Jump to content
Sign in to follow this  
aGaPr0

[RESPINS] ADMIN - aGaPr0

Recommended Posts

Posted (edited)

Hello Everyone!

Im born in Latvia, lived in Uk and now in Ireland.

Playing cs since born, about 20 years. Im avarage player. After 3 beers i am playing better. I can speak Latvian, Russian, English, Polish, and bit Rumanian.

I was admin before at Latvian server long time ago. Working evenings, so playing at nights when in server is many cheaters and me and fox cant ban them. so i would like to take care of server nightime.

Promise to do my best. Thanks. Have a good evening!

Nick : aGaPr0

Age / Varsta : 27

Redirecte : da

Steam : on

Location / Locatie : Ireland

NET : eir

Hours played: a lot, every night

Salutare tuturor! Sunt născut în Letonia, am locuit în Marea Britanie și acum în Irlanda. Joacă cs de când s-a născut, aproximativ 20 de ani. Sunt un jucător avar. După 3 beri, mă joc mai bine. Pot vorbi letonă, rusă, engleză, poloneză și puțin română. Am mai fost admin la serverul leton cu mult timp în urmă. Seara de lucru, așa că joacă nopțile când sunt pe server mulți înșelători, iar eu și vulpea nu le putem interzice. asa ca as vrea sa am grija de noapte pe server. Promite să fac tot posibilul. Mulțumiri. Sa ai o seara placuta!

Nick: aGaPr0

Vârsta / Varsta: 27

Redirecționare: da

Steam: on

Locație / Locație: Irlanda

NET: eir

Edited by Hernandez1998, .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.