:

Stiu, ca esti prieten cu el, nu ii lua apararea, daca recunoastea nu ii mai faceam reclamatie dar tot nega si zicea ca nu a facut nimic

Daca o iei pe prietenii si cunostiinte deja e bine

Seara faina

Nu suntem cunostinte, dar nici tie nu ti-ar placea sa iti faca cineva reclamatie, sa fim seriosi, in loc sa le explicam la cei noi care abia si-au luat gradul, vrem sa scapam din ce in ce mai repede de ei, incepi sa o iei pe arfe si nu-mi place, inainte erai mai la locul tau, dar vad ca deja ti-o iei in gura cu mine, si nu e bine, incepe aroganta ca ai grad, asculta-ma pustane ca am mancat pe paine 2000 ca tine, si nu e ok fratele meu, el este la inceput, si tu cand ai fost si faceai greseli cine ti-a facut reclamatie? Nimeni, toti ti-am explicat ce trebuie sa faci, nu cum vii tu acum cu reclamatie, off mi-e scarba de voi. Seara Faina.

20 minutes ago, SeNNNzNOSTRAFE said:

Are dreptate SeNNNz...puteai sa-i spui frate nu sa ii faci reclamatie ca pana la urma toti am gresit...pana si eu am mai gresit si mi s-a explicat ce trebuie sa fac si ce nu trebuie sa fac..Deci de la mine ai un mare CONTRA

2 minutes ago, DeathInside said:

Are dreptate SeNNNz...puteai sa-i spui frate nu sa ii faci reclamatie ca pana la urma toti am gresit...pana si eu am mai gresit si mi s-a explicat ce trebuie sa fac si ce nu trebuie sa fac..Deci de la mine ai un mare CONTRA

Daca ai fi vazut demo-ul, i-am spus si m-a mintit in fata acest lucru m-a determinat sa ii fac reclamatia

Just now, qSnoopy said:

Daca ai fi vazut demo-ul, i-am spus si m-a mintit in fata acest lucru m-a determinat sa ii fac reclamatia

Da frate dar incearca sa ii explici clar ca astfel tot asa o sa faca si o sa minta :D

O seara buna in continuare

Pana la urma daca esti nou respecți regulamentul nu faci ce vrea sculta ta, ai luat gradul citesti regulamentul si stii ce ai de respectat cand ai gradul pe mine nu ma intereseaza ca e nou sau nu stiu ce este un regulament care trebuie respectat si punct.

Pro avertisment 

Avertisment x1 , nu imi place sa vad cum va certați pe forum , daca aveti ceva de împărțit mergeți în privat,  si eu nu tin cont odată ce ai luat un grad trebuie să fi conștient trebuie sa ai cont forum exista un regulament care trebuie citit.  

T/C

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.