Jump to content
Sign in to follow this  
JohnJohn

Cerere admin

Recommended Posts

vrei slot sau admin?  hotarastete  ai cerere si pentru slot si pentru admin 

Am cerut slot dar din pacate sunt foarte multi admini care nu sunt on cand ma joc eu dimineata sau noaptea si ies playerii pe capete din cauza ca sunt foarte multi codati si m-am hotarat pentru admin. daca vrei sa dai un pro, multumesc?!

Edited by JohnJohn, .

După cum te vad eu pe tine, mult timp n-ai sa petreci tu in staff, dar ca sa nu zici ca sunt rea, treacă de la mine..

Pro

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Well, frankly speaking, i am not sure about your experience since 8/10 your reports to [email protected] were wrong and looks like you were reporting players only because they killed you :)

I am not even talking about "admin with silent aim" :D

Not sure, more "against" from me than "for" just because of those random reports versus 10 years experience.

• Like 4
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Contra! Nu prea se vede "experienta" in ceea ce anunti pe [email protected], nu esti corect, anunti playerii doar ca te-au omorat. In teorie suna bine ce ai spus legat de experienta, dar in practica cam greu. Faci niste presupuneri gresite, aproape toti playerii sunt codati in viziunea ta. Nu te vad capabil in postura de admin si cred ca o sa treaca codatii pe langa tine ca trenu' in gara!

P.S: Fara suparare! 

• Thanks 1
  • Haha 5
  • Upvote 2

Nu stiu ce sa spun despre "experienta" ta de 10 ani, in mare parte cam sunt de acord cu ce au spus ceilalti mai sus legat de [email protected]

O sa iti dau un pro de incurajare pentru ca esti destul de activ, restul vedem mai incolo.

• Like 2

in ce priveste [email protected], eu am dat nu neaparat ca sunt codati, am dat pentru o verificare mai amanuntita.  un codat poate, daca stie si are experienta, sa faca ca toate gloantele sa se duca in piept, nu neaparat la cap si din 10 kill-uri el poate face doar 4 cu head, dar are o rata de succes la 1vs1 de 80% chiar spre 90%. nu stiu daca ma intelege cineva, dar am jucat si cu coduri si le-am testat pe absolut toate, ca sa pot sa intervin ca si admin la absolut toate banuielile pe care le am. am avut comunitate si servere de gta sa:mp, counter strike 1.6, counter strike 1.5. stiu sa scriptez, dar nu am mai avut timp de nimic din toate astea si le-am oferit prietenilor mei, modurile, scripturile, serverele de cs, samp, comunitate, etc. vreau admin doar pentru a avea grija de server si sa avem playeri si dimineata si noaptea. daca m-am facut inteles in privinta [email protected] va rog sa ma apreciati si sa dati un pro, iar daca nu m-am facut inteles dati un contra pentru ca asta merit.

• Haha 1

Sunt sceptic cu privire la experiența ta de 10 ani. Totuși chiar dacă nu ai, timpul este mama învățăturii. Din partea mea primești PRO ;

Dacă se dovedește că funcția de admin te depășește poți fi oricând retrogradat la slot!

Succes!

• Like 1
  • Upvote 1

Pro ! Pentru faza cu jucatul cu hack ca sa prinzi experienta in a fii admin :)))))

• Like 1
  • Haha 1

vedem cum te descurci..

PRO!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.