Jump to content
Sign in to follow this  
Claudiu:X

teamspeak 3 error

Recommended Posts

https://imgur.com/1zIZrny Aici mi apare un error de la ts 3 nush cum sa fac sa functioneze varog sa ma ajutati la ts sa pot intra si io pe sv de ts 

Edited by Claudiu:X, .

Nu merge nush de ce daca se poate poate sa intre cineva sa faca sunt si pe teamspeak de pe tel 

57 minutes ago, Claudiu:X said:

Am de 64 

Ca un sfat sa nu te chinui intai fa up la versiunea SP1, ca oricum orice o sa downloadezi o sa fie useless indiferent de versiune. Acea eroare de .dll missing e din cauza la sistemul de operare, deci ca un sfat intra pe microsoft updates - download SP1 apoi o sa iti mearga iti garantez! 

Ai aici about this, just click on it! Am avut aceasi problema si intai am incercat cam ce au zis baietii pe sus dar nu a functionat! 

Update on sp1 version - succes 

• Upvote 1

Nu merge am incercat ce ati  zis mersi de ajutor dar nici cum nu merge tot asa arata 

Edited by Claudiu:X, .

34 minutes ago, Claudiu:X said:

Nu merge am incercat ce ati  zis mersi de ajutor dar nici cum nu merge tot asa arata 

Daca ai Windows 7 trebuie sa ai SP1 instalat, altfel nu iti va merge. Ce eroare primesti cand incerci sa instalezi SP1?

• Upvote 1

Programul lui ajmerike ar trebui sa functioneze, daca nu functioneaza da-ne un ss de la versiunea ta de windows (Dai click dreapta pe My Computer si dai properties) sa stim daca ai SP1 instalat sau nu..

Edited by ✗ v1ktor ✗, .

• Like 1

19 hours ago, Claudiu:X said:

Am pus ala si tot asa da pentru teamspeak trebe dll 

1 hour ago, Claudiu:X said:

windows 7 ultimate nu scrie ca e sp1 

Daca ti-am dat link acolo sa faci update (tu spui ca ai facut desi nici nu ai incercat) 

=))) daca faci post doar sa te afli in treaba inseamna ca nu vrei sa iti rezolvi problema, inca o data iti spun problema e de la SERVICE PACK-uL sistemului de operare, uita-te sus unde ti-am lasat link si fa update la SP1 apoi o sa iti functioneze aplicatia TS iti garantez pt. ca acelasi lucru am facut si eu dupa 12 mii de dll-uri descarcate si versiuni de VCC+

Daca nu stii cum sa faci update si nu te descurci ca sfat da un ochi aici, apasa pe reveal:

Si ca un sfat, dupa ce copii acel update de SP1 care il gasesti sub forma: (KB976932), inainte sa te apuci sa dai update (ca o sa dureze intre 5-10 minute) depinde de HDD SSD si prop calculatorului tau, iti sugerez sa inchizi netul apoi sa te apuci sa faci acel update!

Succes 

• Like 1
  • Upvote 1

Cele mai utilizate soluții sunt cele care v-au sugerat, dacă nu au funcționat pentru dvs., v-aș recomanda să dezinstalați și să reinstalați TS3.

On 2/10/2020 at 12:22 PM, cods said:

Salut, ai primit aici un răspuns, daca nu a mers poti deschide iar un topic.

T/c

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.