Jump to content
Sign in to follow this  
-宙斯- Head_Hunterr

[UNBANNED] Cerere unban -宙斯- Head_Hunter

Recommended Posts

Posted (edited)

Ba vreau unban! Faceam wargoods si era 91% din el si am laut ban! Am spus sa se astepte cateva minute deoarece nu il aveam descarcat ! 

Edited by Hernandez1998, .

Posted (edited)

[ADMIN] FANE: l-a mutat pe -宙斯- Head_Hunter la Spectator
Kicked :"no.wg (banned permanently)"

Habar nu am de ce nu a putut astepta 5 minute pentru ai da wg din cauza ca aveam 91% facut! Urma sa il trimit pe server ! 

Vreau unban imi place sv si vreau sa ma joc in continuare!

Connecting to 89.43.62.198:27015...
You have been banned from this server.

Edited by -宙斯- Head_Hunterr, .

Buna ziua .... joc de cateva zile cu nickname ul asPirina ... joc de pe acelasi calculator cu fratele meu mai mic headhunter ... azi dimineata a primit ban fratele meu de la adminu FANE " cu motivul no wg " i a raspuns politicos ca il trimite ... in acest timp a descarcat wg ... adminu a dat ban direct fara sa mai astepte invocand motivul ca " lasa vrajeala " nu mi se pare o atitudine de bun simt ... atata timp cat intram pe server suntem respectosi si doar jucam de placere ... fara cod si alte prostii ... plus ca avem STEAM ON .... vreau sa cititi acest mesaj ... multumesc frumos pt timpul acordat ... o zi buna .. ( player asPirina Thx )

Amice  imi pare rau pentru  ca ai luat ban i sa  cerut wg  si a dat retry a iesit  de 2 ori l.am lăsat 5 minute  eram eu adica aspirina si fane pe sv plus KAT 

AU FOST ACORDATE CELE 5 MINUTE EL A IESIT DIN CS DE  2 ORI WG NU LA FACUT 

SI NU FANE TE.A BANAT 

Posted (edited)

Uitete la ce oră este facut wg

SI plus de asta ai iesit de 2 ori de pe sv

Edited by BNK NooB, .

Nu te-am banat eu amice. Ai dat retry de 3 ori in timp ce trebuia sa faci testul. Sti ca nu e permis sa te deconectezi in acel timp, nu?

Mane te rog ffrumos eu nu am avut COD si nici nu ma dat retry! Cand descarcam wg ma scoate de pe cs si intram ca sa te anunt! Sa nu imi dai ban ca adica 'nu am vrut sa iti dau wg'! 

Dar cine ma banat amice!? 

Daca e asa vreau unban deoarece eu sunt activ pe sv ma cunoaste lumea! Si ori cum stii ca nu joc cu COD: Din cate ai vazut si pe WG nu am avut nimic in decursul jocului ! As dori Unban ! Multumsc ! 

Posted (edited)

Pai am o singura intrebare !? Imi mai iau unban sau....raman fara sv ?! Poti daca vre isa imi dai unban si sa iti fac wg la ce ora vrei tu si decate ori vrei tu !!

Te rog frumos mane ! 

Edited by ★Cosmina★, .

Reason: Warn: Multi-post.

Posted (edited)

Lasa ip si STEAMID ca să poti primi unban

Edited by Hernandez1998, .

Cineva ia ascultat rugaciunea

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.