Jump to content
Sign in to follow this  
Shabby

[SILENT-AIM] Cerere verificare demo

Recommended Posts

Nickname jucator suspectat: Shabby

SteamID: STEAM_0:0:78480715
Demo:  http://www.fileshare.ro/e3427122360
Server (obligatoriu):  OFFICIAL.INDUNGI.RO
Serverul folosește plugin de oprire a flash-urilor din partea coechipierilor?: Nu

Ati cautat in BLACKLIST jucatorul?: Da 
Alte comentarii:  Parerile adminiilor sunt impartite, unii spun ca am wall, silent-aim si altii ca nu am nimic, am primit 6 ban-uri pe server deja, dupa cum se vede si in demo la final primesc ban, as dori si eu o parere din partea echipei overwartch si poate asa se vor linistii si restul adminiilor.

Multumesc.

Edited by # APEX, .

Reason: Topic inchis pe 23/12/2019 la 13:00PM

• Like 1
  • Haha 1

Salut, limita este de maxim 25MB, 35 la Managerii Serverelor Partenere. In cazul tau 25MB.

Insa iti voi accepta cererea, Echipa Overwatch nu va fi obligata sa raspunda la aceasta cerere, voi inchide topicul in 36 ore indiferent de numarul verdictelor.

O zi buna!

• Like 3

Salut, iti multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!:school:

Sper sa nu se supere liderii acestui proiect pentru ca nu am facut o analiza ampla precum acest demo, fiind destul de mare m-am uitat peste el sa imi fac o idee !

In urma vizualizarii demo-ului postat de Shabby am ajuns la concluzia ca playerul Shabby foloseste silent-aim:ow4:!

In aproape toate rundele acestui demo, acest player face fraguri numai prin headshot, uneori chiar tragand pe langa playeri, iar tinta sare pe capul inamicului, a tras cu awp-ul fara tinta si a facut damage de la

distanta destul de mare, mi se pare ca prin runda a patra sau a cincea, nu mai retin exact. Asta este parerea mea despre acest demo roman !

Verdict: silent-aim:ow4: !

• Like 1

Multumim ca ai apelat la echipa Overwatch!

Verdict final: Silent-Aim :ow4:

O zi buna in continuare!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.