Jump to content
Sign in to follow this  
Calin#InDunGi

"Jackpot"

Recommended Posts

Salut, acum in urma cu 40 minute am dat !balance sa vad cati zincoins am, rezultând 79k, cu 42,5k cumparandu-mi level 18, si restul bagand la coinflip, pierzând 35k. Ok, asa, dupa primesc urmatorul mesaj:

6H4tTt3.png

si dand balance am observat ca aveam doar 427k din 500k cati am castigat, adica castigasem 425k ca restul mi-au ramas din cei 79k zincoins, adica vreo 2k, adica n-am mai primit diferenta de 75k. Nu stiu daca e ceva problema legat de zinguard dar totusi m-am gandit sa fac un topic sa vad daca stie cineva care este cauza acestui fapt. O zi buna.

• Like 1

Pentru jackpot exista un comision de 15% pentru castigul aferent, la fel cum la coinflip este un comision standard de 5% pentru a descuraja folosirea botilor pentru farming. 

• Like 2

Ok, am inteles, poti inchide topicul, initial ma gandeam ca ar fi comision si la jackpot ul asta dar dupa mi am amintit ca la coinflip iti scrie cat iti ia comision din castig si la jackpot nu. Cred ca ar prinde bine sa adaugi asta ca sa nu zica lumea ca nu au primit acel numar de zincoins si alea.

Edited by Calin#InDunGi, .

• Like 3

Șefu eu aveam 1milion de zinkoins din  portofel și ia futat zinguard ce sa ii fac îl dau în judecata tu te plângi de 70 mii

• Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1

ZinGuard are niste "comisioane", a precizat Senaris mai sus cu cat te taxeaza, castigi dar isi ia si tigari din ZinCoins-urile tale daca nu mai dai pe teamspeak prea des. La fel e si la coinflip/blackjack, iti da bonusuri dar iti mai ia si taxe... e ceva normal. Si oricum nimeni nu beneficiaza de ce ti se ia din balanta. Eu ii propun totusi lui @Senaris sa afiseze un mesaj de fiecare data cand iti ia comision si cat ti-a taiat din suma ca sa nu mai fie nelamuriri de genul.

• Like 2
  • Upvote 1

Ok,

5 hours ago, # APEX said:

Eu ii propun totusi lui @Senaris sa afiseze un mesaj de fiecare data cand iti ia comision si cat ti-a taiat din suma ca sa nu mai fie nelamuriri de genul.

Asta am propus si eu mai sus la Senaris ca sa nu mai existe nelamuriri de genul, cat despre

8 hours ago, MihaiCr said:

Șefu eu aveam 1milion de zinkoins din  portofel și ia futat zinguard ce sa ii fac îl dau în judecata tu te plângi de 70 mii

Eram doar curios sa vad care era problema pentru care n-am primit zincoins-urile alea, nu sa ma plang sa primesc si aia 70k sau ceva de genul, doar ca am observat ca aici nu scria nimic de comision asa ca am zis sa fac topic sa ma lamuresc si eu de ce nu primisem restul de zincoins. Mai bine dati t/c Mersi

Fixed, acum vei fi informat de comision in update-ul din aceasta diminteata.

Multumesc de raportarea bugului, doar astfel pot rezolva problemele daca acestea exista.

• Like 6

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.