Jump to content
Sign in to follow this  
JokerISHere

[Cerere Helper] JokerISHere

Recommended Posts

Nick: JokerISHere
Ore (link gametracker - minim 50 ore): https://www.gametracker.com/player/JokerISHere/89.40.233.101:27015/
Varsta (poza cu primele 6 cifre din CNP): 22
De ce doresti Helper?: o keep watch other player and do server more fun 
Cu ce vei ajuta server-ul daca primesti aceasta functie?:to help the player 
And keep watch the server
Cate ore / zi te joci pe server? (nu afk / spec): I play the server 4 and 6 hours every day if i afk /spec did you have any tangent with admin 
Ai avut tangente cu admini / playeri? Daca da, de ce?:No
Ai citit regulamentul (general si al adminilor)?:Yes

Posted (edited)

PRO, deoarece văd că nu se mai ține cont de ore, așa că haideți să nu facem distincție că 'x' e fată și 'y' băiat.:lalea:

Edited by Giraffe, .

• Like 3

De acord, sa primeasca si baiatul asta de ce nu ? 

Sau ca sa primesti admin pe cateva ore e doar in cazul in care esti fata si ai 18+ ? :)))

PRO.

• Like 3

23 minutes ago, Giraffe said:

PRO, deoarece văd că nu se mai ține cont de ore, așa că haideți să nu facem distincție că 'x' e fată și 'y' băiat.:lalea:

Adevărat =):hearts:

Nici de părerea adminilor :)

Pro Joker. :P

• Like 3

Contra.

Nu inteleg de unde si pana unde ideea ca nu se mai tine cont de ore si daca ar fii asa e vina Ownerilor ca au permis acest lucru ! 

Cum eu si restu adminilor prezenti am respectat numarul de ore cerut asa si acest player poate le faca.

Posted (edited)
8 minutes ago, DriNNker said:

Contra.

Nu inteleg de unde si pana unde ideea ca nu se mai tine cont de ore si daca ar fii asa e vina Ownerilor ca au permis acest lucru ! 

Cum eu si restu adminilor prezenti am respectat numarul de ore cerut asa si acest player poate le faca.

Spune i asta lui Vlad nu noua:nature37: au mai fost care au făcut cerere helper și nu aveau toate orele însă au promis să le facă, dar se pare că unii sunt speciali.

Știu că nu e voie să răspund și îmi cer scuze însă se pare că nu mai ținem cont de reguli.

Edited by Giraffe, .

• Like 3

PRO.  Au perfecta dreptate ceilalți colegi, văd că nu se mai ține cont de ore, trist dar adevărat. 

• Like 3

Posted (edited)

PRO PENTRU ORE 

Edited by ciocoLATA#, .

• Like 1
  • Haha 4

contra. 

nu e corecta faza cu orele dar nici nu ai poza la primele 6 numere de la buletin so yeah.

Posted (edited)
36 minutes ago, KrauterSS said:

contra. 

nu e corecta faza cu orele dar nici nu ai poza la primele 6 numere de la buletin so yeah.

Azi a jucat 4 ore. 

And sorry for reply 

Edited by JokerISHere, .

Pro ,joker a dat dovada pe server ca merita si faptul ca nu are orele, are timp sa le faca .Daca baiatu o luat vip si ii place serverul si vrea sa ajute de ce sa nu-i dam sansa ?

• Like 3
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.