Jump to content
Sign in to follow this  
SilenceN1

[ eSports ] - Reclamatie inutila !

Recommended Posts

Nick-ul tau : SilenceDEADHAZE ---;---
Nick-ul Adminului sau Player-ului: Dal3xny
Steam ID-ul Numeric al Adminului sau Player-ului : STEAM_0:1:463944431 
Motivul Reclamatiei : L-am terorizat in arme si baiatul a  cerut WG, i-am facut wg si nu mi a mai zis nimic, nici macar daca e bun sau nu wg-ul :)))))))) apoi inceput sa sufere, zicea pe [email protected] OF DACA NU AR FI AWP ASTA sau ceva de genul, apoi i am zis ca special pentru el o sa joc doar arme fara awp si dupa suferea aiurea pe joc si mi a dat 100 minute gag, am aproape 19 ani, de la 5 ani ma joc cs 1.6 si in viata mea nu am vazut pe niciun server sa se dea gag 100 de minute, dupa ce mi a dat gag 100 de minute, i am spus pe [email protected] ca ii fac post pentru ceea ce a facut.
Dovada screenshot: https://imgur.com/a/cGPxQei

Este ADMIN 

• Haha 1

Ai luat ban doar 2 ore,daca ai jignit adminul asta e,poate a gresit si el dar nu se jigneste,pt alea 2 ore mai bine lasai reclamatia deoparte, eu zic sa termini pe viitor cu jignitul daca mai vrei sa joci pe acest server :)

daca inveti sa vb ...mai stai pe sv...daca nu ciaooo....de cand ai intrat si pana ti`am dat eu ban ai injurat continuuu ...ai luat 2 ore...urmatoru e permanent...

• Like 2

Ai luat gag ca ai jignit insultat un admin și ban 2 ore pentru ca ai vorbit pe [email protected] după primirea gagului

• Like 1

CONTRA 
Daca provoci adminii cu replici sau insulte e normal sa fii sanctionat cu gag / ban

Ba ce va luați de omul asta ma. Frate mai rar oameni care joaca cs de la 5 ani ar trebui sa fiți mulțumiți ca întra la noi pe server. O sa avem o discuție foarte serioasa pe ts despre comportamentul vostru. Asa om apare odată la 100 de gaguri. 

Man întra pe server și baga talentul tău nu te uita la toți ofticați. 

Lăsând gluma deoparte ai mare grija în privința vocabularului în special cu membri staff-ului, este posibil sa primești permanent

• Haha 5

Vorbeste frumos cu admini ,eu iti dau pro atat timp cat iti vezi de treaba ta si mai insulti pe nimeni fie admin fie player 

de la mine ai pro !

• Confused 2

Reclamatie facuta fara rost ! 

Daca stii ca esti vinovat pentru vocabular , pentru ce o mai faci ? Atata timp cat voi(unii) provocati adminii si tot voi sunteti cei suparati la sfarsit atunci e grav !

Cum am spus , reclamatie facuta aiurea ! 

Promit ca o sa iti urmaresc comportamentul pe server ! ;) 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.