Jump to content
Sign in to follow this  
TheKiller10

cerere unban

Recommended Posts

1. Porecle: REfresH

2. IP:  188.214.196.47

3. SteamID: nush

4. Data și ora:  25/3/2020 19:07

5. NickName-ul Admin-uri: Irina

6. Motiv:  no.ss.no.wg

7. Dovada obligatorie (consola Poza):  https://imgur.com/a/h3aOOPg

Am luat ban deoarece adminul nu a stiut sa imi explice unde pot gasi pozele dar dupa multe forumuri le-am gasit.

Parerea mea este ca ar trebui ca un admin sa stie sa explice cu exactitate locul de unde se pot lua pozele.

Posted (edited)

Ti-am explicat de 3 sau 4 ori si nu doar eu, ti-au mai explicat si altii de pe server(asta se poate verifica in log de catre owneri). Apoi ti-am cerut wg si nu ai mai zis nimic. 

1 hour ago, TheKiller10 said:

Am luat ban deoarece adminul nu a stiut sa imi explice unde pot gasi pozele dar dupa multe forumuri le-am gasit.

Parerea mea este ca ar trebui ca un admin sa stie sa explice cu exactitate locul de unde se pot lua pozele.

Pai bun, si daca ai gasit pozele, unde sunt? As dori sa vad pozele.

Edited by Irina92, .

Posteaza pozele aici si o sa primesti unban , multumesc ! 

Probabil ca atunci cand irina scria in cat el inca se uita in folderol cstrike si de aia nu a vazut mesajele. Posteaza aici linkul catre cele 5 poze si daca sunt ok iti scoatem BAN-ul.

Bafta!

2 minutes ago, Teutz said:

Probabil ca atunci cand irina scria in chat el inca se uita in folderol cstrike si de aia nu a vazut mesajele.

Nu e adevarat. I-am explicat, a zis ca a inteles, dupa care a zis ca nu le gaseste, moment in care i-am cerut wg, nu a mai zis nimic timp de cateva minute si l-am banat. 

Asteptam pozele daca acum le ai.

9 minutes ago, Irina92 said:

Nu e adevarat. I-am explicat, a zis ca a inteles, dupa care a zis ca nu le gaseste, moment in care i-am cerut wg, nu a mai zis nimic timp de cateva minute si l-am banat. 

Asteptam pozele daca acum le ai.

Ok. Atunci asteptam pozele! :)

Multumim!

BAN-ul a fost scos!

Spor la joc!

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.