Jump to content

Recommended Posts

1. Nick: siaa770

2. Bug-ul/problema pe care ai sesizat-o: Aveti in videoclip

3. O scurta descriere despre cum poate fi reprodus respectivul bug: -

4. Screenshot/Videoclip care sa prezinte respectivul bug: 

5. Alte comentarii : Vreau skyblock-u, e singurul ce ma intereseaza si ce vreau sa-l joc.

• Confused 1

Dap , SkyBlock-ul nea dat putin de cap cu cateva probleme si bug-uri iti promit ca ma apuc sa rezolv probleme azi / maine .

In momentul cand am mutat de pe spigot la -> bungeecord am avut cate probleme cu skyblocku ... o sa vad ce pot rezolva

Las topic-ul deschis si daca mai ai o problema poti posta aici (legata de skyblock)

• Like 1

Salut, am vazut ca ai mai lucrat putin la skyblock, ma pot teleporta la insula mea atunci cand dau /island home.

Dar am sesizat urmatoarele lucruri.

1. Cand dau /island delete si dau pe Yes, nu sunt notificat cum ca insula s-ar fi sters (chiar daca s-a sters)

2. Nu pot deschide/sparge nimic pe insula mea.

• Confused 1

Astazi o sa incerc sa rezolv toate bug-urile de pe server si sa aduc si playeri.

T/C.

Daca ai alta problema trimite-mi un PM.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.