Jump to content
Sign in to follow this  
mihai boss

Reclamatie Gumball

Recommended Posts

Nick-ul tău:KenTDroG
★ Nick-ul adminului reclamat:Gumball
 Data, ora, harta:12/02/2020 ora:00:20 harta:deathrun_danger
★ Motivul reclamatiei:Eram ultimii trei la tero si le am spus sa facem ruleta,si el imi spune ca nu decid eu ca nu stiu ce.Dupa eu ii spun ca mai asteapta si altii sa joace si am zis cuvantul "coaie" imi da gag 5 minute si dupa ce trece gag ul i am zis un cuvant cu "ma" si el imi spune ca "nu imi vorbii tu mie cu ma" si i am spus da cum vrei sa vorbesc cu "fa" si mi a dat gag 15 minute.
 Dovadă:https://imgur.com/a/LYUVxkR
 Alte precizări:Sper sa ia suspend nu remove ca na a donat si el si sufera de grad..

1.Te-am rugat sa nu imi suferi de la un gag de 5 minute pentru ca nu este frumos sa vorbesti urat despre cineva care nu stie sa joace

2.Si sa nu imi vorbesti mie cu "ma" "fwa" si "coaie" pentru ca putin de bun simt sa ai

3.da si vrobesti mereu urat cand ti-am zis ca o sa primesti ban cand intru pe server doar gura ta e pe acolo 

4.De acuma sa pastrezi un limbaj adecvat

Edited by Gumball-_-, .

1 minute ago, Gumball-_- said:

1.Te-am rugat sa nu imi suferi de la un gag de 5 minute pentru ca nu este frumos sa vorbesti urat despre cineva care nu stie sa joace

2.Si sa nu imi vorbesti mie cu "ma" "fwa" si "coaie" pentru ca putin de bun simt sa ai

3.da si vrobesti mereu urat cand ti-am zis ca o sa primesti ban cand intru pe server doar gura ta e pe acolo 

4.De acuma sa pastrezi un limnaj adecvat

1.Vezi ca nu de la aia ne am luat.

2.Coaie  nu ti am spus tie am spus in general "Coaie mai asteapta si lumea sa joace"

3.Da cine esti tu sa mi dai ban ca vrei tu?

4.Da vorbesc cum vreau eu, nu cred ca am vorbit chiar asa de urat cu coaie si ma sa fim seriosi.

Eu zic sa nu mai te dai asa mare cu "Gradul" tau ca fara el esti un papa lapte.

Seara buna

2 minutes ago, mihai boss said:

1.Vezi ca nu de la aia ne am luat.

2.Coaie  nu ti am spus tie am spus in general "Coaie mai asteapta si lumea sa joace"

3.Da cine esti tu sa mi dai ban ca vrei tu?

4.Da vorbesc cum vreau eu, nu cred ca am vorbit chiar asa de urat cu coaie si ma sa fim seriosi.

Eu zic sa nu mai te dai asa mare cu "Gradul" tau ca fara el esti un papa lapte.

Seara buna

Mai ca imi vine sa rad=))

1.Nu ma dau mare cu gradul eu am cumparat deoarece doresc vip

2.Nu vorbestii cum vrei tu pe server pastrezi un limbaj adecvat

Sper sa intelegi ce vreau sa spun .

Seara faina pwp.

Contra..

Ți-ai meritat gagul..Și văd ca și pe forum dai dovada ca n-ai cei 7 ani de acasă “fără grad ești un papa lapte”

Eu zic sa-ți vezi de treaba ta și nimeni nu o sa aibe nimic cu tine.

Sa aveți o seara buna.

• Upvote 1

Avand in vedere ca e mic de varsta si are grad-ul de cateva zile eu zic sa l iertam ! 

Am vorbit cu el in chat si mi a zis ca nu ii convine sa ii se vorbeasca cu " ma " i am zis ca atat timp cat nu e un cuvand vulgar nu trebuie sa dea gag , i am zis ca max se da 10min gag si a inteles, din reg a zis ca a citit si mna are timp sa l invete.. contra !

Edited by Naru3t000, .

• Like 1

6 hours ago, Naru3t000 said:

nu ii convine sa ii se vorbeasca cu " ma "

Sa ii spuneti "domnule", sa nu se supere :))))

7 hours ago, ~Gabriel~ said:

Contra

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.