Jump to content
Sign in to follow this  
Ki.

Cerere unban Ki.

Recommended Posts

• Nick :  Ki.
  • Data si ora : 3/15/2020 - 10.20 PM 
  • Nick-ul adminului de la care ai primit ban :  Diamant
  • Dovada (print consola):   https://imgur.com/a/RKn9MrT 
  • Informatii suplimentare :  1. la mana , mi-a cerut demo l-am intrebat daca el are voie sa ceara voie ( are gradul de administrator) 
  •                                           2.  Aici ai regulamentul  si ar trebuii sa il citesti eu nu sunt admin  , dar am citit regulamentul de cand am intrat prima data pe server , pentru a avea argumente si/sau a nu incalca orice  regula , deoarece fiecare server are regulamentul lui . Prin urmare ar fi ok sa citesti regulamentul , sunt suta la suta sigur ca nu l-ai citit niciodata
  •                                           3. Am zis sa fiu baiat sa fac doar  cerere unban , sa nu iti stric acel frumos grad pe care nu il meriti , dar  ar fi ok sa fi avertizat doar de la aceasta cerere de unban . 
  •                                            4. Daca ai orice dovada , te rog sa o lasi mai jos intr-un replay , doar sa o pui pe girlshare , deoarece nu imi merge zippy  , si as vrea sa vad si eu . 
  •                                            5. uita de numarul 3 , te rog sa verifici si la reclamati . 
  •  

1.La mana nu ti-am cerut demo ,doar test wg. 2.Multumesc pt. regulament l-am vazut si citit. 3. a)E clar ca nu sti ce vrei cerere unban sau reclamatie dar se pare ca vrei ambele, b)cine alearga dupa 2 iepuri nu prinde niciunul :))) .4 dovada este la banlist,dar din moment ce nu ai dat wg /ai primit ban.5 Tine minte punctul 3.aliniatul b).

• Haha 1

Unde e testul wg?

Posted (edited)

Ti am zis si motivul din care nu am dat wg , deoarece am ban pe wg si te am intrebat daca iti dau ss , dar nu ai raspuns.

Edited by Ki., .

Motivul banului pe wg ? 

1 minute ago, WANNA. said:

Motivul banului pe wg ? 

Nu stiu , am acest ban de foarte mult timp , aproximativ 3 ani de cand am acest laptop .

Posted (edited)

Banul pe wargods se da pe ip si steam id, nu pe modelul de laptop. Ai teste făcute în ianuarie 2020 pe ip-ul tau de " England" 

Din partea mea, atâta timp cât nu poti justifica incapacitatea de a oferi teste wg cu un motiv plauzibil, banul rămâne. Contra 

P.s: putem vorbi cu Tiger, fondatorul wg-ului si ne spune el motivul daca tu nu stii.

Edited by WANNA., .

7 minutes ago, WANNA. said:

Banul pe wargods se da pe ip si steam id, nu pe modelul de laptop. Ai teste făcute în ianuarie 2020 pe ip-ul tau de " England" 

Din partea mea, atâta timp cât nu poti justifica incapacitatea de a oferi teste wg cu un motiv plauzibil, banul rămâne. Contra 

P.s: putem vorbi cu Tiger, fondatorul wg-ului si ne spune el motivul daca tu nu stii.

Daca tu imi poti da. 25 de euro sau cat Mai costa la tiger unban , eu sunt de acord sa ii very unban , il am si pe steam , daca e nevoie

Dar eu nu am facut in wg de 3 ani , cum sa am  din Ianuare 2020, cand eu m am reapucat acum  in Martie iar de  cs :))

Oricum orice admin daca se uita pe mine vede daca am hack sau nu , si poate face demo si sa I au ban , mi s au facut si poze , doar ca wg am ban .

Ban pe wg ai primit pentru ca ai incercat sa iti schimbi unique id-ul, cel mai probabil pentru a-ti ascunde istoricul... 

2 minutes ago, Ki. said:

Daca tu imi poti da. 25 de euro sau cat Mai costa la tiger unban , eu sunt de acord sa ii very unban , il am si pe steam , daca e nevoie

Asteapta ca iti dau eu 25€.

Banul ramane.

TC.

• Like 1
  • Haha 3
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.