Jump to content
Sign in to follow this  
AKI

Grafica cs

Recommended Posts

Salut,nu știu exact ce steri sunt doar știu ca le-am mai avut de mult și se mișca foarte bine era grafica blurata puțin și radarul țintă polar.. Ms

12 minutes ago, AKI said:

Salut,nu știu exact ce steri sunt doar știu ca le-am mai avut de mult și se mișca foarte bine era grafica blurata puțin și radarul țintă polar.. Ms

Daca doresti sa fii ajutat, te-am ruga sa te exprimi corect din punct de vedere gramatical si din punct de vedere al exprimarii. Din fraza ta nu inteleg ce setari doresti la CS.

16 minutes ago, J-Dog1338 said:

Daca doresti sa fii ajutat, te-am ruga sa te exprimi corect din punct de vedere gramatical si din punct de vedere al exprimarii. Din fraza ta nu inteleg ce setari doresti la CS.

https://imgur.com/BMjjaQy sa se vadă asa

Salut , incearca accest setlaunch pe o rezolutie de 640x480 sau 800x600

-noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms -nofbo -nojoy -noaafonts -nomsaa +fps_override 1 +gl_ansio 0 +r_mmx 0

19 minutes ago, ajmerike said:

Salut , incearca accest setlaunch pe o rezolutie de 640x480 sau 800x600

-noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms -nofbo -nojoy -noaafonts -nomsaa +fps_override 1 +gl_ansio 0 +r_mmx 0

nu merge, arata la fel . cred ca tot cv legat de setari ..

Salut. Comanda era "gl_picmip 1", dar de la ultimul update nu mai merge, iar pentru radar incearca "cl_radartype 1".

Daca nu merge nici cum a spus colegul meu mai sus, dezinstaleaza cs-ul si dupa ce il dezinstalezi te duci in folder-ul in care il ai, si stergi fisierele care au rămas acolo.

Daca il ai pe steam, lafel (eventual sa dezinstalezi steam-ul) eu am pățit si așa am rezolvat.

Salut, o sa iti las mai jos setarile din 'Set Launch Options' si te rog sa incerci aceasta comanda - gl_texturemode "GL_LINEAR_MIPMAP_NEAREST"

-noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms -nofbo -nojoy -noaafonts -nomsaa -freq 75 +fps_override 1 +gl_ansio 0 +r_mmx 0

Si intradevar, comanda pentru a se vedea blurat a fost oarecum scoasa din uz, adica nu mai este valabila.

Nota: Comanda de sus incearca sa o introduci direct in config sau inainte de a intra pe server.

Edited by Hardix, .

@AKI mai esti interesat de acest topic sau ai rezolvat?

Edited by Awesome, .

Reason: Topic inchis.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.