Jump to content
Sign in to follow this  
Gabi Power ★

[CLEAN] Cerere verificare demo

Recommended Posts

Nickname jucator suspectat:Daemon
Demo: http://www.fileshare.ro/e3427116350
Codul suspectat:Silent.
Server (obligatoriu):ANORMALII.INDUNGI.RO
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?:Nu.

Ati cautat in BLACKLIST jucatorul?:Da
Alte comentarii:Mare atentie in primele 2 runde cum ii face tinta pe lung. Fazele astea m-au facut sa cred ca are ceva silent-aim. Jucatorul e si steam on, nu sunt la curent cu ce coduri exista pe steam,nu m-am jucat sa bag niciodata.

• Like 4
  • Upvote 3

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch :school:

• Concluzie Dupa vizionarea demo-ului pus de Gabi Power am ajuns la concluzia ca playerul suspectat Daemon nu foloseste Silent-Aim. Daca te uiti cu 1/4 tinta e pe cap la fiecare HeadShot dat .

Verdict Clean :ow3: 

• Like 2
  • Upvote 2

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch! :school:

In urma vizualizarii demo-ului postat de Gabi Power★ am ajuns la concluzia ca playerul Daemon este Curat:ow3: - dovezi insuficiente!

Verdict: Clean :ow3:

• Like 1
  • Upvote 2

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch :school: !  

Concluzie:  Dupa vizionarea demo-ului postat de catre Gabi Power am ajuns la concluzia ca jucatorul " Daemon"  este clean 

Primele doua fraguri din prima runda par suspecte deoarece sunt HS uri, ala e reculu de la Kalash, i se mareste tinta  deoarece a tras 3-4 glonte in rafala si ai avut impresia ca ia sarit tinta, dar e curat. E un player cu experienta, trage foc cu foc sau max 3-4 focuri in directia capului. Nu face damage de fiecare data cand trage,  desi trage f aproape de player, in rest nimic suspect.

Verdict: Clean  :ow3:

• Like 1
  • Upvote 3

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch  :ow1:!  

Concluzie: Dupa vizionarea demo-ului postat de Gabi Power, Am ajuns la concluzia ca jucatorul "Daemon"  nu foloseste Silent. 

Verdict: Clean:ow3:

• Like 2
  • Upvote 2

Salut , iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch :school:

Dupa vizionarea demoul-ui am ajuns la concluzia ca jucatorul suspectat Nu foloseste nici un fel de cod..

Dupa parerea mea are un joc normal...

Verdict: Clean.

• Like 1
  • Upvote 2

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa OverWatch :school: !  

Concluzie:  Dupa vizionarea demo-ului postat de catre Gabi Power ★, am ajuns la concluzia ca jucatorul "Daemon"  nu foloseste silent-aim. Este un

jucător bun care joaca la sunet, despre felul cum joacă nu cred ca poate fi vorba de silent-aim.

Verdict: Clean  :ow3:

• Like 2
  • Upvote 2

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

In urma vizualizarii demo-ului postat de Gabi Power* am ajuns la concluzia ca playerul Daemon este clean!:ow3:

Acest demo contine un numar de 5 runde, in toate fiind clean, parerea mea.

Runda 1: iese pe lung si face frag la bulan, daca ma pot exprima asa, tinta nu sare, cel putin mie nu mi se pare = clean

Runda 2: pleaca din baza si ajunge la usi, trage catre ele,  dar nu face frag, dupa care se duce in groapa, dupa care se duce catre bomb site arunca fb si moare = clean

Runda 3: ajunge la usi, cauta fragul insa moare repede, daca avea silent trebuia sa faca frag, in schimb a murit el fiind ucis cu awp = clean

Runda 4: ajunge din nou la usi, se fereste de 2 fb-uri, sare in groapa, incearca un nou grag dar nu merge, ajunge la bomb site si asteapta, in cele din urma aparand inamicul face frag curat = clean

Runda 5: in ultima runda, face kiluri cat primele 4 runde la un loc. ajunge la usi, face doua fraguri, as spune putin dubioase, dar nu convingatoare de cod, inainteaza si prinde la inghesuiala adversarii reusind circa 3                       sau 4 fraguri, insa fara efecte suspecte !

p.s. fiind si steam on acest player, eu cred ca stie sa joace cs foarte bine, de genul asta de faze gen silent, ne lovim zilnic pe servere !

Verdict: clean:ow3:

• Like 1
  • Upvote 2

Dupa analiza rudelor:

In prima rundă face un kill lângă baza ct, dupăse întoarce si moare- Silent

In a 2, rundă nimic suspect.

In runda 3, moare din start si nu face frag.

Runda 4, trage dar nu prinde nici un frag, abia pe final prinde un kill- Silent

Rundă 5, Face 2 fraguri cu M4 dupa mai face unul langa scari, si inca 2 langa poarta - silent

Mica specificare: Nu mai apăsa "TAB" de 5000 de ori, ca sincer e enervat cand cineva incerca sa se concentreze pe demo si ii apare aia din minut in minut.

Verdict: Silent Aim :ow4:

• Like 2

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

In urma vizualizarii demo-ului postat de Gabi Power ★ am ajuns la concluzia ca playerul Daemon este clean!:ow3:

Nu am vazut aim mai deloc!

(recomandat)-dezactivati ESP.UL la aim*norecoil*silent* nu se intelege prea bine!

Verdict: clean:ow3:

• Like 1
  • Upvote 2

Salut , iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch :school:

• Concluzie : Dupa vizionarea demo-ului postat de Gabi Power  am ajuns la concluzia ca playerul suspectat Daemon nu este ajutat de cheat-ul Silent / Silent - Aim, pe parcursul demo-ului jucatorul joaca fara cod chiar daca acele faze de la primele 2 runde par suspecte, dar nu pot da verdict ca ar avea cod.

Verdict: Jucatorul nu joaca cu cod.

• Like 1
  • Upvote 2

Gabi Power  am vizionat demo si la 0.5 iar parerea mea este ca jucatorul Daemon este curat, intradevar sunt cam 2 faze putin suspecte dar intr-un joc legat oricui i se poate intampla sa ramana surprins de unele lovituri norocoase. Sunt de parere ca acele faze suspecte sunt prea rare intr-un demo de 7-8 runde la un joc de sunet-asteptare. 

Verdict: curat 

• Like 1
  • Upvote 1

Multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!

Verdict final: Clean :ow3:

O zi buna in continuare!

• Like 4
  • Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.