Jump to content
Sign in to follow this  
Q U B I C X N

[Optimi] NUCA- vs. xSnow.[Winner NUCA-]

Recommended Posts

Posted (edited)
  • Persoanele provocate: @NUCA-, @xSnow.
  • Tipul lucrării: Wallpaper 
  • Tema: Fire
  • Text: Free
  • Efecte: Free
  • Timpul de predare a lucrărilor: 12h, cu o posibilă extensie având în vedere faptul că am terminat mai devreme cu înscrierile

Personale care pot vota sunt: @Q U B I C X N, @Paradox, @Hardwell◦, @Arrow ➼, @ExE.aim?, @Joosh. ▲, @Hazard‵.

Lucrările mi le veți trimite via PM.

Succes!

Edited by Q U B I C X N, .

Amandoua m-au surprins in mod placut si mi-e destul de greu sa votez, conceptul de la V1 este foarte bun, dar nu mi se pare lucrat cat trebuie, parca focul nu iese asa mult in evidenta si tema pare mult mai larga incat nu se mai axeaseaza doar pe foc.

V2 prezinta tema mai bine, iar animatiile fac lucrarea mai dinamica, mi-as fi dorit totusi sa vad mai multe schimbari fata de wallpaper-ul simplu.

Prin urmare, pentru ca prezinta mai bine tema per total, votul merge la V2. Dar vreau sa-l felicit si pe cel ce a creat V1, sper ca lucrarea va avea parte de un update :)

• Like 1
  • Thanks 2

O sa votez V1, e o lucrare 'simpla' care m-a atras de cand am dat click pe aceasta pagina, chiar imi place cum arata.

V2 mi se pare ca nu e ce trebuie(pentru mine). Ok, am inteles, e o lucrare animata, arata decent, dar, nu ai modificat aproape nimic. Inca vad acolo logoul 'league of legends' puteai macar sa il scoti(nu cred ca ai mai trecut imaginea prin photoshop tho), puteai sa te mai joci putin cu 'fumul' acela de la maini, sa il animezi si pe el, sa para ca se dizolva intr-un loop, puteai sa te mai joci si cu micile parti cu 'lava' de pe skin, puteai sa faci mult mai multe daca tot ai vrut sa faci o animatie de genul.

• Thanks 2

Votez prima varianta deoarece se vede ca este mult mai lucrata ca a doua. Simpla si ducandu-ma la un film/joc horror.

Apreciez si a doua varianta , insa puteai face niste modificari si in photoshop, sa ii schimbi aspectul acelui wallpaper.

• Thanks 2

The theme was 'fire' but it doesn't necessarily have to be all on fire.

In variation 1, I particularly liked how it was worked out i found something more 'mysterious' very attractive and this catches my attention, yet apparently it was much more worked than version 2.

In version 2, it suits the theme but i expected to see something more worked which i can't see in this version although it has its effects.

Final: Vote v1

• Thanks 2
  • Upvote 1

Posted (edited)

O să votez direct v1 pentru ca a abordat subtil tema aleasă. Idee este foarte buna.

Deja nu mai este vorba despre execuție aici.

Câștigătorul acestui battle este @NUCA-.

Edited by Q U B I C X N, .

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.