Jump to content
Sign in to follow this  
Cal.7.62mm old

Cere unban Cal.7,65mm!

Recommended Posts

Cal,ti am dat  ban pentru ca nu ai dat wg,vrei dovada ca ti l am cerut si ai spus ca nu poti sa mi l dai ?Asteptam raspuns de la un grad superior sa vedem ce e de facut.

Nici o problema foofo, am lasat si imaginea sa se vada ca nu mi-a mers wg... Dupa cum ai spus, asteptam raspuns.

Te rog da mi un ip si un steamid ca sa iti scot banul, incearca sa rezolvi problema cu cs-ul...

Sunt de accord cu Eeevil, dar totusi cand intri inapoi pe server am dori sa vedem un wargod. 

Multumim!

Salut. Scuze de intarziere. Ip-ul l-am lasat deja, 192.168.100.6 , iar SteamID nu am pentru ca nu folosesc Steam. Am inteles ca ar fi fost problema cu CS-ul din eroare, asa ca am descarcat o versiune cat mai aproape de original si am incercat WG separat si a functionat. Deci, cand intru o sa primiti. Mersi!!

Ala e local ip, scrie pe google ip ul meu si da l aici sau in privat 

Done , daca inca mai ai probleme lasa mi un mesaj privat .

T/c ! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.