Jump to content
Sign in to follow this  
Razvan 1

OWNER CU WALL EGIPTEANU 09

Recommended Posts

• Nickname utilizat:WoW ZEUS
  • Nickname acuzat:Egipteanu 09
  • IP-ul dumneavoastra(obligatoriu celor cu ip static, in cazul banarii):Nu am luat ban
  • SteamID(numeric):-
  • Data & ora:29/03/2020 ora 17.00
  • Alti admini prezenti pe server in acel moment?:Mai multi se vede in demo 
  • Motiv ban(in cazul primirii unui ban):Wall CLAR Dovada de nesimtire fata de ceilalti Admini
  • Dovada(obligatorie, Print Screen Consola):http://www.fileshare.ro/e3427162803
  • Sunteti la prima reclamatie?(daca nu, la a cata?):Prima si ultima cred
  • Haha 2

Baietas eu nu stiu de ce ai postat tu sau de ce m-ai acuzat de wall?

Tu nu sti ce e ala sunet sau?

Si in plus jos pe sv asta de luni de zile am si Owner si tu crezi ca eu imi permit sa joc cu coduri pe un server unde sunt admini si ma inteleg bine cu toti?

Si cum as putea eu sa joc cu wall adica eu nam respect fata de playeri de pe sv sau fata de admini?

Ok treaba ta tu ai facut cererea e tot dreptul tau dar dar in primu rand invata ce este acela un sunet si dupa acuza pe cineva ca foloseste coduri pretenas!

Sall si numai bune!

Ai wall boss.

• Haha 2

45 minutes ago, EgIpTeAnU 09 said:

Baietas eu nu stiu de ce ai postat tu sau de ce m-ai acuzat de wall?

Tu nu sti ce e ala sunet sau?

Si in plus jos pe sv asta de luni de zile am si Owner si tu crezi ca eu imi permit sa joc cu coduri pe un server unde sunt admini si ma inteleg bine cu toti?

Si cum as putea eu sa joc cu wall adica eu nam respect fata de playeri de pe sv sau fata de admini?

Ok treaba ta tu ai facut cererea e tot dreptul tau dar dar in primu rand invata ce este acela un sunet si dupa acuza pe cineva ca foloseste coduri pretenas!

Sall si numai bune!

Dacă tu imi arătați o faza de sunet in acest demo eu imi cer scuze in fata tuturor celor care si au pierdut 3 minute sa l vizioneze,Rog un fondator sa se uite la demo sunt faze foarte clare de WALL,si Da îți bați joc de toți de pe acest sv.App (baetzas,pretenas,)Asa sa vb cu cu băieții de pe ulița.Te pup bye bye

• Haha 2

Am luat decizia ca sa ii dam avertisment acestui admin . Si are obligatia sa stearga cs. si sa cumpere steam on !

Va primi un avertisment ! TC

Rog de acum toti adminii sa Faca posibil daca se poate !!! Steam on !

O faza e suspecta , vorba aia cu o floare nu se face primavara , asa e si cu demo ul acesta , daca doar o faza e suspecta asta nu inseamna ca tot demo ul e clar cu wall .) 

• Thanks 1

Lasai man ca oamenii habar nu au ce e acela sunet si experienta! :))

• Thanks 1

Posted (edited)

Ce sunet ? Pe bune ?

Ala wall pe fata.

Voi dati avertisment pt wall ?

Pt wall se sterge accesul si se da ban permanent.

Reclamantul a spus foarte bine " si Da îți bați joc de toți de pe acest sv"

Culmea e ca esti si incurajat.

WTF.

Edited by iXtrem, .

Extreme ... Te afli in conducerea de pe oficial sau in stafu Official !!

Decizia pe care am luato am luato impreuna cu toata conducerea . Asa ca te rog abtinete de la diferitele comentarii

Sper sa intelegeti .. E o singura faza pe wg acela .. ! Sa luat hotararea si asta e decizia finala !

Nu iti convine dute frate la servaru tau . Multumesc

o zi buna

Am inteles boss.

Conducerea a luat decizia ca adminii au voie cu wall.

Bingo.

P.S. Sunt jucator pe acest server. Deci Am dreptul sa-mi dau cu parerea la reclamatii de acest gen.

Cum sa mai dea egipteanu ban pt wall daca el asta face, joaca cu wall ?

• Haha 1
  • Upvote 1

14 hours ago, hildado said:

Extreme ... Te afli in conducerea de pe oficial sau in stafu Official !!

Decizia pe care am luato am luato impreuna cu toata conducerea . Asa ca te rog abtinete de la diferitele comentarii

Sper sa intelegeti .. E o singura faza pe wg acela .. ! Sa luat hotararea si asta e decizia finala !

Nu iti convine dute frate la servaru tau . Multumesc

o zi buna

Mai bn zis dute Dica...Ca noi tot ce vrem facem...ce daca are wall la buton(fazele nu sunt pe wg, ci pe un demo, pt tine Hidaldo)...ce sa intelegem de aici ca si voi jucati la fel ?... ca nu pricep... Jenant...

• Like 1
  • Upvote 1

Cand vei juca pe acest server poate o sa ai ceva de zis .. daca nu te rog frumos sa te abtii de la comentariile inutile ! multumesc o zi buna

NE CEREM SCUZE PENTRU CELE INTAMPLATE ADMINUL IN CAUZA A FOST BANAT SI I SAU RETRAS TOATE DREPTURILE DE ADMIN   !!!!!!!!

• Like 1

Am vizualizat demo-ul cu atentie si Conducerea a fost de acord sa i se retraga drepturile de admin si sa fie banat permanent ! Va multumim! T/C

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Suntem o comunitate aparuta in anul 2010 ce are ca scop sa prezinte si sa aduca in calculatoarele voastre socializare, competitie, public si foarte multa actiune. Alatura-te celor 200.000 de membri iar impreuna vom dezvolta cat mai mult termenul de 'comunitate'

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.