Jump to content
Sign in to follow this  
asdf.1

Reclamatie Hardix

Recommended Posts

Numele Reclamantului : Hardix

Dovada (Screenshot) https://imgur.com/a/DXN7VCk

Descrierea situatiei : Eram pe canal la Awesome si ma jucam cu baietii dupa care m am pus 2 minute pe mute deoarece am vorbit la telefon si ma trezesc cu kick de pe server.

• Like 1
  • Haha 1

Posibil sa primesc warn. 

Tind sa cred ca hardix ti-a dat kick pentru ca server-ul de TeamSpeak era full si poate trebuia sa ii intre un prieten sa se joace. Atunci a dat kick aluia ce i-a iesit in cale mai usor si era pe mut. Vezi si motivul kick-ului,

Nu cred ca era necesar de o reclamatie, puteai intra inapoi si sa il intrebi de ce ti-a dat kick.

Din cauza ca TeamSpeak-ul era 512/512, @Senaris ne-a dat mana libera sa dam kick celor care au Idle Time 5 ore si celor care sunt pe Microphone Disabled/Speakers Muted cu Idle Time de 1 ora, that's all.

1 minute ago, fox* said:

Tind sa cred ca hardix ti-a dat kick pentru ca server-ul de TeamSpeak era full

ho3jNiS.png

Exact. 

• Like 6

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.