Jump to content
Sign in to follow this  
VieMel

Cerere Unban VieMel

Recommended Posts

• Nick : VieMel
  • Data si ora :22:00 / 25.01.2020
  • Nick-ul adminului de la care ai primit ban : Psy
  • Dovada (print consola)https://imgur.com/CYY6T4o
  • Informatii suplimentare :Am primit ban pentru wall fara sa mi se ceara test wargods sau sa mi se faca poze, doar pentru ca l-am gasit dupa un colt , ei bine  Psy haide sa-ti explic cum se manifesta acest wall al meu: păi te-am auzit si am vazut cand mi-ai omorat un coleg apoi am venit sa te caut si nu mai erai, era clar ca ai fugit si efectiv in timp ce mergeam verificam fiecare colt pentru ca trebuia sa fii si tu pe undeva ascuns frumos.Te-am lamurit?
  • Voi lăsa si un WG:  www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1880943

Ip-ul meu 92.114.38.88

Steam ID: STEAM_0:1:163066644 

Edited by VieMel, .

• Haha 1

Ideea este ca noi pe ts ne uitam pe tine si m-am ascuns acolo special dupa colt sa vedem daca ma stii...culmea este ca ai venit direct acolo desi nu am omorat pe nimeni cum argumentezi tu mai sus!

In fine aici este un demo, parerea mea este ca mergi mereu direct pe om cu tinta, cand dai rush intri cu flash in mana scara sau lung porti fara frica desi putea sa fie cineva acolo, etc etc

Demo1: http://www.girlshare.ro/3769850255.6

Sa isi spuna si ceilalti admini parerea si in cazul in care am gresit eu, o sa primesti unban!

Seara buna!

• Upvote 1

9 minutes ago, Psy said:

Ideea este ca noi pe ts ne uitam pe tine si m-am ascuns acolo special dupa colt sa vedem daca ma stii...culmea este ca ai venit direct acolo desi nu am omorat pe nimeni cum argumentezi tu mai sus!

In fine aici este un demo, parerea mea este ca mergi mereu direct pe om cu tinta, cand dai rush intri cu flash in mana scara sau lung porti fara frica desi putea sa fie cineva acolo, etc etc

Demo1: http://www.girlshare.ro/3769850255.6

Sa isi spuna si ceilalti admini parerea si in cazul in care am gresit eu, o sa primesti unban!

Seara buna!

Nu are nicio relevanță că fac eu rush cu grenăzile in mana, cine se nimerește să ma prinda fara arma ma omoara, atat.Intr-adevăr joc relaxat.Aștept "verdictul".Dacă e să fie nu, mai sunt servere si comunități.

Multumesc totusi pentru demo, chiar sunt curios sa mă privesc si eu :smile:

P.S: Ai omorat la baza Tero pe cineva, de acolo ai si fugit.

Edited by VieMel, .

• Haha 1

Absolut, daca ceilalti considera ca esti ok primesti unban fara nicio suparare stai linistit!

PS: am omorat la baza Tero da, dar de la baza Tero la catacombe jos dupa colt e cale lunga!

1 hour ago, Psy said:

Absolut, daca ceilalti considera ca esti ok primesti unban fara nicio suparare stai linistit!

PS: am omorat la baza Tero da, dar de la baza Tero la catacombe jos dupa colt e cale lunga!

:)) de indata ce nu esti in baza tero unde ar trebui sa ma indrept?inapoi? :))

normal ca merg la catacombe, mereu ma uit in acel loc cand cobor scările, mai ales cand fac rush :devil:

Am să te rog totuși sa urci acel demo in altă parte, e a doua oara cand incerc sa-l descarc.

Edited by VieMel, .

• Haha 1

Treaba e in felul urmator: m-am uitat la demo, nu vreau sa spun ca sunt 100% sigur ca folosesti wall, dar ai mult prea multe faze suspecte, implicit cand fugi cu bomba in mana direct in site fara sa te mai uiti stanga dreapta, fiind sigur pe tine ca nu e nimeni acolo, plus alte cateva. 
Asta e doar parerea mea, poate gresesc. Sa vedem ce mai spun si ceilalti.

• Upvote 1

5 minutes ago, Hakan. said:

Treaba e in felul urmator: m-am uitat la demo, nu vreau sa spun ca sunt 100% sigur ca folosesti wall, dar ai mult prea multe faze suspecte, implicit cand fugi cu bomba in mana direct in site fara sa te mai uiti stanga dreapta, fiind sigur pe tine ca nu e nimeni acolo, plus alte cateva. 

De acord cu tine insa am facut cerere de verificare demo la Owerwatch să vad si parerea lor

Edited by VieMel, .

• Haha 1

3 minutes ago, VieMel said:

Am facut cerere de verificare demo la Owerwatch să vad si parerea lor

Important este ce parere au fondatorii, dar daca intr-adever ai dreptate si gresim noi, vei primi unban. Sper sa nu o iei in nume de rau.

56 minutes ago, Hakan. said:

Exact ce spun si eu, mereu intra cu bomba in mână, cu flash-ul in mână fără sa verifice niciun colț, de parcă știe ca nu este nimeni acolo. In alte dăți cand sunt inamici, iese cu ținta fix pe ei.

Adică nu vreau sa par absurd, ma joc cs de aproape 20 ani și am si eu zile cand mai am noroc sau merg la fie ce-o fi, dar la el rundă de rundă știe unde sunt/or să fie inamicii si niciodată nu este luat prin surprindere! 

Astept si alte păreri, după-amiază plăcută!

Deci nu-mi vine sa cred :))

Păi inseamnă ca pe voi daca va trimit sa vedeti cum joaca jucătorii de pe serverele de mix, va iau ochii razna :emoji55:

Psy, experienta 20 de ani? probabil mai ai nevoie de 20 :chill:

Edited by VieMel, .

26 minutes ago, VieMel said:

Exagerezi, sunt atatea faze unde trag si arunc grenade degeaba fara sa fie cineva acolo

Ies cu tinta pe jucatori?Tinta o pun unde trebuie, asa isi spune cuvantul experienta fiecarui jucator, toata lumea pune tinta unde crede ca ar trebui sa fie cineva

Imi cer scuze pentru spam, posibil sa fie un BUG de la forum.Cand dau edit si salvez se creeaza Postare noua fără sa vreau

Edited by VieMel, .

• Haha 1

2 hours ago, VieMel said:

De acord cu tine insa am facut cerere de verificare demo la Owerwatch să vad si parerea lor

Tin sa te informez ca parerea celor de la Overwatch pentru noi este irelevantă. 

Cât despre demo, no offence, dar eu nu vad niciun wall. :) 

Din partea mea, PRO unban, astept si decizia lui Xenon.

Edited by WANNA., .

• Haha 2

1 minute ago, WANNA. said:

Tin sa te informez ca parerea celor de la Overwatch pentru noi este irelevantă. 

Cât despre demo, no offence, dar eu nu vad niciun wall. :) 

Cineva mi-a propus sa inaintez demo-ul celor de la Owerwatch, abia am auzit de ei nu stiu ce "experti" sunt.Incerc doar sa dovedesc ca sunt curat cu dovezi

53 minutes ago, VieMel said:

Deci nu-mi vine sa cred :))

Păi inseamnă ca pe voi daca va trimit sa vedeti cum joaca jucătorii de pe serverele de mix, va iau ochii razna :emoji55:

Psy, experienta 20 de ani? probabil mai ai nevoie de 20 :chill:

Chiar crezi ca suferinta asta te duce undeva? Nu isi au rostul maretiile in cs, crede-ma ca ti-ai gresit persoana vorbind despre mixuri si meciuri de divizii!

Nu imi compara tu mie jocul de mix cu cel de public. La mix vorbesti cu coechipierii, te anunta unde e x sau y, faci scheme de joc, etc...

Pe un public nu te poti baza aproape pe niciun coechipier, 90% trebuie sa faci totul singur!

Repet, nu a spus nimeni ca ai wall 100%, doar ca prin fazele tale sunt lucruri suspecte de wall. Posteaza toti parerea si se va lua o decizie!

WANNA nu e nicio suparare, ti-am zis ca de la 3ddd nu mai ma agit, fiecare vede ce vrea sau ce stie!

Eu sunt de acord cu orice decizie luati toti!

• Like 1

Sau ar mai fi varianta in care vorbeste cu cineva si ii face monitor, ceea ce pare mai plauzibil. Dar nah...nu mai conteaza.

4 minutes ago, Hakan. said:

Sau ar mai fi varianta in care vorbeste cu cineva si ii face monitor, ceea ce pare mai plauzibil. Dar nah...nu mai conteaza.

Ai vazut faza cand m-am ascuns jos acolo si a venit pe mine direct...

Da pai si daca ar fi faza cu monitor, este tot cam acelasi lucru...in fine! :bigsmile:

Salut. Am vazut si eu demo-ul si sincer sa fiu, nici eu nu prea vad faze atat de dubioase care sa tinda spre wallhack...

Aia cu bomba mi s-a parut putin ciudata, dar poate asta e stilul tau de Kamikaze. Deci, eu sunt de acord cu Pro unban!

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Singura runda dubioasa, sa zic asa, e runda doi(cand se duce long sus cutii). 
In rest nu am vazut nimic.

Raport 1/7 runde...

Unban acordat.

TC.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.