Jump to content
Sign in to follow this  
Abyuxu

Reclamatie / Bobo Vieri

Recommended Posts

Nick-ul tău: Abyuxu
★ Nick-ul adminului reclamat: Bobo Vieri
 Data, ora, harta: 17:00, deathrun_jinglebells
★ Motivul reclamatiei: Are pata pe mine da gag ... pentru ca am spus tigan si da 5 minute 
 Alte precizări: Ar trebuii sa se invete sa fie admin cu toti nu doar cu mine daca el crede ca am un limbaj colorat foarte bine dar sa nu mi dea gag ca spun cct sau tigan ca de acum o da in prosteala . Hf 

da pentru asta ca imi da deogramada de ori mie pe niste cuvinte haioase si ceilalti daca spuna sta nu le da gag

12 minutes ago, DeathInside said:

Serios.....Pentru asta reclamatie?=))

Contra

hehe boy nu prea o stie baiatu cu adminu :(

auziti ma voi care injurati si faceti spam, ce sau gandit ei ma sa imi faca reclamatie ca sunt corect este, ce oameni ma

pata pe tine ma, iauzi cu ce mai vrajesti tu lumea 

doar tigan ai zis, da in alte runde de ce numai pui ca nu numai de la mine ai primtit gag, cand injuri si faci copii prosti si retardati, asta numai zici nuu

Edited by ★Cosmina★, .

Reason: Warn: Dublu-post.

Da se mai primeste si gag cand vrei sa scrii ceva si apare spamul ala de la sv ADD to fav etc si primesti gag ;)

ma omule ca esti si activ numai injura lumea ca tot te omoara nu intelegi, am dreptul sa iti dau gag la limbaj

eu ti-am dat 5 minute, da nu este prima ta abatere de la injuraturi

da pentru asta ca imi da deogramada de ori mie pe niste cuvinte haioase si ceilalti daca spuna sta nu le da gag :)))))) eu nu am tot timpul sa le dau gag pentru ca nu sunt singur ca admin si de unde ai scos asta ca nu le dau la allti gag, eu le dau da daca nu ai ochii sa vezi e treaba ta mai baiatule

Si dupa ma trezesc cu inca o reclamatie ca e Bobo prea corect

Edited by ★Cosmina★, .

Reason: Warn: Multi-post.

nu mai abera lasa fondatorul sa faca ce vrea oricum eu deobicei nu am facut reclamatii ca nu vreau raul nimanui dar tu deja iti bati joc

Edited by Abyuxu, .

Contra , daca stau sa ma gandesc Abyuxu nici tu nu esti cheie de biserica. Tu ai primit ban de la caty tot pentru lucrul ăsta 

• Like 1
  • Upvote 1

Contra, tigan e un cuvant jignitor la adresa unui roman:))

16 minutes ago, marco.andrei said:

bobo eu dau pro ca tu esti un mare smecher:D ps remove:)

poate primesti tu remove daca nu te cumintesti odata

Bobi a procedat corect.

T/C.

• Like 2
  • Haha 3
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.